|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.87 | 3.125 | 3.80 | 1.171 | 1.26 | 1.72 |
(-1.0) 2.91 |
(+1.0) 1.35 |
(2.5) 1.533 |
(2.5) 2.27 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(42)
|
Hovedmarkeder
(76)
|
|
Handicapmarkeder
(16)
|
I Alt-markeder
(45)
|
Markeder På Mål
(62)
|
|
Halvlegsmarkeder
(102)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Concarneau Vinder
1.87
|
|
Uafgjort (Draw)
3.125
|
|
SC Bastia Vinder
3.80
|
|
Concarneau Vinder Eller uafgjort (draw)
1.171
|
|
Concarneau Vinder Eller SC Bastia Vinder
1.26
|
|
SC Bastia Vinder Eller uafgjort (draw)
1.72
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Concarneau | Uafgjort (Draw) | SC Bastia |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.95
|
(0 - 0)
7.60
|
(0 - 1)
8.00
|
|
(2 - 0)
7.40
|
(1 - 1)
5.30
|
(0 - 2)
18.25
|
|
(2 - 1)
7.80
|
(2 - 2)
16.25
|
(1 - 2)
12.50
|
|
(3 - 0)
15.25
|
(3 - 3)
83.00
|
(0 - 3)
53.00
|
|
(3 - 1)
16.75
|
(1 - 3)
41.00
|
|
|
(3 - 2)
34.00
|
(2 - 3)
51.00
|
|
|
(4 - 0)
41.00
|
||
|
(4 - 1)
43.00
|
||
|
(4 - 2)
78.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Concarneau | SC Bastia |
|---|---|
|
(-2.5)
9.20
|
(+2.5)
1.013
|
|
(-2.0)
8.20
|
(+2.0)
1.029
|
|
(-1.5)
3.84
|
(+1.5)
1.197
|
|
(-1.0)
2.91
|
(+1.0)
1.35
|
|
(0)
1.36
|
(0)
2.77
|
|
(+1.0)
1.012
|
(-1.0)
9.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
7.40
|
(0.5)
1.026
|
|
(1.0)
5.95
|
(1.0)
1.061
|
|
(1.5)
2.59
|
(1.5)
1.38
|
|
(2.0)
1.97
|
(2.0)
1.66
|
|
(2.5)
1.533
|
(2.5)
2.27
|
|
(3.0)
1.22
|
(3.0)
3.45
|
|
(3.5)
1.144
|
(3.5)
4.25
|
|
(4.0)
1.015
|
(4.0)
8.10
|
|
(4.5)
1.003
|
(4.5)
8.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Concarneau)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.78
|
(0.5)
1.188
|
|
(1.0)
2.44
|
(1.0)
1.43
|
|
(1.5)
1.58
|
(1.5)
2.12
|
|
(2.0)
1.20
|
(2.0)
3.60
|
|
(2.5)
1.118
|
(2.5)
4.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Bastia)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.26
|
(0.5)
1.51
|
|
(1.0)
1.46
|
(1.0)
2.38
|
|
(1.5)
1.21
|
(1.5)
3.52
|
| Ulige | Lige |
| 2.17 | 1.59 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Concarneau Scorer | 1.196 | 3.90 |
| SC Bastia Scorer | 1.53 | 2.28 |
| Begge Hold Scorer | 2.01 | 1.68 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 8.40 | 1.027 |
| Mål I Begge Halvlege | 2.00 | 1.69 |
| Concarneau Scorer - Begge Halvlege | 3.48 | 1.24 |
| SC Bastia Scorer - Begge Halvlege | 6.50 | 1.064 |
| Concarneau Scorer - 1. Halvleg | 1.97 | 1.71 |
| Concarneau Scorer - 2. Halvleg | 1.68 | 2.01 |
| SC Bastia Scorer - 1. Halvleg | 2.78 | 1.363 |
| SC Bastia Scorer - 2. Halvleg | 2.28 | 1.53 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.55 | 1.096 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.05 | 1.184 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.64 | 1.40 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.027 | 7.60 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.86 | 1.94 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.01 | 1.68 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.79 | 1.36 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.95 | 1.123 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.30 | 1.106 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.18 | 1.285 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.40 | 1.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.67 | 1.39 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.952 | 1.72 |
| Concarneau Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.57 | 1.42 |
| Concarneau Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.85 | 1.055 |
| SC Bastia Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.20 | 1.11 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.92 | 1.75 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.50 | 1.097 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Concarneau Vinder
2.59
|
|
Uafgjort (Draw)
1.93
|
|
SC Bastia Vinder
4.70
|
|
Concarneau Vinder Eller uafgjort (draw)
1.106
|
|
Concarneau Vinder Eller SC Bastia Vinder
1.67
|
|
SC Bastia Vinder Eller uafgjort (draw)
1.37
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Concarneau | SC Bastia |
|---|---|
|
(-1.5)
8.70
|
(+1.5)
1.01
|
|
(-1.0)
6.75
|
(+1.0)
1.044
|
|
(0)
1.44
|
(0)
2.51
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.45
|
(0.5)
1.42
|
|
(1.0)
1.615
|
(1.0)
2.08
|
|
(1.5)
1.27
|
(1.5)
3.08
|
|
(2.0)
1.042
|
(2.0)
6.50
|
|
(2.5)
1.021
|
(2.5)
7.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.12 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Concarneau) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.71
|
(0.5)
1.97
|
|
(1.0)
1.14
|
(1.0)
4.65
|
|
(1.5)
1.06
|
(1.5)
6.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Bastia) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.363
|
(0.5)
2.78
|
|
(1.0)
1.008
|
(1.0)
9.90
|