|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.27 | 4.80 | 8.00 | 1.006 | 1.098 | 3.02 |
(-1.5) 1.90 |
(+1.5) 1.79 |
(2.5) 2.24 |
(2.5) 1.52 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(40)
|
Hovedmarkeder
(62)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(41)
|
Markeder På Mål
(52)
|
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Fratria Vinder
1.27
|
|
Uafgjort (Draw)
4.80
|
|
PFC Montana Vinder
8.00
|
|
Fratria Vinder Eller uafgjort (draw)
1.006
|
|
Fratria Vinder Eller PFC Montana Vinder
1.098
|
|
PFC Montana Vinder Eller uafgjort (draw)
3.02
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Fratria | Uafgjort (Draw) | PFC Montana |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.75
|
(0 - 0)
17.00
|
(0 - 1)
22.00
|
|
(2 - 0)
6.10
|
(1 - 1)
8.50
|
(0 - 2)
51.00
|
|
(2 - 1)
7.40
|
(2 - 2)
17.50
|
(1 - 2)
23.00
|
|
(3 - 0)
7.80
|
(3 - 3)
67.00
|
(1 - 3)
71.00
|
|
(3 - 1)
9.80
|
(2 - 3)
61.00
|
|
|
(3 - 2)
23.00
|
||
|
(4 - 0)
12.75
|
||
|
(4 - 1)
16.25
|
||
|
(4 - 2)
38.00
|
||
|
(5 - 0)
26.00
|
||
|
(5 - 1)
32.00
|
||
|
(5 - 2)
69.00
|
||
|
(6 - 0)
56.00
|
||
|
(6 - 1)
67.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Fratria | PFC Montana |
|---|---|
|
(-3.5)
6.10
|
(+3.5)
1.071
|
|
(-3.0)
5.35
|
(+3.0)
1.10
|
|
(-2.5)
3.125
|
(+2.5)
1.285
|
|
(-2.0)
2.54
|
(+2.0)
1.42
|
|
(-1.5)
1.90
|
(+1.5)
1.79
|
|
(-1.0)
1.45
|
(+1.0)
2.45
|
|
(0)
1.059
|
(0)
6.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.35
|
(1.5)
1.125
|
|
(2.0)
3.48
|
(2.0)
1.20
|
|
(2.5)
2.24
|
(2.5)
1.52
|
|
(3.0)
1.76
|
(3.0)
1.81
|
|
(3.5)
1.47
|
(3.5)
2.28
|
|
(4.0)
1.23
|
(4.0)
3.25
|
|
(4.5)
1.158
|
(4.5)
3.92
|
|
(5.0)
1.037
|
(5.0)
6.45
|
|
(5.5)
1.024
|
(5.5)
7.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Fratria)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.74
|
(1.5)
1.333
|
|
(2.0)
2.08
|
(2.0)
1.59
|
|
(2.5)
1.59
|
(2.5)
2.04
|
|
(3.0)
1.27
|
(3.0)
2.97
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (PFC Montana)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.97
|
(0.5)
1.63
|
|
(1.0)
1.32
|
(1.0)
2.84
|
|
(1.5)
1.155
|
(1.5)
3.98
|
| Ulige | Lige |
| 2.24 | 1.53 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Fratria Scorer | 1.005 | 9.70 |
| PFC Montana Scorer | 1.66 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer | 1.83 | 1.81 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.15 | 1.068 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.50 | 2.31 |
| Fratria Scorer - Begge Halvlege | 1.909 | 1.74 |
| PFC Montana Scorer - Begge Halvlege | 7.30 | 1.039 |
| Fratria Scorer - 1. Halvleg | 1.43 | 2.50 |
| Fratria Scorer - 2. Halvleg | 1.27 | 3.20 |
| PFC Montana Scorer - 1. Halvleg | 2.97 | 1.31 |
| PFC Montana Scorer - 2. Halvleg | 2.47 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.40 | 1.148 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.28 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.22 | 1.54 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.333 | 3.30 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.007 | 17.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.18 | 1.56 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.04 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.50 | 1.02 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.00 | 1.177 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.20 | 1.55 |
| Fratria Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.49 | 2.34 |
| Fratria Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.67 | 1.38 |
| PFC Montana Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.85 | 1.049 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.56 | 1.41 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.36 | 2.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Fratria Vinder
1.727
|
|
Uafgjort (Draw)
2.49
|
|
PFC Montana Vinder
6.95
|
|
Fratria Vinder Eller uafgjort (draw)
1.021
|
|
Fratria Vinder Eller PFC Montana Vinder
1.39
|
|
PFC Montana Vinder Eller uafgjort (draw)
1.84
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Fratria | PFC Montana |
|---|---|
|
(-2.0)
9.00
|
(+2.0)
1.005
|
|
(-1.5)
3.98
|
(+1.5)
1.171
|
|
(-1.0)
2.83
|
(+1.0)
1.34
|
|
(0)
1.13
|
(0)
4.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.29
|
(1.0)
1.46
|
|
(1.5)
1.55
|
(1.5)
2.16
|
|
(2.0)
1.184
|
(2.0)
3.62
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Fratria) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.615
|
(1.0)
2.08
|
|
(1.5)
1.27
|
(1.5)
3.20
|
|
(2.0)
1.04
|
(2.0)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (PFC Montana) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.31
|
(0.5)
2.97
|