|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.88 | 4.333 | 2.90 | 1.32 | 1.14 | 1.74 |
(-1.0) 2.15 |
(+1.0) 1.60 |
(6.5) 1.77 |
(6.5) 1.92 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(34)
|
Hovedmarkeder
(21)
|
|
Handicapmarkeder
(6)
|
I Alt-markeder
(13)
|
Periodemarkeder
(24)
|
|
Markeder På Mål
(16)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Stuttgart Rebels Vinder
1.88
|
|
Uafgjort (Draw)
4.333
|
|
SC Riessersee Vinder
2.90
|
|
Stuttgart Rebels Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
|
Stuttgart Rebels Vinder Eller SC Riessersee Vinder
1.14
|
|
SC Riessersee Vinder Eller uafgjort (draw)
1.74
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Stuttgart Rebels | SC Riessersee |
|---|---|
|
(-2.0)
2.93
|
(+2.0)
1.29
|
|
(-1.5)
2.375
|
(+1.5)
1.46
|
|
(-1.0)
2.15
|
(+1.0)
1.60
|
|
(0)
1.50
|
(0)
2.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
3.66
|
(4.5)
1.193
|
|
(5.5)
2.43
|
(5.5)
1.43
|
|
(6.5)
1.77
|
(6.5)
1.92
|
|
(7.5)
1.38
|
(7.5)
2.59
|
| Ulige | Lige |
| 1.90 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stuttgart Rebels)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.0)
2.28
|
(3.0)
1.49
|
|
(3.5)
1.77
|
(3.5)
1.86
|
|
(4.0)
1.43
|
(4.0)
2.43
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Riessersee)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.07
|
(2.5)
1.59
|
|
(3.0)
1.66
|
(3.0)
2.00
|
|
(3.5)
1.41
|
(3.5)
2.48
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Periodemarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Periode
|
|
Stuttgart Rebels Vinder
2.40
|
|
Uafgjort (Draw)
2.72
|
|
SC Riessersee Vinder
3.125
|
|
Stuttgart Rebels Vinder Eller uafgjort (draw)
1.28
|
|
Stuttgart Rebels Vinder Eller SC Riessersee Vinder
1.36
|
|
SC Riessersee Vinder Eller uafgjort (draw)
1.46
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Periode Med Handicap
|
| Stuttgart Rebels | SC Riessersee |
|---|---|
|
(0)
1.615
|
(0)
2.08
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.88
|
(1.0)
1.18
|
|
(1.5)
2.11
|
(1.5)
1.60
|
|
(2.0)
1.57
|
(2.0)
2.14
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Periode
|
|
Stuttgart Rebels Vinder
2.23
|
|
Uafgjort (Draw)
3.15
|
|
SC Riessersee Vinder
2.94
|
|
Stuttgart Rebels Vinder Eller uafgjort (draw)
1.31
|
|
Stuttgart Rebels Vinder Eller SC Riessersee Vinder
1.27
|
|
SC Riessersee Vinder Eller uafgjort (draw)
1.53
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 2. Periode Med Handicap
|
| Stuttgart Rebels | SC Riessersee |
|---|---|
|
(0)
1.61
|
(0)
2.09
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 2. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.66
|
(1.5)
1.37
|
|
(2.0)
2.04
|
(2.0)
1.64
|
|
(2.5)
1.57
|
(2.5)
2.14
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 3. Periode
|
|
Stuttgart Rebels Vinder
2.19
|
|
Uafgjort (Draw)
3.25
|
|
SC Riessersee Vinder
2.93
|
|
Stuttgart Rebels Vinder Eller uafgjort (draw)
1.31
|
|
Stuttgart Rebels Vinder Eller SC Riessersee Vinder
1.26
|
|
SC Riessersee Vinder Eller uafgjort (draw)
1.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 3. Periode Med Handicap
|
| Stuttgart Rebels | SC Riessersee |
|---|---|
|
(0)
1.60
|
(0)
2.11
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.66
|
(1.5)
1.37
|
|
(2.0)
2.03
|
(2.0)
1.65
|
|
(2.5)
1.55
|
(2.5)
2.17
|