| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.65 | 3.48 | 2.22 | 1.51 | 1.21 | 1.363 |
(0) 2.00 |
(0) 1.71 |
(2.5) 2.12 |
(2.5) 1.58 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(26)
|
Hovedmarkeder
(33)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(31)
|
Markeder På Mål
(36)
|
Halvlegsmarkeder
(37)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Stockay-Warfusée Vinder
2.65
|
|
Uafgjort (Draw)
3.48
|
|
Stade Mouscronnois Vinder
2.22
|
|
Stockay-Warfusée Vinder Eller uafgjort (draw)
1.51
|
|
Stockay-Warfusée Vinder Eller Stade Mouscronnois Vinder
1.21
|
|
Stade Mouscronnois Vinder Eller uafgjort (draw)
1.363
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Stockay-Warfusée | Stade Mouscronnois |
|---|---|
|
(0)
2.00
|
(0)
1.71
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.20
|
(1.5)
1.152
|
|
(2.0)
3.34
|
(2.0)
1.24
|
|
(2.5)
2.12
|
(2.5)
1.58
|
|
(3.0)
1.68
|
(3.0)
1.96
|
|
(3.5)
1.43
|
(3.5)
2.46
|
|
(4.0)
1.19
|
(4.0)
3.78
|
|
(4.5)
1.137
|
(4.5)
4.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stockay-Warfusée)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.56
|
(1.0)
1.39
|
|
(1.5)
1.61
|
(1.5)
2.04
|
|
(2.0)
1.22
|
(2.0)
3.46
|
| Ulige | Lige |
| 1.909 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stade Mouscronnois)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.94
|
(1.0)
1.30
|
|
(1.5)
1.75
|
(1.5)
1.87
|
|
(2.0)
1.32
|
(2.0)
2.84
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Stockay-Warfusée Vinder
3.30
|
|
Uafgjort (Draw)
2.15
|
|
Stade Mouscronnois Vinder
2.875
|
|
Stockay-Warfusée Vinder Eller uafgjort (draw)
1.30
|
|
Stockay-Warfusée Vinder Eller Stade Mouscronnois Vinder
1.54
|
|
Stade Mouscronnois Vinder Eller uafgjort (draw)
1.23
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Stockay-Warfusée | Stade Mouscronnois |
|---|---|
|
(0)
1.92
|
(0)
1.727
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.02
|
(0.5)
1.285
|
|
(1.0)
1.99
|
(1.0)
1.65
|
|
(1.5)
1.44
|
(1.5)
2.42
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stockay-Warfusée) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.122
|
(1.0)
4.80
|
|
(1.5)
1.052
|
(1.5)
6.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stade Mouscronnois) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.163
|
(1.0)
4.20
|
|
(1.5)
1.073
|
(1.5)
5.95
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.