|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.89 | 3.58 | 3.40 | 1.24 | 1.222 | 1.75 |
(-1.0) 2.59 |
(+1.0) 1.43 |
(3.5) 1.444 |
(3.5) 2.53 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(48)
|
Hovedmarkeder
(96)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(49)
|
Markeder På Mål
(79)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(151)
|
Periodemarkeder
(48)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Macarthur FC Vinder
1.89
|
|
Uafgjort (Draw)
3.58
|
|
Perth Glory Vinder
3.40
|
|
Macarthur FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.24
|
|
Macarthur FC Vinder Eller Perth Glory Vinder
1.222
|
|
Perth Glory Vinder Eller uafgjort (draw)
1.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Macarthur FC | Uafgjort (Draw) | Perth Glory |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
8.80
|
(0 - 0)
15.50
|
(0 - 1)
12.75
|
|
(2 - 0)
10.50
|
(1 - 1)
6.90
|
(0 - 2)
21.00
|
|
(2 - 1)
8.00
|
(2 - 2)
12.25
|
(1 - 2)
11.50
|
|
(3 - 0)
17.25
|
(3 - 3)
46.00
|
(0 - 3)
46.00
|
|
(3 - 1)
14.00
|
(1 - 3)
28.00
|
|
|
(3 - 2)
21.00
|
(2 - 3)
30.00
|
|
|
(4 - 0)
38.00
|
(1 - 4)
73.00
|
|
|
(4 - 1)
30.00
|
(2 - 4)
81.00
|
|
|
(4 - 2)
46.00
|
||
|
(4 - 3)
86.00
|
||
|
(5 - 0)
83.00
|
||
|
(5 - 1)
71.00
|
||
|
(5 - 2)
96.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Macarthur FC | Perth Glory |
|---|---|
|
(-2.5)
5.95
|
(+2.5)
1.054
|
|
(-2.0)
5.35
|
(+2.0)
1.077
|
|
(-1.5)
3.18
|
(+1.5)
1.25
|
|
(-1.0)
2.59
|
(+1.0)
1.43
|
|
(0)
1.40
|
(0)
2.48
|
|
(+1.0)
1.062
|
(-1.0)
5.70
|
|
(+1.5)
1.039
|
(-1.5)
6.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.92
|
(1.5)
1.154
|
|
(2.0)
3.16
|
(2.0)
1.24
|
|
(2.5)
2.06
|
(2.5)
1.57
|
|
(3.0)
1.66
|
(3.0)
1.94
|
|
(3.5)
1.444
|
(3.5)
2.53
|
|
(4.0)
1.186
|
(4.0)
3.64
|
|
(4.5)
1.132
|
(4.5)
4.20
|
|
(5.0)
1.025
|
(5.0)
6.80
|
|
(5.5)
1.015
|
(5.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Macarthur FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.64
|
(1.0)
1.222
|
|
(1.5)
1.97
|
(1.5)
1.73
|
|
(2.0)
1.47
|
(2.0)
2.42
|
|
(2.5)
1.285
|
(2.5)
3.06
|
|
(3.0)
1.079
|
(3.0)
5.30
|
|
(3.5)
1.058
|
(3.5)
5.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Perth Glory)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.10
|
(0.5)
1.29
|
|
(1.0)
2.08
|
(1.0)
1.65
|
|
(1.5)
1.47
|
(1.5)
2.42
|
|
(2.0)
1.139
|
(2.0)
4.40
|
|
(2.5)
1.09
|
(2.5)
5.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Macarthur FC Scorer | 1.109 | 5.40 |
| Perth Glory Scorer | 1.30 | 3.15 |
| Begge Hold Scorer | 1.56 | 2.24 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.40 | 1.163 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.57 | 2.22 |
| Macarthur FC Scorer - Begge Halvlege | 2.61 | 1.42 |
| Perth Glory Scorer - Begge Halvlege | 4.00 | 1.194 |
| Macarthur FC Scorer - 1. Halvleg | 1.71 | 1.99 |
| Macarthur FC Scorer - 2. Halvleg | 1.49 | 2.40 |
| Perth Glory Scorer - 1. Halvleg | 2.15 | 1.61 |
| Perth Glory Scorer - 2. Halvleg | 1.84 | 1.84 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.64 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.80 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.93 | 1.76 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 9.10 | 1.023 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.83 | 1.43 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.42 | 2.875 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.012 | 15.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.56 | 2.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.90 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.80 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 4.75 | 1.14 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.90 | 1.062 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.15 | 1.61 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.79 | 1.89 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 4.20 | 1.178 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.84 | 1.36 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.43 | 1.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.30 | 1.533 |
| Macarthur FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.10 | 1.64 |
| Macarthur FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.80 | 1.139 |
| Macarthur FC Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 10.75 | 1.006 |
| Perth Glory Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.40 | 1.26 |
| Perth Glory Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.60 | 1.017 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.53 | 2.31 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.64 | 1.23 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 9.20 | 1.022 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Macarthur FC Vinder
2.41
|
|
Uafgjort (Draw)
2.29
|
|
Perth Glory Vinder
3.94
|
|
Macarthur FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.175
|
|
Macarthur FC Vinder Eller Perth Glory Vinder
1.50
|
|
Perth Glory Vinder Eller uafgjort (draw)
1.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Macarthur FC | Perth Glory |
|---|---|
|
(-1.5)
6.30
|
(+1.5)
1.056
|
|
(-1.0)
5.10
|
(+1.0)
1.108
|
|
(0)
1.51
|
(0)
2.35
|
|
(+1.0)
1.003
|
(-1.0)
9.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.36
|
(0.5)
1.25
|
|
(1.0)
2.22
|
(1.0)
1.57
|
|
(1.5)
1.52
|
(1.5)
2.26
|
|
(2.0)
1.173
|
(2.0)
3.88
|
|
(2.5)
1.111
|
(2.5)
4.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Macarthur FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.99
|
(0.5)
1.71
|
|
(1.0)
1.31
|
(1.0)
3.08
|
|
(1.5)
1.148
|
(1.5)
4.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Perth Glory) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.61
|
(0.5)
2.15
|
|
(1.0)
1.109
|
(1.0)
5.40
|
|
(1.5)
1.053
|
(1.5)
7.30
|