|
Kina. League Two. Nedrykningsrunde |
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.10 | 2.83 | 3.44 | 1.21 | 1.31 | 1.55 |
(0) 1.49 |
(0) 2.41 |
(2.5) 1.49 |
(2.5) 2.31 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(42)
|
Hovedmarkeder
(64)
|
|
Handicapmarkeder
(17)
|
I Alt-markeder
(41)
|
Markeder På Mål
(51)
|
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Chengdu Rongcheng II Vinder
2.10
|
|
Uafgjort (Draw)
2.83
|
|
Qingdao Red Lions Vinder
3.44
|
|
Chengdu Rongcheng II Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
|
|
Chengdu Rongcheng II Vinder Eller Qingdao Red Lions Vinder
1.31
|
|
Qingdao Red Lions Vinder Eller uafgjort (draw)
1.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Chengdu Rongcheng II | Uafgjort (Draw) | Qingdao Red Lions |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.40
|
(0 - 0)
6.05
|
(0 - 1)
7.50
|
|
(2 - 0)
8.60
|
(1 - 1)
5.15
|
(0 - 2)
16.00
|
|
(2 - 1)
8.60
|
(2 - 2)
15.75
|
(1 - 2)
12.00
|
|
(3 - 0)
18.25
|
(3 - 3)
71.00
|
(0 - 3)
41.00
|
|
(3 - 1)
19.00
|
(1 - 3)
34.00
|
|
|
(3 - 2)
35.00
|
(2 - 3)
46.00
|
|
|
(4 - 0)
46.00
|
||
|
(4 - 1)
46.00
|
||
|
(4 - 2)
76.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Chengdu Rongcheng II | Qingdao Red Lions |
|---|---|
|
(-2.5)
9.20
|
(+2.5)
1.011
|
|
(-2.0)
8.50
|
(+2.0)
1.022
|
|
(-1.5)
4.25
|
(+1.5)
1.161
|
|
(-1.0)
3.38
|
(+1.0)
1.25
|
|
(0)
1.49
|
(0)
2.41
|
|
(+1.0)
1.047
|
(-1.0)
7.00
|
|
(+1.5)
1.028
|
(-1.5)
8.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
5.70
|
(0.5)
1.059
|
|
(1.0)
4.70
|
(1.0)
1.103
|
|
(1.5)
2.40
|
(1.5)
1.42
|
|
(2.0)
1.833
|
(2.0)
1.74
|
|
(2.5)
1.49
|
(2.5)
2.31
|
|
(3.0)
1.20
|
(3.0)
3.48
|
|
(3.5)
1.139
|
(3.5)
4.15
|
|
(4.0)
1.02
|
(4.0)
7.20
|
|
(4.5)
1.01
|
(4.5)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.90 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Chengdu Rongcheng II)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.06
|
(1.0)
1.60
|
|
(1.5)
1.44
|
(1.5)
2.375
|
|
(2.0)
1.126
|
(2.0)
4.20
|
|
(2.5)
1.076
|
(2.5)
5.05
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Qingdao Red Lions)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.47
|
(1.0)
2.32
|
|
(1.5)
1.21
|
(1.5)
3.44
|
|
(2.0)
1.012
|
(2.0)
7.20
|
|
(2.5)
1.001
|
(2.5)
7.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.11 | 1.60 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Chengdu Rongcheng II Scorer | 1.29 | 3.08 |
| Qingdao Red Lions Scorer | 1.53 | 2.24 |
| Begge Hold Scorer | 2.01 | 1.666 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.50 | 1.036 |
| Mål I Begge Halvlege | 2.09 | 1.61 |
| Chengdu Rongcheng II Scorer - Begge Halvlege | 3.80 | 1.195 |
| Qingdao Red Lions Scorer - Begge Halvlege | 5.65 | 1.084 |
| Chengdu Rongcheng II Scorer - 1. Halvleg | 2.11 | 1.60 |
| Chengdu Rongcheng II Scorer - 2. Halvleg | 1.77 | 1.87 |
| Qingdao Red Lions Scorer - 1. Halvleg | 2.67 | 1.38 |
| Qingdao Red Lions Scorer - 2. Halvleg | 2.16 | 1.57 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.25 | 1.101 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.82 | 1.193 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.60 | 1.40 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.96 | 1.84 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.064 | 6.05 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.01 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.79 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.15 | 1.106 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.30 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.88 | 1.76 |
| Chengdu Rongcheng II Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.83 | 1.34 |
| Chengdu Rongcheng II Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.20 | 1.041 |
| Qingdao Red Lions Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.50 | 1.141 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.99 | 1.68 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.60 | 1.086 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Chengdu Rongcheng II Vinder
2.84
|
|
Uafgjort (Draw)
1.83
|
|
Qingdao Red Lions Vinder
4.45
|
|
Chengdu Rongcheng II Vinder Eller uafgjort (draw)
1.113
|
|
Chengdu Rongcheng II Vinder Eller Qingdao Red Lions Vinder
1.74
|
|
Qingdao Red Lions Vinder Eller uafgjort (draw)
1.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Chengdu Rongcheng II | Qingdao Red Lions |
|---|---|
|
(-1.5)
8.50
|
(+1.5)
1.012
|
|
(-1.0)
7.10
|
(+1.0)
1.036
|
|
(0)
1.53
|
(0)
2.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.19
|
(0.5)
1.53
|
|
(1.0)
1.49
|
(1.0)
2.22
|
|
(1.5)
1.23
|
(1.5)
3.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.18 | 1.56 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Chengdu Rongcheng II) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.60
|
(0.5)
2.11
|
|
(1.0)
1.109
|
(1.0)
5.05
|
|
(1.5)
1.051
|
(1.5)
6.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Qingdao Red Lions) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.38
|
(0.5)
2.67
|
|
(1.0)
1.025
|
(1.0)
8.10
|
|
(1.5)
1.002
|
(1.5)
9.80
|