|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.91 | 3.38 | 2.12 | 1.571 | 1.24 | 1.31 |
(0) 2.20 |
(0) 1.59 |
(2.5) 1.98 |
(2.5) 1.72 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(46)
|
Hovedmarkeder
(84)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(47)
|
Markeder På Mål
(66)
|
|
Halvlegsmarkeder
(113)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Crawley Town Vinder
2.91
|
|
Uafgjort (Draw)
3.38
|
|
Tranmere Rovers Vinder
2.12
|
|
Crawley Town Vinder Eller uafgjort (draw)
1.571
|
|
Crawley Town Vinder Eller Tranmere Rovers Vinder
1.24
|
|
Tranmere Rovers Vinder Eller uafgjort (draw)
1.31
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Crawley Town | Uafgjort (Draw) | Tranmere Rovers |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
10.25
|
(0 - 0)
13.75
|
(0 - 1)
8.40
|
|
(2 - 0)
16.50
|
(1 - 1)
6.25
|
(0 - 2)
11.25
|
|
(2 - 1)
10.00
|
(2 - 2)
12.25
|
(1 - 2)
8.20
|
|
(3 - 0)
36.00
|
(3 - 3)
48.00
|
(0 - 3)
21.00
|
|
(3 - 1)
24.00
|
(1 - 3)
16.25
|
|
|
(3 - 2)
28.00
|
(2 - 3)
24.00
|
|
|
(4 - 0)
91.00
|
(0 - 4)
51.00
|
|
|
(4 - 1)
64.00
|
(1 - 4)
41.00
|
|
|
(4 - 2)
76.00
|
(2 - 4)
56.00
|
|
|
(3 - 4)
101.00
|
||
|
(1 - 5)
96.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Crawley Town | Tranmere Rovers |
|---|---|
|
(-1.5)
5.90
|
(+1.5)
1.06
|
|
(-1.0)
5.00
|
(+1.0)
1.094
|
|
(0)
2.20
|
(0)
1.59
|
|
(+1.0)
1.26
|
(-1.0)
3.125
|
|
(+1.5)
1.166
|
(-1.5)
3.92
|
|
(+2.0)
1.026
|
(-2.0)
7.20
|
|
(+2.5)
1.012
|
(-2.5)
8.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.62
|
(1.5)
1.181
|
|
(2.0)
2.85
|
(2.0)
1.30
|
|
(2.5)
1.98
|
(2.5)
1.72
|
|
(3.0)
1.533
|
(3.0)
2.14
|
|
(3.5)
1.34
|
(3.5)
2.66
|
|
(4.0)
1.131
|
(4.0)
4.20
|
|
(4.5)
1.093
|
(4.5)
4.85
|
|
(5.0)
1.001
|
(5.0)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Crawley Town)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.36
|
(0.5)
1.25
|
|
(1.0)
2.16
|
(1.0)
1.59
|
|
(1.5)
1.51
|
(1.5)
2.31
|
|
(2.0)
1.151
|
(2.0)
4.15
|
|
(2.5)
1.094
|
(2.5)
5.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Tranmere Rovers)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.96
|
(1.0)
1.32
|
|
(1.5)
1.75
|
(1.5)
1.93
|
|
(2.0)
1.31
|
(2.0)
3.00
|
|
(2.5)
1.185
|
(2.5)
3.78
|
|
(3.0)
1.029
|
(3.0)
6.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.90 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Crawley Town Scorer | 1.26 | 3.42 |
| Tranmere Rovers Scorer | 1.154 | 4.55 |
| Begge Hold Scorer | 1.60 | 2.16 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.80 | 1.137 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.63 | 2.11 |
| Crawley Town Scorer - Begge Halvlege | 3.84 | 1.21 |
| Tranmere Rovers Scorer - Begge Halvlege | 3.04 | 1.32 |
| Crawley Town Scorer - 1. Halvleg | 2.08 | 1.65 |
| Crawley Town Scorer - 2. Halvleg | 1.80 | 1.88 |
| Tranmere Rovers Scorer - 1. Halvleg | 1.83 | 1.85 |
| Tranmere Rovers Scorer - 2. Halvleg | 1.60 | 2.16 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.84 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.98 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.01 | 1.70 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 10.50 | 1.008 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.50 | 2.60 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.021 | 13.75 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.60 | 2.16 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.99 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.04 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.25 | 1.079 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.11 | 1.63 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.64 | 1.41 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.31 | 1.53 |
| Crawley Town Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.20 | 1.29 |
| Crawley Town Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.20 | 1.022 |
| Tranmere Rovers Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.43 | 1.48 |
| Tranmere Rovers Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.15 | 1.081 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.61 | 2.15 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.15 | 1.181 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Crawley Town Vinder
3.52
|
|
Uafgjort (Draw)
2.20
|
|
Tranmere Rovers Vinder
2.68
|
|
Crawley Town Vinder Eller uafgjort (draw)
1.36
|
|
Crawley Town Vinder Eller Tranmere Rovers Vinder
1.53
|
|
Tranmere Rovers Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Crawley Town | Tranmere Rovers |
|---|---|
|
(-1.0)
9.50
|
(+1.0)
1.012
|
|
(0)
2.11
|
(0)
1.65
|
|
(+1.0)
1.066
|
(-1.0)
6.45
|
|
(+1.5)
1.023
|
(-1.5)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.125
|
(0.5)
1.28
|
|
(1.0)
2.12
|
(1.0)
1.62
|
|
(1.5)
1.48
|
(1.5)
2.35
|
|
(2.0)
1.141
|
(2.0)
4.20
|
|
(2.5)
1.088
|
(2.5)
5.05
|
| Ulige | Lige |
| 2.00 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Crawley Town) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.65
|
(0.5)
2.08
|
|
(1.0)
1.127
|
(1.0)
5.15
|
|
(1.5)
1.061
|
(1.5)
7.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Tranmere Rovers) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.85
|
(0.5)
1.83
|
|
(1.0)
1.23
|
(1.0)
3.72
|
|
(1.5)
1.109
|
(1.5)
5.55
|