|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.31 | 3.25 | 2.71 | 1.35 | 1.25 | 1.48 |
(0) 1.71 |
(0) 2.01 |
(2.5) 1.80 |
(2.5) 1.88 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(47)
|
Hovedmarkeder
(84)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(66)
|
|
Halvlegsmarkeder
(114)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Slovácko Vinder
2.31
|
|
Uafgjort (Draw)
3.25
|
|
Zbrojovka Brno Vinder
2.71
|
|
Slovácko Vinder Eller uafgjort (draw)
1.35
|
|
Slovácko Vinder Eller Zbrojovka Brno Vinder
1.25
|
|
Zbrojovka Brno Vinder Eller uafgjort (draw)
1.48
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Slovácko | Uafgjort (Draw) | Zbrojovka Brno |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.80
|
(0 - 0)
8.70
|
(0 - 1)
8.70
|
|
(2 - 0)
11.75
|
(1 - 1)
6.00
|
(0 - 2)
14.25
|
|
(2 - 1)
8.90
|
(2 - 2)
13.50
|
(1 - 2)
9.80
|
|
(3 - 0)
25.00
|
(3 - 3)
58.00
|
(0 - 3)
32.00
|
|
(3 - 1)
19.75
|
(1 - 3)
24.00
|
|
|
(3 - 2)
29.00
|
(2 - 3)
32.00
|
|
|
(4 - 0)
61.00
|
(0 - 4)
83.00
|
|
|
(4 - 1)
51.00
|
(1 - 4)
67.00
|
|
|
(4 - 2)
73.00
|
(2 - 4)
86.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Slovácko | Zbrojovka Brno |
|---|---|
|
(-2.5)
8.80
|
(+2.5)
1.001
|
|
(-2.0)
8.20
|
(+2.0)
1.009
|
|
(-1.5)
4.40
|
(+1.5)
1.131
|
|
(-1.0)
3.48
|
(+1.0)
1.21
|
|
(0)
1.71
|
(0)
2.01
|
|
(+1.0)
1.122
|
(-1.0)
4.55
|
|
(+1.5)
1.08
|
(-1.5)
5.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
7.90
|
(0.5)
1.004
|
|
(1.0)
7.00
|
(1.0)
1.022
|
|
(1.5)
3.10
|
(1.5)
1.25
|
|
(2.0)
2.43
|
(2.0)
1.41
|
|
(2.5)
1.80
|
(2.5)
1.88
|
|
(3.0)
1.41
|
(3.0)
2.43
|
|
(3.5)
1.26
|
(3.5)
3.04
|
|
(4.0)
1.088
|
(4.0)
4.95
|
|
(4.5)
1.064
|
(4.5)
5.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Slovácko)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.58
|
(0.5)
1.222
|
|
(1.0)
2.41
|
(1.0)
1.47
|
|
(1.5)
1.59
|
(1.5)
2.17
|
|
(2.0)
1.21
|
(2.0)
3.70
|
|
(2.5)
1.134
|
(2.5)
4.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.94 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Zbrojovka Brno)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.15
|
(0.5)
1.28
|
|
(1.0)
2.10
|
(1.0)
1.63
|
|
(1.5)
1.48
|
(1.5)
2.375
|
|
(2.0)
1.143
|
(2.0)
4.25
|
|
(2.5)
1.092
|
(2.5)
5.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Slovácko Scorer | 1.23 | 3.66 |
| Zbrojovka Brno Scorer | 1.285 | 3.24 |
| Begge Hold Scorer | 1.70 | 2.01 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.40 | 1.108 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.75 | 1.94 |
| Slovácko Scorer - Begge Halvlege | 3.48 | 1.25 |
| Zbrojovka Brno Scorer - Begge Halvlege | 3.94 | 1.20 |
| Slovácko Scorer - 1. Halvleg | 1.99 | 1.71 |
| Slovácko Scorer - 2. Halvleg | 1.71 | 1.99 |
| Zbrojovka Brno Scorer - 1. Halvleg | 2.14 | 1.615 |
| Zbrojovka Brno Scorer - 2. Halvleg | 1.82 | 1.86 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.25 | 1.175 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.14 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.16 | 1.60 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 11.00 | 1.003 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.61 | 2.32 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.009 | 8.70 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.70 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.18 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.48 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.00 | 1.087 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.96 | 1.333 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.15 | 1.61 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.35 | 1.51 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.10 | 1.64 |
| Slovácko Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.76 | 1.38 |
| Slovácko Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.20 | 1.055 |
| Zbrojovka Brno Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.14 | 1.30 |
| Zbrojovka Brno Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.60 | 1.029 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.727 | 1.97 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.60 | 1.15 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Slovácko Vinder
2.93
|
|
Uafgjort (Draw)
2.10
|
|
Zbrojovka Brno Vinder
3.42
|
|
Slovácko Vinder Eller uafgjort (draw)
1.222
|
|
Slovácko Vinder Eller Zbrojovka Brno Vinder
1.58
|
|
Zbrojovka Brno Vinder Eller uafgjort (draw)
1.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Slovácko | Zbrojovka Brno |
|---|---|
|
(-1.5)
8.50
|
(+1.5)
1.013
|
|
(-1.0)
7.30
|
(+1.0)
1.045
|
|
(0)
1.75
|
(0)
1.96
|
|
(+1.0)
1.021
|
(-1.0)
8.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.82
|
(0.5)
1.34
|
|
(1.0)
1.88
|
(1.0)
1.80
|
|
(1.5)
1.40
|
(1.5)
2.59
|
|
(2.0)
1.107
|
(2.0)
4.75
|
|
(2.5)
1.069
|
(2.5)
5.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Slovácko) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.71
|
(0.5)
1.99
|
|
(1.0)
1.159
|
(1.0)
4.60
|
|
(1.5)
1.081
|
(1.5)
6.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Zbrojovka Brno) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.615
|
(0.5)
2.14
|
|
(1.0)
1.118
|
(1.0)
5.35
|
|
(1.5)
1.059
|
(1.5)
7.30
|