|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
2
Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Point
|
Hcap2
Handicap, Point
|
Under
Point I Alt. Under
|
Over
Point I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.50 | 1.132 |
(+14.5) 1.909 |
(-14.5) 1.77 |
(177.5) 1.85 |
(177.5) 1.82 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(39)
|
Hovedmarkeder
(15)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(5)
|
I Alt-markeder
(15)
|
Sæt-markeder
(31)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Ferro Carril Oeste U21
4.50
|
|
Velez Sarsfield U21
1.132
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap På Sæt
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Ferro Carril Oeste U21 | Velez Sarsfield U21 |
|---|---|
|
(+1.5)
2.53
|
(-1.5)
1.46
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap På Point
(nuværende pointforskel: 12)
|
| Ferro Carril Oeste U21 | Velez Sarsfield U21 |
|---|---|
|
(+13.5)
2.79
|
(-13.5)
1.36
|
|
(+14.5)
1.909
|
(-14.5)
1.77
|
|
(+15.5)
1.64
|
(-15.5)
2.07
|
|
(+16.5)
1.43
|
(-16.5)
2.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Sæt I Alt
(nuværende antal point: 3)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
1.46
|
(4.5)
2.53
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt
(nuværende antal point: 130)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(175.5)
2.56
|
(175.5)
1.41
|
|
(176.5)
2.15
|
(176.5)
1.59
|
|
(177.5)
1.85
|
(177.5)
1.82
|
|
(178.5)
1.63
|
(178.5)
2.09
|
|
(184.5)
1.47
|
(184.5)
2.39
|
| Ulige | Lige |
| 2.09 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Ferro Carril Oeste U21)
(nuværende antal point: 59)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(80.5)
2.16
|
(80.5)
1.60
|
|
(81.5)
1.87
|
(81.5)
1.83
|
|
(82.5)
1.63
|
(82.5)
2.11
|
|
(85.5)
1.48
|
(85.5)
2.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Velez Sarsfield U21)
(nuværende antal point: 71)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(96.5)
1.62
|
(96.5)
2.16
|
|
(98.5)
1.47
|
(98.5)
2.46
|
|
(101.5)
1.34
|
(101.5)
2.88
|
|
(104.5)
1.21
|
(104.5)
3.66
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Sæt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 4. Sæt
|
|
Ferro Carril Oeste U21
2.53
|
|
Velez Sarsfield U21
1.46
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I 4. Sæt Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Ferro Carril Oeste U21 | Velez Sarsfield U21 |
|---|---|
|
(-3.5)
4.40
|
(+3.5)
1.141
|
|
(-2.5)
3.55
|
(+2.5)
1.222
|
|
(+2.5)
1.83
|
(-2.5)
1.87
|
|
(+3.5)
1.58
|
(-3.5)
2.15
|
|
(+4.5)
1.40
|
(-4.5)
2.56
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt I 4. Sæt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(42.5)
4.10
|
(42.5)
1.16
|
|
(43.5)
3.08
|
(43.5)
1.28
|
|
(44.5)
2.39
|
(44.5)
1.47
|
|
(45.5)
1.92
|
(45.5)
1.79
|
|
(46.5)
1.533
|
(46.5)
2.24
|
|
(47.5)
1.27
|
(47.5)
3.14
|
|
(48.5)
1.079
|
(48.5)
5.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.27 | 1.56 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Ferro Carril Oeste U21) - 4. Sæt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(21.5)
2.16
|
(21.5)
1.60
|
|
(22.5)
1.87
|
(22.5)
1.83
|
|
(23.5)
1.63
|
(23.5)
2.11
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Velez Sarsfield U21) - 4. Sæt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(22.5)
3.56
|
(22.5)
1.24
|
|
(24.5)
2.80
|
(24.5)
1.38
|
|
(25.5)
1.05
|
(25.5)
7.40
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.