|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.33 | 4.30 | 7.40 | 1.016 | 1.128 | 2.72 |
(-1.5) 2.10 |
(+1.5) 1.64 |
(2.5) 1.85 |
(2.5) 1.77 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(40)
|
Hovedmarkeder
(63)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(42)
|
Markeder På Mål
(52)
|
|
Halvlegsmarkeder
(59)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
PFC Vihren Sandanski Vinder
1.33
|
|
Uafgjort (Draw)
4.30
|
|
FK Marek 1915 Dupnitsa Vinder
7.40
|
|
PFC Vihren Sandanski Vinder Eller uafgjort (draw)
1.016
|
|
PFC Vihren Sandanski Vinder Eller FK Marek 1915 Dupnitsa Vinder
1.128
|
|
FK Marek 1915 Dupnitsa Vinder Eller uafgjort (draw)
2.72
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| PFC Vihren Sandanski | Uafgjort (Draw) | FK Marek 1915 Dupnitsa |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.40
|
(0 - 0)
9.20
|
(0 - 1)
16.75
|
|
(2 - 0)
5.55
|
(1 - 1)
7.60
|
(0 - 2)
46.00
|
|
(2 - 1)
7.60
|
(2 - 2)
20.50
|
(1 - 2)
23.00
|
|
(3 - 0)
8.00
|
(3 - 3)
86.00
|
(1 - 3)
76.00
|
|
(3 - 1)
11.50
|
(2 - 3)
71.00
|
|
|
(3 - 2)
29.00
|
||
|
(4 - 0)
15.00
|
||
|
(4 - 1)
21.00
|
||
|
(4 - 2)
53.00
|
||
|
(5 - 0)
33.00
|
||
|
(5 - 1)
46.00
|
||
|
(6 - 0)
73.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| PFC Vihren Sandanski | FK Marek 1915 Dupnitsa |
|---|---|
|
(-3.5)
7.40
|
(+3.5)
1.041
|
|
(-3.0)
6.65
|
(+3.0)
1.057
|
|
(-2.5)
3.68
|
(+2.5)
1.21
|
|
(-2.0)
2.99
|
(+2.0)
1.31
|
|
(-1.5)
2.10
|
(+1.5)
1.64
|
|
(-1.0)
1.58
|
(+1.0)
2.16
|
|
(0)
1.08
|
(0)
5.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
8.20
|
(0.5)
1.001
|
|
(1.0)
7.40
|
(1.0)
1.014
|
|
(1.5)
3.34
|
(1.5)
1.22
|
|
(2.0)
2.64
|
(2.0)
1.35
|
|
(2.5)
1.85
|
(2.5)
1.77
|
|
(3.0)
1.47
|
(3.0)
2.28
|
|
(3.5)
1.30
|
(3.5)
2.85
|
|
(4.0)
1.115
|
(4.0)
4.50
|
|
(4.5)
1.083
|
(4.5)
5.10
|
|
(5.0)
1.001
|
(5.0)
8.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (PFC Vihren Sandanski)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.20
|
(1.5)
1.51
|
|
(2.0)
1.68
|
(2.0)
1.94
|
|
(2.5)
1.38
|
(2.5)
2.54
|
|
(3.0)
1.133
|
(3.0)
4.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FK Marek 1915 Dupnitsa)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.79
|
(0.5)
1.79
|
|
(1.0)
1.21
|
(1.0)
3.50
|
|
(1.5)
1.094
|
(1.5)
4.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.36 | 1.48 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| PFC Vihren Sandanski Scorer | 1.073 | 5.95 |
| FK Marek 1915 Dupnitsa Scorer | 1.82 | 1.82 |
| Begge Hold Scorer | 2.04 | 1.64 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.40 | 1.037 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.68 | 1.99 |
| PFC Vihren Sandanski Scorer - Begge Halvlege | 2.18 | 1.56 |
| FK Marek 1915 Dupnitsa Scorer - Begge Halvlege | 8.10 | 1.025 |
| PFC Vihren Sandanski Scorer - 1. Halvleg | 1.55 | 2.20 |
| PFC Vihren Sandanski Scorer - 2. Halvleg | 1.36 | 2.75 |
| FK Marek 1915 Dupnitsa Scorer - 1. Halvleg | 3.28 | 1.26 |
| FK Marek 1915 Dupnitsa Scorer - 2. Halvleg | 2.71 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.00 | 1.112 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.78 | 1.198 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.56 | 1.41 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.49 | 2.62 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.003 | 9.20 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.04 | 1.64 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.56 | 1.41 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.60 | 1.034 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.75 | 1.20 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.27 | 1.52 |
| PFC Vihren Sandanski Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.666 | 2.01 |
| PFC Vihren Sandanski Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.14 | 1.28 |
| FK Marek 1915 Dupnitsa Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.40 | 1.038 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.52 | 2.27 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.04 | 1.30 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
PFC Vihren Sandanski Vinder
1.86
|
|
Uafgjort (Draw)
2.27
|
|
FK Marek 1915 Dupnitsa Vinder
6.85
|
|
PFC Vihren Sandanski Vinder Eller uafgjort (draw)
1.023
|
|
PFC Vihren Sandanski Vinder Eller FK Marek 1915 Dupnitsa Vinder
1.47
|
|
FK Marek 1915 Dupnitsa Vinder Eller uafgjort (draw)
1.71
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| PFC Vihren Sandanski | FK Marek 1915 Dupnitsa |
|---|---|
|
(-1.5)
4.50
|
(+1.5)
1.133
|
|
(-1.0)
3.28
|
(+1.0)
1.26
|
|
(0)
1.149
|
(0)
4.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.73
|
(0.5)
1.32
|
|
(1.0)
1.88
|
(1.0)
1.73
|
|
(1.5)
1.37
|
(1.5)
2.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (PFC Vihren Sandanski) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.44
|
(1.0)
2.47
|
|
(1.5)
1.21
|
(1.5)
3.66
|
|
(2.0)
1.015
|
(2.0)
8.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FK Marek 1915 Dupnitsa) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.26
|
(0.5)
3.28
|