|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.40 | 4.45 | 1.52 | 2.22 | 1.13 | 1.134 |
(+1.0) 1.87 |
(-1.0) 1.80 |
(3.5) 1.79 |
(3.5) 1.94 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(50)
|
Hovedmarkeder
(84)
|
|
Handicapmarkeder
(21)
|
I Alt-markeder
(49)
|
Markeder På Mål
(64)
|
|
Halvlegsmarkeder
(117)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Ulm 1846 Vinder
4.40
|
|
Uafgjort (Draw)
4.45
|
|
Rot-Weiss Essen Vinder
1.52
|
|
Ulm 1846 Vinder Eller uafgjort (draw)
2.22
|
|
Ulm 1846 Vinder Eller Rot-Weiss Essen Vinder
1.13
|
|
Rot-Weiss Essen Vinder Eller uafgjort (draw)
1.134
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Ulm 1846 | Uafgjort (Draw) | Rot-Weiss Essen |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
19.00
|
(0 - 0)
20.00
|
(0 - 1)
11.25
|
|
(2 - 0)
28.00
|
(1 - 1)
8.70
|
(0 - 2)
9.80
|
|
(2 - 1)
14.75
|
(2 - 2)
13.00
|
(1 - 2)
8.60
|
|
(3 - 0)
56.00
|
(3 - 3)
41.00
|
(0 - 3)
11.75
|
|
(3 - 1)
31.00
|
(1 - 3)
10.75
|
|
|
(3 - 2)
30.00
|
(2 - 3)
18.25
|
|
|
(4 - 1)
71.00
|
(0 - 4)
17.75
|
|
|
(4 - 2)
71.00
|
(1 - 4)
16.25
|
|
|
(4 - 3)
93.00
|
(2 - 4)
29.00
|
|
|
(3 - 4)
64.00
|
||
|
(0 - 5)
33.00
|
||
|
(1 - 5)
30.00
|
||
|
(2 - 5)
51.00
|
||
|
(0 - 6)
67.00
|
||
|
(1 - 6)
61.00
|
||
|
(2 - 6)
91.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Ulm 1846 | Rot-Weiss Essen |
|---|---|
|
(-1.5)
7.80
|
(+1.5)
1.024
|
|
(-1.0)
7.20
|
(+1.0)
1.035
|
|
(0)
3.42
|
(0)
1.23
|
|
(+1.0)
1.87
|
(-1.0)
1.80
|
|
(+1.5)
1.56
|
(-1.5)
2.15
|
|
(+2.0)
1.31
|
(-2.0)
2.92
|
|
(+2.5)
1.222
|
(-2.5)
3.48
|
|
(+3.0)
1.081
|
(-3.0)
5.55
|
|
(+3.5)
1.062
|
(-3.5)
6.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.55
|
(1.5)
1.082
|
|
(2.0)
4.85
|
(2.0)
1.119
|
|
(2.5)
2.72
|
(2.5)
1.363
|
|
(3.0)
2.23
|
(3.0)
1.533
|
|
(3.5)
1.79
|
(3.5)
1.94
|
|
(4.0)
1.43
|
(4.0)
2.49
|
|
(4.5)
1.30
|
(4.5)
3.02
|
|
(5.0)
1.138
|
(5.0)
4.45
|
|
(5.5)
1.107
|
(5.5)
5.00
|
|
(6.0)
1.02
|
(6.0)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ulm 1846)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.85
|
(0.5)
1.35
|
|
(1.0)
1.95
|
(1.0)
1.77
|
|
(1.5)
1.42
|
(1.5)
2.625
|
|
(2.0)
1.118
|
(2.0)
4.95
|
|
(2.5)
1.072
|
(2.5)
5.85
|
| Ulige | Lige |
| 2.01 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rot-Weiss Essen)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
5.40
|
(1.0)
1.097
|
|
(1.5)
2.625
|
(1.5)
1.42
|
|
(2.0)
2.04
|
(2.0)
1.70
|
|
(2.5)
1.59
|
(2.5)
2.19
|
|
(3.0)
1.285
|
(3.0)
3.14
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Ulm 1846 Scorer | 1.35 | 2.84 |
| Rot-Weiss Essen Scorer | 1.061 | 6.60 |
| Begge Hold Scorer | 1.51 | 2.32 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.88 | 1.197 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.40 | 2.64 |
| Ulm 1846 Scorer - Begge Halvlege | 4.20 | 1.171 |
| Rot-Weiss Essen Scorer - Begge Halvlege | 2.01 | 1.68 |
| Ulm 1846 Scorer - 1. Halvleg | 2.21 | 1.56 |
| Ulm 1846 Scorer - 2. Halvleg | 1.86 | 1.80 |
| Rot-Weiss Essen Scorer - 1. Halvleg | 1.51 | 2.32 |
| Rot-Weiss Essen Scorer - 2. Halvleg | 1.285 | 3.18 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.51 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.78 | 1.88 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 7.90 | 1.035 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.00 | 1.81 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.25 | 3.95 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.727 | 1.95 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.25 | 1.54 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.34 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.70 | 1.023 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.86 | 1.198 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.45 | 1.46 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.84 | 1.35 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.54 | 1.43 |
| Ulm 1846 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.21 |
| Rot-Weiss Essen Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.58 | 2.17 |
| Rot-Weiss Essen Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.98 | 1.32 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.57 | 1.42 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.32 | 2.98 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Ulm 1846 Vinder
4.45
|
|
Uafgjort (Draw)
2.52
|
|
Rot-Weiss Essen Vinder
2.02
|
|
Ulm 1846 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.61
|
|
Ulm 1846 Vinder Eller Rot-Weiss Essen Vinder
1.39
|
|
Rot-Weiss Essen Vinder Eller uafgjort (draw)
1.121
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Ulm 1846 | Rot-Weiss Essen |
|---|---|
|
(0)
2.91
|
(0)
1.333
|
|
(+1.0)
1.25
|
(-1.0)
3.28
|
|
(+1.5)
1.149
|
(-1.5)
4.25
|
|
(+2.0)
1.008
|
(-2.0)
8.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.58
|
(0.5)
1.21
|
|
(1.0)
2.625
|
(1.0)
1.40
|
|
(1.5)
1.71
|
(1.5)
2.01
|
|
(2.0)
1.28
|
(2.0)
3.18
|
|
(2.5)
1.166
|
(2.5)
4.05
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ulm 1846) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.56
|
(0.5)
2.21
|
|
(1.0)
1.102
|
(1.0)
5.40
|
|
(1.5)
1.049
|
(1.5)
7.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rot-Weiss Essen) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.57
|
(1.0)
2.19
|
|
(1.5)
1.28
|
(1.5)
3.20
|
|
(2.0)
1.056
|
(2.0)
6.80
|