|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.05 | 3.32 | 3.02 | 1.27 | 1.222 | 1.58 |
(-1.0) 3.10 |
(+1.0) 1.31 |
(2.5) 1.952 |
(2.5) 1.69 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(42)
|
Hovedmarkeder
(66)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(42)
|
Markeder På Mål
(53)
|
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
PFC Montana Vinder
2.05
|
|
Uafgjort (Draw)
3.32
|
|
PFC Ludogorets 1945 II Vinder
3.02
|
|
PFC Montana Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
|
PFC Montana Vinder Eller PFC Ludogorets 1945 II Vinder
1.222
|
|
PFC Ludogorets 1945 II Vinder Eller uafgjort (draw)
1.58
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| PFC Montana | Uafgjort (Draw) | PFC Ludogorets 1945 II |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.80
|
(0 - 0)
12.75
|
(0 - 1)
9.90
|
|
(2 - 0)
10.25
|
(1 - 1)
5.80
|
(0 - 2)
16.25
|
|
(2 - 1)
7.70
|
(2 - 2)
11.25
|
(1 - 2)
9.80
|
|
(3 - 0)
18.50
|
(3 - 3)
46.00
|
(0 - 3)
36.00
|
|
(3 - 1)
14.75
|
(1 - 3)
23.00
|
|
|
(3 - 2)
22.00
|
(2 - 3)
27.00
|
|
|
(4 - 0)
43.00
|
(0 - 4)
86.00
|
|
|
(4 - 1)
34.00
|
(1 - 4)
61.00
|
|
|
(4 - 2)
51.00
|
(2 - 4)
71.00
|
|
|
(4 - 3)
91.00
|
||
|
(5 - 1)
81.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| PFC Montana | PFC Ludogorets 1945 II |
|---|---|
|
(-2.5)
8.40
|
(+2.5)
1.023
|
|
(-2.0)
7.50
|
(+2.0)
1.038
|
|
(-1.5)
3.92
|
(+1.5)
1.189
|
|
(-1.0)
3.10
|
(+1.0)
1.31
|
|
(0)
1.53
|
(0)
2.26
|
|
(+1.0)
1.088
|
(-1.0)
5.60
|
|
(+1.5)
1.057
|
(-1.5)
6.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
8.20
|
(1.0)
1.001
|
|
(1.5)
3.65
|
(1.5)
1.183
|
|
(2.0)
2.85
|
(2.0)
1.30
|
|
(2.5)
1.952
|
(2.5)
1.69
|
|
(3.0)
1.533
|
(3.0)
2.14
|
|
(3.5)
1.34
|
(3.5)
2.67
|
|
(4.0)
1.135
|
(4.0)
4.20
|
|
(4.5)
1.096
|
(4.5)
4.85
|
|
(5.0)
1.002
|
(5.0)
8.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (PFC Montana)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.88
|
(1.0)
1.30
|
|
(1.5)
1.75
|
(1.5)
1.86
|
|
(2.0)
1.31
|
(2.0)
2.84
|
|
(2.5)
1.185
|
(2.5)
3.56
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (PFC Ludogorets 1945 II)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.08
|
(1.0)
1.59
|
|
(1.5)
1.46
|
(1.5)
2.32
|
|
(2.0)
1.128
|
(2.0)
4.15
|
|
(2.5)
1.082
|
(2.5)
5.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.96 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| PFC Montana Scorer | 1.138 | 4.55 |
| PFC Ludogorets 1945 II Scorer | 1.27 | 3.22 |
| Begge Hold Scorer | 1.59 | 2.13 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.70 | 1.127 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.63 | 2.06 |
| PFC Montana Scorer - Begge Halvlege | 2.92 | 1.32 |
| PFC Ludogorets 1945 II Scorer - Begge Halvlege | 3.94 | 1.183 |
| PFC Montana Scorer - 1. Halvleg | 1.82 | 1.82 |
| PFC Montana Scorer - 2. Halvleg | 1.55 | 2.20 |
| PFC Ludogorets 1945 II Scorer - 1. Halvleg | 2.13 | 1.59 |
| PFC Ludogorets 1945 II Scorer - 2. Halvleg | 1.79 | 1.85 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.88 | 1.188 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.875 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.97 | 1.69 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.52 | 2.55 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.027 | 12.75 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.99 | 1.68 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.97 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.80 | 1.08 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.97 | 1.31 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.63 | 1.39 |
| PFC Montana Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.34 | 1.49 |
| PFC Montana Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.80 | 1.079 |
| PFC Ludogorets 1945 II Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.20 | 1.27 |
| PFC Ludogorets 1945 II Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.30 | 1.008 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.59 | 2.13 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.05 | 1.173 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
PFC Montana Vinder
2.64
|
|
Uafgjort (Draw)
2.12
|
|
PFC Ludogorets 1945 II Vinder
3.65
|
|
PFC Montana Vinder Eller uafgjort (draw)
1.177
|
|
PFC Montana Vinder Eller PFC Ludogorets 1945 II Vinder
1.54
|
|
PFC Ludogorets 1945 II Vinder Eller uafgjort (draw)
1.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| PFC Montana | PFC Ludogorets 1945 II |
|---|---|
|
(-1.5)
7.70
|
(+1.5)
1.026
|
|
(-1.0)
6.20
|
(+1.0)
1.059
|
|
(0)
1.59
|
(0)
2.13
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.99
|
(0.5)
1.27
|
|
(1.0)
2.00
|
(1.0)
1.64
|
|
(1.5)
1.44
|
(1.5)
2.34
|
| Ulige | Lige |
| 2.01 | 1.666 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (PFC Montana) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.82
|
(0.5)
1.82
|
|
(1.0)
1.21
|
(1.0)
3.66
|
|
(1.5)
1.095
|
(1.5)
5.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (PFC Ludogorets 1945 II) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.59
|
(0.5)
2.13
|
|
(1.0)
1.097
|
(1.0)
5.35
|
|
(1.5)
1.039
|
(1.5)
7.30
|