|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.76 | 3.74 | 3.54 | 1.198 | 1.176 | 1.82 |
(-1.0) 2.39 |
(+1.0) 1.50 |
(3.5) 1.58 |
(3.5) 2.17 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(51)
|
Hovedmarkeder
(86)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(64)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(114)
|
Markeder på hjørnespark
(56)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Rot-Weiss Essen Vinder
1.76
|
|
Uafgjort (Draw)
3.74
|
|
Alemannia Aachen Vinder
3.54
|
|
Rot-Weiss Essen Vinder Eller uafgjort (draw)
1.198
|
|
Rot-Weiss Essen Vinder Eller Alemannia Aachen Vinder
1.176
|
|
Alemannia Aachen Vinder Eller uafgjort (draw)
1.82
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Rot-Weiss Essen | Uafgjort (Draw) | Alemannia Aachen |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
9.60
|
(0 - 0)
19.00
|
(0 - 1)
14.75
|
|
(2 - 0)
10.50
|
(1 - 1)
6.95
|
(0 - 2)
23.00
|
|
(2 - 1)
7.40
|
(2 - 2)
10.50
|
(1 - 2)
11.25
|
|
(3 - 0)
15.50
|
(3 - 3)
33.00
|
(0 - 3)
46.00
|
|
(3 - 1)
11.75
|
(1 - 3)
26.00
|
|
|
(3 - 2)
16.50
|
(2 - 3)
24.00
|
|
|
(4 - 0)
30.00
|
(1 - 4)
64.00
|
|
|
(4 - 1)
23.00
|
(2 - 4)
67.00
|
|
|
(4 - 2)
33.00
|
(3 - 4)
86.00
|
|
|
(4 - 3)
64.00
|
||
|
(5 - 0)
67.00
|
||
|
(5 - 1)
53.00
|
||
|
(5 - 2)
71.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Rot-Weiss Essen | Alemannia Aachen |
|---|---|
|
(-2.5)
5.85
|
(+2.5)
1.082
|
|
(-2.0)
5.05
|
(+2.0)
1.114
|
|
(-1.5)
2.95
|
(+1.5)
1.32
|
|
(-1.0)
2.39
|
(+1.0)
1.50
|
|
(0)
1.37
|
(0)
2.74
|
|
(+1.0)
1.058
|
(-1.0)
6.65
|
|
(+1.5)
1.037
|
(-1.5)
7.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.00
|
(1.5)
1.101
|
|
(2.0)
4.10
|
(2.0)
1.155
|
|
(2.5)
2.40
|
(2.5)
1.44
|
|
(3.0)
1.94
|
(3.0)
1.69
|
|
(3.5)
1.58
|
(3.5)
2.17
|
|
(4.0)
1.30
|
(4.0)
2.94
|
|
(4.5)
1.21
|
(4.5)
3.52
|
|
(5.0)
1.067
|
(5.0)
5.75
|
|
(5.5)
1.048
|
(5.5)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rot-Weiss Essen)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.60
|
(1.0)
1.11
|
|
(1.5)
2.19
|
(1.5)
1.533
|
|
(2.0)
1.63
|
(2.0)
2.03
|
|
(2.5)
1.37
|
(2.5)
2.63
|
|
(3.0)
1.123
|
(3.0)
4.35
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Alemannia Aachen)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.42
|
(0.5)
1.23
|
|
(1.0)
2.26
|
(1.0)
1.51
|
|
(1.5)
1.52
|
(1.5)
2.21
|
|
(2.0)
1.163
|
(2.0)
3.85
|
|
(2.5)
1.104
|
(2.5)
4.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.952 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Rot-Weiss Essen Scorer | 1.059 | 6.75 |
| Alemannia Aachen Scorer | 1.24 | 3.50 |
| Begge Hold Scorer | 1.45 | 2.48 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.74 | 1.21 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.45 | 2.48 |
| Rot-Weiss Essen Scorer - Begge Halvlege | 2.32 | 1.51 |
| Alemannia Aachen Scorer - Begge Halvlege | 3.65 | 1.22 |
| Rot-Weiss Essen Scorer - 1. Halvleg | 1.60 | 2.14 |
| Rot-Weiss Essen Scorer - 2. Halvleg | 1.39 | 2.67 |
| Alemannia Aachen Scorer - 1. Halvleg | 2.05 | 1.65 |
| Alemannia Aachen Scorer - 2. Halvleg | 1.74 | 1.93 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.34 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.51 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.75 | 1.92 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 8.00 | 1.032 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.33 | 3.36 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.71 | 1.97 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.375 | 1.49 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.88 | 1.197 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.95 | 1.054 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.28 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.15 | 1.59 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.34 | 1.26 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.79 | 1.36 |
| Rot-Weiss Essen Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.88 | 1.78 |
| Rot-Weiss Essen Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.15 | 1.175 |
| Alemannia Aachen Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.20 | 1.28 |
| Alemannia Aachen Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.50 | 1.012 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.41 | 2.60 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.18 | 1.285 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Rot-Weiss Essen Vinder
2.30
|
|
Uafgjort (Draw)
2.36
|
|
Alemannia Aachen Vinder
3.85
|
|
Rot-Weiss Essen Vinder Eller uafgjort (draw)
1.168
|
|
Rot-Weiss Essen Vinder Eller Alemannia Aachen Vinder
1.444
|
|
Alemannia Aachen Vinder Eller uafgjort (draw)
1.47
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Rot-Weiss Essen | Alemannia Aachen |
|---|---|
|
(-1.5)
5.90
|
(+1.5)
1.069
|
|
(-1.0)
4.60
|
(+1.0)
1.128
|
|
(0)
1.46
|
(0)
2.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.65
|
(0.5)
1.188
|
|
(1.0)
2.48
|
(1.0)
1.41
|
|
(1.5)
1.63
|
(1.5)
2.05
|
|
(2.0)
1.23
|
(2.0)
3.34
|
|
(2.5)
1.143
|
(2.5)
4.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rot-Weiss Essen) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.39
|
(1.0)
2.67
|
|
(1.5)
1.179
|
(1.5)
4.10
|
|
(2.0)
1.002
|
(2.0)
10.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Alemannia Aachen) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.65
|
(0.5)
2.05
|
|
(1.0)
1.124
|
(1.0)
4.90
|
|
(1.5)
1.055
|
(1.5)
6.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(8.5)
3.28
|
(8.5)
1.25
|
|
(9.5)
2.35
|
(9.5)
1.47
|
|
(10.5)
1.85
|
(10.5)
1.81
|
|
(11.5)
1.50
|
(11.5)
2.28
|
|
(12.5)
1.29
|
(12.5)
3.04
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |