Volleyball
|
Cuba
— Germany
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Japan
— Serbia
22:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Argentina
— Brazil
24 May 02:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Iran
— Italy
24 May 22:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Turkey
— Netherlands
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bulgaria
— Canada
24 May 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
France
— USA
24 May 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Azerbaijan
— Belgium
24 May 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Czech Republic
— Luxembourg
24 May 20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Croatia
— Romania
24 May 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Estonia
— Spain
24 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Slovakia
— Austria
24 May 19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Estonia
— Belgium
24 May 19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Azerbaijan
— Romania
24 May 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Spain
— Slovenia
24 May 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Iceland
— Faroe Islands
24 May 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Georgia
— Latvia
24 May 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Faroe Islands
— Luxembourg
24 May 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Iceland
— Portugal
24 May 22:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Iran
— Chinese Taipei
24 May 04:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Kazakhstan
— Vietnam
24 May 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Singapore
— Indonesia
24 May 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
India
— Philippines
24 May 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Argentina
— Korea Republic
24 May 02:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Blida
— MC Alger
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
WA Tlemcen
— Ouled Adouane
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
JS Arris
— MB Biskra
24 May 11:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
CASTEL
— CS Setif
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
CS Nedroma
— Rouiba
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ciudad de Buenos Aires
— Defensores de Banfield
24 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Universitario de La Plata
— Gimnasia Villa del Parque
24 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Castelar
— Estudiantil Porteno
25 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ciudad de Buenos Aires
— Scholem Aleijem
25 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Harrods
— Nautico Zarate
25 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lomas del Mirador
— Moron
25 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Mupol
— Nautico Hacoaj
25 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Tortuguitas
— Glorias
25 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Circulo General Urquiza
— Comunicaciones
24 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Banfield
— Atletico Palermo
25 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Centro Municipal 3 de Febrero
— Matanza
25 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Defensores de Banfield
— La Patriada
25 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Huracan San Justo
— Banco Nacion
25 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
San Fernando
— Atletico Huracan
25 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
UNLAM B
— Lanus
25 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Italiano de Escobar
— Castelar B
24 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Huracan B
— Atletico Los Andes
24 May 02:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Praia Grande / ALP U-21
— SeSI-SP U-21
23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Paulistano U-19
— Sao Bernardo U-19
24 May 00:30
|
|||||||||||||||||
|
|
Dag KSE
— Kispest
20:15
|
|||||||||||||||||
|
|
Rackeve
— Ward-darazsak
20:20
|
|||||||||||||||||
|
|
Budapest Bunnies
— MAFC Schonherz
20:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Hapoel Emek Hamaayanot
— Hapoel Drom Hasharon
19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hapoel Rehavia
— Hapoel Kiryat Yovel
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Kenya Prisons
— KDF
24 May 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
DCI
— Nairobi Prisons
24 May 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sokol
— Uragan
24 May 06:20
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Alliance
— Tornado
24 May 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Titany
— Payp
24 May 09:50
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lvy
— Imperiya
24 May 11:20
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Legion
— Energy
24 May 13:20
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Pantery
— Sovy
19:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sovy
— Foksi
21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sapfir
— Granat
24 May 07:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sapfir
— Malahit
24 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|