|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.58 | 3.02 | 2.50 | 1.40 | 1.28 | 1.37 |
(0) 1.88 |
(0) 1.81 |
(2.5) 1.62 |
(2.5) 2.10 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(43)
|
Hovedmarkeder
(79)
|
|
Handicapmarkeder
(15)
|
I Alt-markeder
(47)
|
Markeder På Mål
(62)
|
|
Halvlegsmarkeder
(106)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Valenciennes Vinder
2.58
|
|
Uafgjort (Draw)
3.02
|
|
Amiens SC Vinder
2.50
|
|
Valenciennes Vinder Eller uafgjort (draw)
1.40
|
|
Valenciennes Vinder Eller Amiens SC Vinder
1.28
|
|
Amiens SC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.37
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Valenciennes | Uafgjort (Draw) | Amiens SC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.75
|
(0 - 0)
8.30
|
(0 - 1)
6.65
|
|
(2 - 0)
11.75
|
(1 - 1)
5.10
|
(0 - 2)
11.25
|
|
(2 - 1)
9.00
|
(2 - 2)
13.50
|
(1 - 2)
8.80
|
|
(3 - 0)
28.00
|
(3 - 3)
67.00
|
(0 - 3)
26.00
|
|
(3 - 1)
23.00
|
(1 - 3)
22.00
|
|
|
(3 - 2)
34.00
|
(2 - 3)
33.00
|
|
|
(4 - 0)
76.00
|
(0 - 4)
71.00
|
|
|
(4 - 1)
64.00
|
(1 - 4)
61.00
|
|
|
(4 - 2)
91.00
|
(2 - 4)
88.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Valenciennes | Amiens SC |
|---|---|
|
(-1.5)
5.95
|
(+1.5)
1.077
|
|
(-1.0)
4.85
|
(+1.0)
1.124
|
|
(0)
1.88
|
(0)
1.81
|
|
(+1.0)
1.139
|
(-1.0)
4.60
|
|
(+1.5)
1.086
|
(-1.5)
5.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
8.10
|
(0.5)
1.014
|
|
(1.0)
6.60
|
(1.0)
1.042
|
|
(1.5)
2.85
|
(1.5)
1.32
|
|
(2.0)
2.17
|
(2.0)
1.54
|
|
(2.5)
1.62
|
(2.5)
2.10
|
|
(3.0)
1.285
|
(3.0)
3.00
|
|
(3.5)
1.186
|
(3.5)
3.76
|
|
(4.0)
1.038
|
(4.0)
6.90
|
|
(4.5)
1.021
|
(4.5)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valenciennes)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.02
|
(0.5)
1.29
|
|
(1.0)
1.952
|
(1.0)
1.69
|
|
(1.5)
1.41
|
(1.5)
2.50
|
|
(2.0)
1.101
|
(2.0)
4.75
|
|
(2.5)
1.061
|
(2.5)
5.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Amiens SC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.08
|
(0.5)
1.28
|
|
(1.0)
2.01
|
(1.0)
1.65
|
|
(1.5)
1.43
|
(1.5)
2.44
|
|
(2.0)
1.11
|
(2.0)
4.60
|
|
(2.5)
1.068
|
(2.5)
5.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Valenciennes Scorer | 1.30 | 3.10 |
| Amiens SC Scorer | 1.285 | 3.18 |
| Begge Hold Scorer | 1.82 | 1.84 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.75 | 1.058 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.89 | 1.77 |
| Valenciennes Scorer - Begge Halvlege | 4.333 | 1.16 |
| Amiens SC Scorer - Begge Halvlege | 4.20 | 1.169 |
| Valenciennes Scorer - 1. Halvleg | 2.21 | 1.56 |
| Valenciennes Scorer - 2. Halvleg | 1.85 | 1.81 |
| Amiens SC Scorer - 1. Halvleg | 2.19 | 1.57 |
| Amiens SC Scorer - 2. Halvleg | 1.83 | 1.83 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.90 | 1.125 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.375 | 1.49 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.015 | 8.30 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.78 | 2.04 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.82 | 1.84 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.45 | 1.46 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.20 | 1.17 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.10 | 1.115 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.98 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.21 | 1.56 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.93 | 1.33 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.12 | 1.61 |
| Valenciennes Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.34 | 1.26 |
| Valenciennes Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.00 | 1.006 |
| Amiens SC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.70 | 1.01 |
| Amiens SC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.20 | 1.28 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.85 | 1.81 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.50 | 1.097 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Valenciennes Vinder
3.38
|
|
Uafgjort (Draw)
1.95
|
|
Amiens SC Vinder
3.24
|
|
Valenciennes Vinder Eller uafgjort (draw)
1.24
|
|
Valenciennes Vinder Eller Amiens SC Vinder
1.66
|
|
Amiens SC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Valenciennes | Amiens SC |
|---|---|
|
(0)
1.85
|
(0)
1.81
|
|
(+1.0)
1.004
|
(-1.0)
9.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.57
|
(0.5)
1.38
|
|
(1.0)
1.70
|
(1.0)
1.96
|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
2.86
|
|
(2.0)
1.057
|
(2.0)
5.95
|
|
(2.5)
1.032
|
(2.5)
6.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.10 | 1.62 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valenciennes) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.56
|
(0.5)
2.21
|
|
(1.0)
1.078
|
(1.0)
6.05
|
|
(1.5)
1.027
|
(1.5)
8.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Amiens SC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.57
|
(0.5)
2.19
|
|
(1.0)
1.085
|
(1.0)
5.80
|
|
(1.5)
1.031
|
(1.5)
8.10
|