|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.50 | 3.62 | 6.30 | 1.062 | 1.21 | 2.30 |
(-1.0) 1.86 |
(+1.0) 1.833 |
(2.5) 1.72 |
(2.5) 1.98 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(41)
|
Hovedmarkeder
(84)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(16)
|
I Alt-markeder
(46)
|
Markeder På Mål
(72)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(117)
|
Periodemarkeder
(42)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
River Plate Vinder
1.50
|
|
Uafgjort (Draw)
3.62
|
|
Racing Club de Avellaneda Vinder
6.30
|
|
River Plate Vinder Eller uafgjort (draw)
1.062
|
|
River Plate Vinder Eller Racing Club de Avellaneda Vinder
1.21
|
|
Racing Club de Avellaneda Vinder Eller uafgjort (draw)
2.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| River Plate | Uafgjort (Draw) | Racing Club de Avellaneda |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.35
|
(0 - 0)
8.50
|
(0 - 1)
14.50
|
|
(2 - 0)
6.20
|
(1 - 1)
6.85
|
(0 - 2)
41.00
|
|
(2 - 1)
8.30
|
(2 - 2)
20.50
|
(1 - 2)
22.00
|
|
(3 - 0)
9.90
|
(3 - 3)
106.00
|
(1 - 3)
81.00
|
|
(3 - 1)
13.75
|
(2 - 3)
81.00
|
|
|
(3 - 2)
35.00
|
||
|
(4 - 0)
20.50
|
||
|
(4 - 1)
28.00
|
||
|
(4 - 2)
71.00
|
||
|
(5 - 0)
51.00
|
||
|
(5 - 1)
67.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| River Plate | Racing Club de Avellaneda |
|---|---|
|
(-2.5)
4.60
|
(+2.5)
1.112
|
|
(-2.0)
3.82
|
(+2.0)
1.168
|
|
(-1.5)
2.41
|
(+1.5)
1.43
|
|
(-1.0)
1.86
|
(+1.0)
1.833
|
|
(0)
1.104
|
(0)
4.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
7.70
|
(0.5)
1.007
|
|
(1.0)
6.55
|
(1.0)
1.032
|
|
(1.5)
2.97
|
(1.5)
1.27
|
|
(2.0)
2.28
|
(2.0)
1.47
|
|
(2.5)
1.72
|
(2.5)
1.98
|
|
(3.0)
1.333
|
(3.0)
2.72
|
|
(3.5)
1.22
|
(3.5)
3.30
|
|
(4.0)
1.055
|
(4.0)
5.70
|
|
(4.5)
1.034
|
(4.5)
6.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (River Plate)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.64
|
(1.0)
1.222
|
|
(1.5)
1.97
|
(1.5)
1.73
|
|
(2.0)
1.47
|
(2.0)
2.42
|
|
(2.5)
1.26
|
(2.5)
3.20
|
|
(3.0)
1.059
|
(3.0)
5.80
|
|
(3.5)
1.034
|
(3.5)
6.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Racing Club de Avellaneda)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.86
|
(0.5)
1.79
|
|
(1.0)
1.23
|
(1.0)
3.64
|
|
(1.5)
1.106
|
(1.5)
5.25
|
| Ulige | Lige |
| 2.375 | 1.50 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| River Plate Scorer | 1.118 | 5.20 |
| Racing Club de Avellaneda Scorer | 1.81 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer | 2.10 | 1.64 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 8.90 | 1.026 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.86 | 1.82 |
| River Plate Scorer - Begge Halvlege | 2.61 | 1.42 |
| Racing Club de Avellaneda Scorer - Begge Halvlege | 9.10 | 1.023 |
| River Plate Scorer - 1. Halvleg | 1.72 | 1.98 |
| River Plate Scorer - 2. Halvleg | 1.45 | 2.51 |
| Racing Club de Avellaneda Scorer - 1. Halvleg | 3.34 | 1.27 |
| Racing Club de Avellaneda Scorer - 2. Halvleg | 2.68 | 1.40 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.65 | 1.098 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.10 | 1.188 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.68 | 1.40 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.63 | 2.28 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.013 | 8.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.10 | 1.64 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.80 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.50 | 1.157 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 8.40 | 1.032 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.85 | 1.063 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.64 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.64 | 1.41 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.31 | 1.53 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 3.08 | 1.31 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.13 | 1.62 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.81 | 1.87 |
| River Plate Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.89 | 1.79 |
| River Plate Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.10 | 1.185 |
| River Plate Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 9.90 | 1.014 |
| Racing Club de Avellaneda Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.70 | 1.044 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.666 | 2.05 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 9.70 | 1.016 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
River Plate Vinder
2.08
|
|
Uafgjort (Draw)
2.06
|
|
Racing Club de Avellaneda Vinder
7.20
|
|
River Plate Vinder Eller uafgjort (draw)
1.036
|
|
River Plate Vinder Eller Racing Club de Avellaneda Vinder
1.615
|
|
Racing Club de Avellaneda Vinder Eller uafgjort (draw)
1.61
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| River Plate | Racing Club de Avellaneda |
|---|---|
|
(-1.5)
5.75
|
(+1.5)
1.074
|
|
(-1.0)
4.30
|
(+1.0)
1.156
|
|
(0)
1.21
|
(0)
3.84
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.54
|
(0.5)
1.42
|
|
(1.0)
1.72
|
(1.0)
1.98
|
|
(1.5)
1.32
|
(1.5)
2.93
|
|
(2.0)
1.051
|
(2.0)
6.25
|
|
(2.5)
1.02
|
(2.5)
7.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.14 | 1.615 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (River Plate) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.98
|
(0.5)
1.72
|
|
(1.0)
1.30
|
(1.0)
3.14
|
|
(1.5)
1.142
|
(1.5)
4.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Racing Club de Avellaneda) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.27
|
(0.5)
3.34
|