|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.14 | 3.45 | 2.75 | 1.33 | 1.21 | 1.533 |
(0) 1.65 |
(0) 2.08 |
(2.5) 2.10 |
(2.5) 1.59 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(47)
|
Hovedmarkeder
(83)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(66)
|
|
Halvlegsmarkeder
(114)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
VfB Eichstätt Vinder
2.14
|
|
Uafgjort (Draw)
3.45
|
|
Vilzing Vinder
2.75
|
|
VfB Eichstätt Vinder Eller uafgjort (draw)
1.33
|
|
VfB Eichstätt Vinder Eller Vilzing Vinder
1.21
|
|
Vilzing Vinder Eller uafgjort (draw)
1.533
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| VfB Eichstätt | Uafgjort (Draw) | Vilzing |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
8.80
|
(0 - 0)
15.50
|
(0 - 1)
10.25
|
|
(2 - 0)
11.50
|
(1 - 1)
6.15
|
(0 - 2)
15.25
|
|
(2 - 1)
7.80
|
(2 - 2)
10.75
|
(1 - 2)
9.10
|
|
(3 - 0)
21.00
|
(3 - 3)
38.00
|
(0 - 3)
31.00
|
|
(3 - 1)
15.00
|
(1 - 3)
19.75
|
|
|
(3 - 2)
20.00
|
(2 - 3)
23.00
|
|
|
(4 - 0)
48.00
|
(0 - 4)
73.00
|
|
|
(4 - 1)
35.00
|
(1 - 4)
51.00
|
|
|
(4 - 2)
48.00
|
(2 - 4)
61.00
|
|
|
(4 - 3)
81.00
|
(3 - 4)
91.00
|
|
|
(5 - 1)
86.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| VfB Eichstätt | Vilzing |
|---|---|
|
(-2.5)
8.80
|
(+2.5)
1.017
|
|
(-2.0)
8.10
|
(+2.0)
1.029
|
|
(-1.5)
4.15
|
(+1.5)
1.169
|
|
(-1.0)
3.38
|
(+1.0)
1.25
|
|
(0)
1.65
|
(0)
2.08
|
|
(+1.0)
1.125
|
(-1.0)
4.80
|
|
(+1.5)
1.084
|
(-1.5)
5.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.00
|
(1.5)
1.149
|
|
(2.0)
3.20
|
(2.0)
1.24
|
|
(2.5)
2.10
|
(2.5)
1.59
|
|
(3.0)
1.64
|
(3.0)
1.96
|
|
(3.5)
1.41
|
(3.5)
2.43
|
|
(4.0)
1.176
|
(4.0)
3.72
|
|
(4.5)
1.125
|
(4.5)
4.35
|
|
(5.0)
1.017
|
(5.0)
7.40
|
|
(5.5)
1.008
|
(5.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (VfB Eichstätt)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.05
|
(1.0)
1.27
|
|
(1.5)
1.77
|
(1.5)
1.833
|
|
(2.0)
1.32
|
(2.0)
2.78
|
|
(2.5)
1.20
|
(2.5)
3.44
|
|
(3.0)
1.034
|
(3.0)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vilzing)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.52
|
(0.5)
1.20
|
|
(1.0)
2.40
|
(1.0)
1.43
|
|
(1.5)
1.58
|
(1.5)
2.09
|
|
(2.0)
1.20
|
(2.0)
3.52
|
|
(2.5)
1.119
|
(2.5)
4.333
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.73 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| VfB Eichstätt Scorer | 1.132 | 4.65 |
| Vilzing Scorer | 1.21 | 3.68 |
| Begge Hold Scorer | 1.51 | 2.29 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.25 | 1.158 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.55 | 2.20 |
| VfB Eichstätt Scorer - Begge Halvlege | 2.875 | 1.33 |
| Vilzing Scorer - Begge Halvlege | 3.42 | 1.24 |
| VfB Eichstätt Scorer - 1. Halvleg | 1.80 | 1.84 |
| VfB Eichstätt Scorer - 2. Halvleg | 1.55 | 2.20 |
| Vilzing Scorer - 1. Halvleg | 1.96 | 1.70 |
| Vilzing Scorer - 2. Halvleg | 1.69 | 1.97 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.58 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.71 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.87 | 1.77 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 9.10 | 1.01 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.44 | 2.80 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.012 | 15.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.51 | 2.29 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.84 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.75 | 1.36 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.15 | 1.068 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.08 | 1.62 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.83 | 1.34 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.46 | 1.444 |
| VfB Eichstätt Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.36 | 1.48 |
| VfB Eichstätt Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.90 | 1.076 |
| Vilzing Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.875 | 1.33 |
| Vilzing Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.90 | 1.028 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.53 | 2.24 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.82 | 1.194 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
VfB Eichstätt Vinder
2.69
|
|
Uafgjort (Draw)
2.22
|
|
Vilzing Vinder
3.32
|
|
VfB Eichstätt Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
VfB Eichstätt Vinder Eller Vilzing Vinder
1.49
|
|
Vilzing Vinder Eller uafgjort (draw)
1.333
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| VfB Eichstätt | Vilzing |
|---|---|
|
(-1.5)
7.80
|
(+1.5)
1.023
|
|
(-1.0)
6.35
|
(+1.0)
1.055
|
|
(0)
1.67
|
(0)
2.00
|
|
(+1.0)
1.013
|
(-1.0)
8.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.16
|
(0.5)
1.24
|
|
(1.0)
2.18
|
(1.0)
1.54
|
|
(1.5)
1.50
|
(1.5)
2.20
|
|
(2.0)
1.156
|
(2.0)
3.86
|
|
(2.5)
1.10
|
(2.5)
4.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (VfB Eichstätt) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.84
|
(0.5)
1.80
|
|
(1.0)
1.22
|
(1.0)
3.58
|
|
(1.5)
1.099
|
(1.5)
5.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vilzing) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.70
|
(0.5)
1.96
|
|
(1.0)
1.14
|
(1.0)
4.50
|
|
(1.5)
1.062
|
(1.5)
6.35
|