|
Athletic Bilbao
— Granada
21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Celta de Vigo
— Las Palmas
20 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Rayo Vallecano
— Osasuna
20 Apr 16:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Valencia
— Betis
20 Apr 18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Girona
— Cadiz
20 Apr 21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Getafe
— Real Sociedad
21 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Almeria
— Villarreal
21 Apr 16:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Alaves
— Atletico Madrid
21 Apr 18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Real Madrid
— Barcelona
21 Apr 21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sevilla
— Mallorca
22 Apr 21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Almeria
— Getafe
26 Apr 21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Barcelona
— Valencia
27 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Alaves
— Celta de Vigo
27 Apr 16:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Madrid
— Athletic Bilbao
27 Apr 18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Real Sociedad
— Real Madrid
27 Apr 21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cadiz
— Mallorca
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Granada
— Osasuna
28 Apr 16:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Villarreal
— Rayo Vallecano
28 Apr 18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Betis
— Sevilla
28 Apr 21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Las Palmas
— Girona
29 Apr 21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Tenerife
— Leganes
20:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Amorebieta
— Valladolid
20 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Racing Santander
— Levante
20 Apr 16:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Villarreal B
— Racing Ferrol
20 Apr 16:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Elche
— Sporting Gijon
20 Apr 18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Huesca
— Zaragoza
20 Apr 21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Espanyol
— Andorra
21 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Eibar
— Alcorcon
21 Apr 16:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Eldense
— Albacete
21 Apr 16:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Mirandes
— Burgos
21 Apr 18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
FC Cartagena
— Real Oviedo
22 Apr 20:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Xerez U-19
— La Canada Atletico U-19
20 Apr 13:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Seneca U-19
— Sporting Atletico U-19
20 Apr 13:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Real Sociedad B
— Fuenlabrada
20 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Teruel
— Sestao River
20 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo de la Coruna
— Cultural Leonesa
20 Apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Algeciras
— Antequera
20 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Sanluqueno
— Recreativo
20 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Real Madrid Castilla
— Alcoyano
20 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Real Oviedo B
— Compostela
20 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Coruxo
— Deportivo Fabril
20 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Guijuelo
— Racing Villalbes
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Langreo
— Valladolid Promesas
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Pontevedra
— Ourense CF
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Marino de Luanco
— Zamora
21 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Real Aviles
— Covadonga
21 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
AD San Juan
— Mutilvera
20 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Real Sociedad C
— Athletic Bilbao B
20 Apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Arenas Getxo
— Deportivo Aragon
21 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brea
— Utebo
21 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gernika
— UD Logrones
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Naxara
— Barbastro
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Tudelano
— Izarra
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Barakaldo
— Alaves B
21 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Andratx
— Formentera
20 Apr 15:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
La Nucia
— Manresa
20 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Alzira
— Valencia Mestalla
20 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Europa
— Badalona Futur
21 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hercules
— Pena Deportiva
21 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Penya Independent
— Espanyol B
21 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cerdanyola del Valles
— Lleida Esportiu
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sant Andreu
— Torrent
21 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Terrassa
— Atletico Saguntino
21 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Antoniano
— Estepona
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
La Union
— Manchego
21 Apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
UCAM Murcia
— San Roque Lepe
21 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
El Palo
— Mar Menor
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Orihuela
— Real Linense
21 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Yeclano Deportivo
— Marbella
21 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|