|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.57 | 3.10 | 2.57 | 1.41 | 1.29 | 1.41 |
(0) 1.87 |
(0) 1.85 |
(2.5) 1.74 |
(2.5) 2.02 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(44)
|
Hovedmarkeder
(79)
|
|
Handicapmarkeder
(15)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(64)
|
|
Halvlegsmarkeder
(111)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Gillingham Vinder
2.57
|
|
Uafgjort (Draw)
3.10
|
|
Tranmere Rovers Vinder
2.57
|
|
Gillingham Vinder Eller uafgjort (draw)
1.41
|
|
Gillingham Vinder Eller Tranmere Rovers Vinder
1.29
|
|
Tranmere Rovers Vinder Eller uafgjort (draw)
1.41
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Gillingham | Uafgjort (Draw) | Tranmere Rovers |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.70
|
(0 - 0)
8.80
|
(0 - 1)
7.70
|
|
(2 - 0)
12.75
|
(1 - 1)
5.55
|
(0 - 2)
12.75
|
|
(2 - 1)
9.50
|
(2 - 2)
13.50
|
(1 - 2)
9.40
|
|
(3 - 0)
29.00
|
(3 - 3)
67.00
|
(0 - 3)
29.00
|
|
(3 - 1)
23.00
|
(1 - 3)
23.00
|
|
|
(3 - 2)
33.00
|
(2 - 3)
33.00
|
|
|
(4 - 0)
78.00
|
(0 - 4)
78.00
|
|
|
(4 - 1)
64.00
|
(1 - 4)
64.00
|
|
|
(4 - 2)
91.00
|
(2 - 4)
91.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Gillingham | Tranmere Rovers |
|---|---|
|
(-1.5)
5.45
|
(+1.5)
1.082
|
|
(-1.0)
4.45
|
(+1.0)
1.132
|
|
(0)
1.87
|
(0)
1.85
|
|
(+1.0)
1.134
|
(-1.0)
4.40
|
|
(+1.5)
1.083
|
(-1.5)
5.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
8.50
|
(0.5)
1.007
|
|
(1.0)
7.20
|
(1.0)
1.03
|
|
(1.5)
3.04
|
(1.5)
1.28
|
|
(2.0)
2.36
|
(2.0)
1.48
|
|
(2.5)
1.74
|
(2.5)
2.02
|
|
(3.0)
1.36
|
(3.0)
2.73
|
|
(3.5)
1.23
|
(3.5)
3.36
|
|
(4.0)
1.058
|
(4.0)
6.05
|
|
(4.5)
1.036
|
(4.5)
6.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Gillingham)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.08
|
(0.5)
1.29
|
|
(1.0)
2.08
|
(1.0)
1.666
|
|
(1.5)
1.45
|
(1.5)
2.52
|
|
(2.0)
1.119
|
(2.0)
4.85
|
|
(2.5)
1.065
|
(2.5)
6.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Tranmere Rovers)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.14
|
(0.5)
1.28
|
|
(1.0)
2.10
|
(1.0)
1.65
|
|
(1.5)
1.45
|
(1.5)
2.52
|
|
(2.0)
1.121
|
(2.0)
4.80
|
|
(2.5)
1.066
|
(2.5)
5.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Gillingham Scorer | 1.30 | 3.14 |
| Tranmere Rovers Scorer | 1.29 | 3.20 |
| Begge Hold Scorer | 1.76 | 1.93 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.20 | 1.08 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.84 | 1.84 |
| Gillingham Scorer - Begge Halvlege | 4.10 | 1.188 |
| Tranmere Rovers Scorer - Begge Halvlege | 4.05 | 1.189 |
| Gillingham Scorer - 1. Halvleg | 2.14 | 1.615 |
| Gillingham Scorer - 2. Halvleg | 1.82 | 1.86 |
| Tranmere Rovers Scorer - 1. Halvleg | 2.14 | 1.615 |
| Tranmere Rovers Scorer - 2. Halvleg | 1.81 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.60 | 1.151 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.40 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.26 | 1.55 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.70 | 2.16 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.008 | 8.80 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.76 | 1.93 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.33 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.84 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.55 | 1.103 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.98 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.18 | 1.59 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 3.14 | 1.30 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.26 | 1.55 |
| Gillingham Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.14 | 1.30 |
| Gillingham Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.40 | 1.019 |
| Tranmere Rovers Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.14 | 1.30 |
| Tranmere Rovers Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.30 | 1.02 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.80 | 1.88 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.20 | 1.118 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Gillingham Vinder
3.28
|
|
Uafgjort (Draw)
2.00
|
|
Tranmere Rovers Vinder
3.28
|
|
Gillingham Vinder Eller uafgjort (draw)
1.25
|
|
Gillingham Vinder Eller Tranmere Rovers Vinder
1.64
|
|
Tranmere Rovers Vinder Eller uafgjort (draw)
1.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Gillingham | Tranmere Rovers |
|---|---|
|
(-1.0)
9.50
|
(+1.0)
1.012
|
|
(0)
1.85
|
(0)
1.85
|
|
(+1.0)
1.013
|
(-1.0)
9.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.67
|
(0.5)
1.41
|
|
(1.0)
1.79
|
(1.0)
1.94
|
|
(1.5)
1.35
|
(1.5)
2.91
|
|
(2.0)
1.065
|
(2.0)
6.35
|
|
(2.5)
1.027
|
(2.5)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.11 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Gillingham) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.615
|
(0.5)
2.14
|
|
(1.0)
1.11
|
(1.0)
5.55
|
|
(1.5)
1.049
|
(1.5)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Tranmere Rovers) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.615
|
(0.5)
2.14
|
|
(1.0)
1.111
|
(1.0)
5.50
|
|
(1.5)
1.05
|
(1.5)
7.80
|