|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.89 | 3.42 | 3.56 | 1.222 | 1.24 | 1.75 |
(0) 1.41 |
(0) 2.66 |
(2.5) 1.90 |
(2.5) 1.78 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(45)
|
Hovedmarkeder
(83)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(46)
|
Markeder På Mål
(63)
|
|
Halvlegsmarkeder
(109)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Wycombe Wanderers Vinder
1.89
|
|
Uafgjort (Draw)
3.42
|
|
Notts County Vinder
3.56
|
|
Wycombe Wanderers Vinder Eller uafgjort (draw)
1.222
|
|
Wycombe Wanderers Vinder Eller Notts County Vinder
1.24
|
|
Notts County Vinder Eller uafgjort (draw)
1.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Wycombe Wanderers | Uafgjort (Draw) | Notts County |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.40
|
(0 - 0)
12.75
|
(0 - 1)
11.25
|
|
(2 - 0)
9.40
|
(1 - 1)
6.20
|
(0 - 2)
20.50
|
|
(2 - 1)
8.00
|
(2 - 2)
13.25
|
(1 - 2)
12.00
|
|
(3 - 0)
16.75
|
(3 - 3)
56.00
|
(0 - 3)
51.00
|
|
(3 - 1)
15.00
|
(1 - 3)
32.00
|
|
|
(3 - 2)
25.00
|
(2 - 3)
36.00
|
|
|
(4 - 0)
38.00
|
(1 - 4)
93.00
|
|
|
(4 - 1)
34.00
|
(2 - 4)
106.00
|
|
|
(4 - 2)
58.00
|
||
|
(5 - 0)
96.00
|
||
|
(5 - 1)
86.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Wycombe Wanderers | Notts County |
|---|---|
|
(-2.5)
6.85
|
(+2.5)
1.029
|
|
(-2.0)
6.10
|
(+2.0)
1.049
|
|
(-1.5)
3.36
|
(+1.5)
1.222
|
|
(-1.0)
2.62
|
(+1.0)
1.36
|
|
(0)
1.41
|
(0)
2.66
|
|
(+1.0)
1.031
|
(-1.0)
6.85
|
|
(+1.5)
1.013
|
(-1.5)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
8.10
|
(1.0)
1.001
|
|
(1.5)
3.44
|
(1.5)
1.20
|
|
(2.0)
2.72
|
(2.0)
1.333
|
|
(2.5)
1.90
|
(2.5)
1.78
|
|
(3.0)
1.47
|
(3.0)
2.28
|
|
(3.5)
1.30
|
(3.5)
2.82
|
|
(4.0)
1.104
|
(4.0)
4.60
|
|
(4.5)
1.071
|
(4.5)
5.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Wycombe Wanderers)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.28
|
(1.0)
1.27
|
|
(1.5)
1.833
|
(1.5)
1.84
|
|
(2.0)
1.363
|
(2.0)
2.78
|
|
(2.5)
1.21
|
(2.5)
3.60
|
|
(3.0)
1.04
|
(3.0)
6.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Notts County)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.82
|
(0.5)
1.35
|
|
(1.0)
1.833
|
(1.0)
1.84
|
|
(1.5)
1.37
|
(1.5)
2.75
|
|
(2.0)
1.082
|
(2.0)
5.55
|
|
(2.5)
1.047
|
(2.5)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Wycombe Wanderers Scorer | 1.127 | 5.00 |
| Notts County Scorer | 1.36 | 2.85 |
| Begge Hold Scorer | 1.67 | 2.05 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.50 | 1.105 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.69 | 2.02 |
| Wycombe Wanderers Scorer - Begge Halvlege | 2.88 | 1.35 |
| Notts County Scorer - Begge Halvlege | 4.80 | 1.139 |
| Wycombe Wanderers Scorer - 1. Halvleg | 1.80 | 1.88 |
| Wycombe Wanderers Scorer - 2. Halvleg | 1.53 | 2.31 |
| Notts County Scorer - 1. Halvleg | 2.35 | 1.51 |
| Notts County Scorer - 2. Halvleg | 1.95 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.30 | 1.172 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.11 | 1.63 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.533 | 2.50 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.027 | 12.75 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.67 | 2.05 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.13 | 1.62 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.26 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.20 | 1.081 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.14 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.18 | 1.59 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.55 | 1.44 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.20 | 1.58 |
| Wycombe Wanderers Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.24 | 1.56 |
| Wycombe Wanderers Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.55 | 1.103 |
| Notts County Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.94 | 1.20 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.63 | 2.11 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.25 | 1.175 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Wycombe Wanderers Vinder
2.50
|
|
Uafgjort (Draw)
2.13
|
|
Notts County Vinder
4.25
|
|
Wycombe Wanderers Vinder Eller uafgjort (draw)
1.15
|
|
Wycombe Wanderers Vinder Eller Notts County Vinder
1.58
|
|
Notts County Vinder Eller uafgjort (draw)
1.42
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Wycombe Wanderers | Notts County |
|---|---|
|
(-1.5)
7.40
|
(+1.5)
1.03
|
|
(-1.0)
5.85
|
(+1.0)
1.077
|
|
(0)
1.48
|
(0)
2.43
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.99
|
(0.5)
1.31
|
|
(1.0)
1.97
|
(1.0)
1.727
|
|
(1.5)
1.43
|
(1.5)
2.51
|
|
(2.0)
1.112
|
(2.0)
4.70
|
|
(2.5)
1.067
|
(2.5)
5.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Wycombe Wanderers) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.88
|
(0.5)
1.80
|
|
(1.0)
1.24
|
(1.0)
3.56
|
|
(1.5)
1.109
|
(1.5)
5.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Notts County) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.51
|
(0.5)
2.35
|
|
(1.0)
1.062
|
(1.0)
6.85
|
|
(1.5)
1.02
|
(1.5)
9.30
|