|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.22 | 3.26 | 2.89 | 1.32 | 1.26 | 1.54 |
(0) 1.65 |
(0) 2.13 |
(2.5) 1.76 |
(2.5) 1.99 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(49)
|
Hovedmarkeder
(81)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(16)
|
I Alt-markeder
(47)
|
Markeder På Mål
(63)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(109)
|
Markeder på hjørnespark
(56)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Tranmere Rovers Vinder
2.22
|
|
Uafgjort (Draw)
3.26
|
|
Rotherham United Vinder
2.89
|
|
Tranmere Rovers Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
|
Tranmere Rovers Vinder Eller Rotherham United Vinder
1.26
|
|
Rotherham United Vinder Eller uafgjort (draw)
1.54
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Tranmere Rovers | Uafgjort (Draw) | Rotherham United |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.90
|
(0 - 0)
11.00
|
(0 - 1)
8.30
|
|
(2 - 0)
10.50
|
(1 - 1)
5.80
|
(0 - 2)
14.75
|
|
(2 - 1)
8.40
|
(2 - 2)
13.75
|
(1 - 2)
10.00
|
|
(3 - 0)
22.00
|
(3 - 3)
67.00
|
(0 - 3)
36.00
|
|
(3 - 1)
19.00
|
(1 - 3)
27.00
|
|
|
(3 - 2)
30.00
|
(2 - 3)
35.00
|
|
|
(4 - 0)
58.00
|
(0 - 4)
98.00
|
|
|
(4 - 1)
51.00
|
(1 - 4)
78.00
|
|
|
(4 - 2)
78.00
|
(2 - 4)
101.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Tranmere Rovers | Rotherham United |
|---|---|
|
(-1.5)
4.50
|
(+1.5)
1.13
|
|
(-1.0)
3.46
|
(+1.0)
1.22
|
|
(0)
1.65
|
(0)
2.13
|
|
(+1.0)
1.083
|
(-1.0)
5.35
|
|
(+1.5)
1.048
|
(-1.5)
6.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
8.00
|
(1.0)
1.015
|
|
(1.5)
3.08
|
(1.5)
1.27
|
|
(2.0)
2.38
|
(2.0)
1.47
|
|
(2.5)
1.76
|
(2.5)
1.99
|
|
(3.0)
1.36
|
(3.0)
2.73
|
|
(3.5)
1.23
|
(3.5)
3.36
|
|
(4.0)
1.058
|
(4.0)
6.05
|
|
(4.5)
1.038
|
(4.5)
6.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Tranmere Rovers)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.50
|
(0.5)
1.23
|
|
(1.0)
2.38
|
(1.0)
1.50
|
|
(1.5)
1.56
|
(1.5)
2.27
|
|
(2.0)
1.183
|
(2.0)
4.10
|
|
(2.5)
1.103
|
(2.5)
5.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.94 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rotherham United)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.875
|
(0.5)
1.33
|
|
(1.0)
1.90
|
(1.0)
1.80
|
|
(1.5)
1.38
|
(1.5)
2.76
|
|
(2.0)
1.081
|
(2.0)
5.75
|
|
(2.5)
1.041
|
(2.5)
6.85
|
| Ulige | Lige |
| 2.01 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Tranmere Rovers Scorer | 1.24 | 3.56 |
| Rotherham United Scorer | 1.34 | 2.93 |
| Begge Hold Scorer | 1.76 | 1.93 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.25 | 1.078 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.79 | 1.89 |
| Tranmere Rovers Scorer - Begge Halvlege | 3.56 | 1.24 |
| Rotherham United Scorer - Begge Halvlege | 4.50 | 1.158 |
| Tranmere Rovers Scorer - 1. Halvleg | 1.98 | 1.72 |
| Tranmere Rovers Scorer - 2. Halvleg | 1.72 | 1.98 |
| Rotherham United Scorer - 1. Halvleg | 2.22 | 1.57 |
| Rotherham United Scorer - 2. Halvleg | 1.92 | 1.77 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.55 | 1.152 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.40 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.26 | 1.55 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.66 | 2.22 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.04 | 11.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.76 | 1.93 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.31 | 1.53 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.84 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.80 | 1.094 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.18 | 1.59 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.26 | 1.55 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.02 | 1.69 |
| Tranmere Rovers Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.76 | 1.38 |
| Tranmere Rovers Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.70 | 1.044 |
| Rotherham United Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.56 | 1.24 |
| Rotherham United Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 11.25 | 1.002 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.78 | 1.90 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.05 | 1.125 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Tranmere Rovers Vinder
2.84
|
|
Uafgjort (Draw)
2.09
|
|
Rotherham United Vinder
3.58
|
|
Tranmere Rovers Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
|
|
Tranmere Rovers Vinder Eller Rotherham United Vinder
1.59
|
|
Rotherham United Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Tranmere Rovers | Rotherham United |
|---|---|
|
(-1.5)
9.60
|
(+1.5)
1.005
|
|
(-1.0)
7.80
|
(+1.0)
1.037
|
|
(0)
1.68
|
(0)
2.06
|
|
(+1.0)
1.002
|
(-1.0)
11.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.82
|
(0.5)
1.37
|
|
(1.0)
1.85
|
(1.0)
1.88
|
|
(1.5)
1.36
|
(1.5)
2.86
|
|
(2.0)
1.069
|
(2.0)
6.20
|
|
(2.5)
1.029
|
(2.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Tranmere Rovers) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.72
|
(0.5)
1.98
|
|
(1.0)
1.153
|
(1.0)
4.70
|
|
(1.5)
1.07
|
(1.5)
6.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rotherham United) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.57
|
(0.5)
2.22
|
|
(1.0)
1.086
|
(1.0)
6.20
|
|
(1.5)
1.035
|
(1.5)
8.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(7.5)
2.92
|
(7.5)
1.31
|
|
(8.5)
2.15
|
(8.5)
1.58
|
|
(9.5)
1.70
|
(9.5)
2.01
|
|
(10.5)
1.39
|
(10.5)
2.63
|
|
(11.5)
1.21
|
(11.5)
3.58
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |