|
Tyskland. A-Junioren-Bundesliga |
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
5.05 | 4.60 | 1.42 | 2.41 | 1.109 | 1.086 |
(+1.0) 1.98 |
(-1.0) 1.72 |
(3.5) 1.79 |
(3.5) 1.833 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(43)
|
Hovedmarkeder
(65)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(43)
|
Markeder På Mål
(51)
|
|
Halvlegsmarkeder
(65)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Karlsruher U19 Vinder
5.05
|
|
Uafgjort (Draw)
4.60
|
|
1899 Hoffenheim U19 Vinder
1.42
|
|
Karlsruher U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
2.41
|
|
Karlsruher U19 Vinder Eller 1899 Hoffenheim U19 Vinder
1.109
|
|
1899 Hoffenheim U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.086
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Karlsruher U19 | Uafgjort (Draw) | 1899 Hoffenheim U19 |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
23.00
|
(0 - 0)
28.00
|
(0 - 1)
11.00
|
|
(2 - 0)
38.00
|
(1 - 1)
9.00
|
(0 - 2)
9.40
|
|
(2 - 1)
15.25
|
(2 - 2)
12.00
|
(1 - 2)
7.40
|
|
(3 - 0)
81.00
|
(3 - 3)
34.00
|
(0 - 3)
11.75
|
|
(3 - 1)
38.00
|
(1 - 3)
9.60
|
|
|
(3 - 2)
30.00
|
(2 - 3)
14.75
|
|
|
(4 - 1)
98.00
|
(0 - 4)
18.75
|
|
|
(4 - 2)
86.00
|
(1 - 4)
15.50
|
|
|
(4 - 3)
96.00
|
(2 - 4)
25.00
|
|
|
(3 - 4)
53.00
|
||
|
(0 - 5)
38.00
|
||
|
(1 - 5)
31.00
|
||
|
(2 - 5)
48.00
|
||
|
(3 - 5)
98.00
|
||
|
(0 - 6)
78.00
|
||
|
(1 - 6)
67.00
|
||
|
(2 - 6)
98.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Karlsruher U19 | 1899 Hoffenheim U19 |
|---|---|
|
(0)
4.15
|
(0)
1.171
|
|
(+1.0)
1.98
|
(-1.0)
1.72
|
|
(+1.5)
1.58
|
(-1.5)
2.16
|
|
(+2.0)
1.30
|
(-2.0)
3.06
|
|
(+2.5)
1.21
|
(-2.5)
3.68
|
|
(+3.0)
1.063
|
(-3.0)
6.35
|
|
(+3.5)
1.045
|
(-3.5)
7.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
6.00
|
(1.5)
1.05
|
|
(2.0)
5.15
|
(2.0)
1.08
|
|
(2.5)
2.85
|
(2.5)
1.30
|
|
(3.0)
2.30
|
(3.0)
1.46
|
|
(3.5)
1.79
|
(3.5)
1.833
|
|
(4.0)
1.444
|
(4.0)
2.34
|
|
(4.5)
1.31
|
(4.5)
2.81
|
|
(5.0)
1.129
|
(5.0)
4.30
|
|
(5.5)
1.096
|
(5.5)
4.85
|
|
(6.0)
1.008
|
(6.0)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Karlsruher U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.97
|
(1.0)
1.666
|
|
(1.5)
1.43
|
(1.5)
2.40
|
|
(2.0)
1.112
|
(2.0)
4.45
|
|
(2.5)
1.07
|
(2.5)
5.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (1899 Hoffenheim U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.875
|
(1.5)
1.285
|
|
(2.0)
2.20
|
(2.0)
1.51
|
|
(2.5)
1.65
|
(2.5)
1.98
|
|
(3.0)
1.31
|
(3.0)
2.84
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Karlsruher U19 Scorer | 1.30 | 3.04 |
| Begge Hold Scorer | 1.43 | 2.50 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.50 | 1.23 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.33 | 2.875 |
| Karlsruher U19 Scorer - Begge Halvlege | 4.10 | 1.168 |
| 1899 Hoffenheim U19 Scorer - Begge Halvlege | 1.84 | 1.80 |
| Karlsruher U19 Scorer - 1. Halvleg | 2.16 | 1.57 |
| Karlsruher U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.84 | 1.80 |
| 1899 Hoffenheim U19 Scorer - 1. Halvleg | 1.39 | 2.63 |
| 1899 Hoffenheim U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.25 | 3.34 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.14 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.41 | 1.46 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.69 | 1.97 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 7.40 | 1.038 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.22 | 4.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.615 | 2.08 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.13 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.80 | 1.195 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.36 | 1.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.30 |
| Karlsruher U19 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.192 |
| 1899 Hoffenheim U19 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.52 | 2.27 |
| 1899 Hoffenheim U19 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.83 | 1.34 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.47 | 1.44 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.28 | 3.14 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Karlsruher U19 Vinder
4.80
|
|
Uafgjort (Draw)
2.65
|
|
1899 Hoffenheim U19 Vinder
1.86
|
|
Karlsruher U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.71
|
|
Karlsruher U19 Vinder Eller 1899 Hoffenheim U19 Vinder
1.35
|
|
1899 Hoffenheim U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.093
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Karlsruher U19 | 1899 Hoffenheim U19 |
|---|---|
|
(0)
3.20
|
(0)
1.26
|
|
(+1.0)
1.28
|
(-1.0)
3.14
|
|
(+1.5)
1.148
|
(-1.5)
4.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.99
|
(1.0)
1.27
|
|
(1.5)
1.76
|
(1.5)
1.85
|
|
(2.0)
1.32
|
(2.0)
2.74
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Karlsruher U19) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.57
|
(0.5)
2.16
|
|
(1.0)
1.087
|
(1.0)
5.60
|
|
(1.5)
1.034
|
(1.5)
7.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (1899 Hoffenheim U19) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.70
|
(1.0)
1.96
|
|
(1.5)
1.30
|
(1.5)
3.04
|
|
(2.0)
1.05
|
(2.0)
6.80
|