|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.26 | 3.25 | 2.84 | 1.34 | 1.26 | 1.52 |
(0) 1.66 |
(0) 2.07 |
(2.5) 1.88 |
(2.5) 1.80 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(46)
|
Hovedmarkeder
(83)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(47)
|
Markeder På Mål
(66)
|
|
Halvlegsmarkeder
(113)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Stevenage Vinder
2.26
|
|
Uafgjort (Draw)
3.25
|
|
Mansfield Town Vinder
2.84
|
|
Stevenage Vinder Eller uafgjort (draw)
1.34
|
|
Stevenage Vinder Eller Mansfield Town Vinder
1.26
|
|
Mansfield Town Vinder Eller uafgjort (draw)
1.52
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Stevenage | Uafgjort (Draw) | Mansfield Town |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
8.20
|
(0 - 0)
12.00
|
(0 - 1)
9.60
|
|
(2 - 0)
11.75
|
(1 - 1)
6.00
|
(0 - 2)
15.50
|
|
(2 - 1)
8.70
|
(2 - 2)
12.50
|
(1 - 2)
10.25
|
|
(3 - 0)
23.00
|
(3 - 3)
51.00
|
(0 - 3)
34.00
|
|
(3 - 1)
18.00
|
(1 - 3)
24.00
|
|
|
(3 - 2)
26.00
|
(2 - 3)
30.00
|
|
|
(4 - 0)
56.00
|
(0 - 4)
83.00
|
|
|
(4 - 1)
46.00
|
(1 - 4)
64.00
|
|
|
(4 - 2)
64.00
|
(2 - 4)
78.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Stevenage | Mansfield Town |
|---|---|
|
(-2.5)
8.50
|
(+2.5)
1.001
|
|
(-2.0)
7.90
|
(+2.0)
1.011
|
|
(-1.5)
4.15
|
(+1.5)
1.14
|
|
(-1.0)
3.38
|
(+1.0)
1.22
|
|
(0)
1.66
|
(0)
2.07
|
|
(+1.0)
1.102
|
(-1.0)
4.80
|
|
(+1.5)
1.066
|
(-1.5)
5.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
7.70
|
(1.0)
1.007
|
|
(1.5)
3.38
|
(1.5)
1.21
|
|
(2.0)
2.65
|
(2.0)
1.35
|
|
(2.5)
1.88
|
(2.5)
1.80
|
|
(3.0)
1.46
|
(3.0)
2.32
|
|
(3.5)
1.30
|
(3.5)
2.82
|
|
(4.0)
1.106
|
(4.0)
4.55
|
|
(4.5)
1.075
|
(4.5)
5.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stevenage)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.90
|
(0.5)
1.19
|
|
(1.0)
2.68
|
(1.0)
1.39
|
|
(1.5)
1.666
|
(1.5)
2.05
|
|
(2.0)
1.26
|
(2.0)
3.34
|
|
(2.5)
1.156
|
(2.5)
4.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Mansfield Town)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.25
|
(0.5)
1.27
|
|
(1.0)
2.17
|
(1.0)
1.60
|
|
(1.5)
1.50
|
(1.5)
2.35
|
|
(2.0)
1.148
|
(2.0)
4.30
|
|
(2.5)
1.093
|
(2.5)
5.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Stevenage Scorer | 1.195 | 4.00 |
| Mansfield Town Scorer | 1.28 | 3.28 |
| Begge Hold Scorer | 1.64 | 2.10 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.15 | 1.121 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.71 | 1.99 |
| Stevenage Scorer - Begge Halvlege | 3.26 | 1.28 |
| Mansfield Town Scorer - Begge Halvlege | 3.94 | 1.20 |
| Stevenage Scorer - 1. Halvleg | 1.94 | 1.75 |
| Stevenage Scorer - 2. Halvleg | 1.65 | 2.08 |
| Mansfield Town Scorer - 1. Halvleg | 2.14 | 1.615 |
| Mansfield Town Scorer - 2. Halvleg | 1.80 | 1.88 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.15 | 1.184 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.04 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.06 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 11.25 | 1.002 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.55 | 2.45 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.032 | 12.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.64 | 2.10 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.10 | 1.64 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.26 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.00 | 1.087 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.98 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.13 | 1.62 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.51 | 1.45 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.22 | 1.571 |
| Stevenage Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.61 | 1.42 |
| Stevenage Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.80 | 1.063 |
| Mansfield Town Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.14 | 1.30 |
| Mansfield Town Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.20 | 1.022 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.666 | 2.05 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.45 | 1.161 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Stevenage Vinder
2.875
|
|
Uafgjort (Draw)
2.11
|
|
Mansfield Town Vinder
3.54
|
|
Stevenage Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
Stevenage Vinder Eller Mansfield Town Vinder
1.59
|
|
Mansfield Town Vinder Eller uafgjort (draw)
1.33
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Stevenage | Mansfield Town |
|---|---|
|
(-1.5)
8.50
|
(+1.5)
1.012
|
|
(-1.0)
7.10
|
(+1.0)
1.043
|
|
(0)
1.69
|
(0)
2.02
|
|
(+1.0)
1.008
|
(-1.0)
9.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.94
|
(0.5)
1.32
|
|
(1.0)
1.96
|
(1.0)
1.74
|
|
(1.5)
1.43
|
(1.5)
2.51
|
|
(2.0)
1.116
|
(2.0)
4.65
|
|
(2.5)
1.072
|
(2.5)
5.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.05 | 1.67 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stevenage) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.75
|
(0.5)
1.94
|
|
(1.0)
1.173
|
(1.0)
4.25
|
|
(1.5)
1.083
|
(1.5)
6.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Mansfield Town) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.615
|
(0.5)
2.14
|
|
(1.0)
1.111
|
(1.0)
5.35
|
|
(1.5)
1.051
|
(1.5)
7.40
|