|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.79 | 3.48 | 2.11 | 1.56 | 1.21 | 1.32 |
(0) 2.13 |
(0) 1.62 |
(3.5) 1.59 |
(3.5) 2.10 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(48)
|
Hovedmarkeder
(83)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(66)
|
|
Halvlegsmarkeder
(115)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Barockstadt Fulda-Lehnerz Vinder
2.79
|
|
Uafgjort (Draw)
3.48
|
|
Steinbach Vinder
2.11
|
|
Barockstadt Fulda-Lehnerz Vinder Eller uafgjort (draw)
1.56
|
|
Barockstadt Fulda-Lehnerz Vinder Eller Steinbach Vinder
1.21
|
|
Steinbach Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Barockstadt Fulda-Lehnerz | Uafgjort (Draw) | Steinbach |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
13.25
|
(0 - 0)
16.75
|
(0 - 1)
11.25
|
|
(2 - 0)
18.00
|
(1 - 1)
6.60
|
(0 - 2)
13.25
|
|
(2 - 1)
9.70
|
(2 - 2)
9.60
|
(1 - 2)
8.20
|
|
(3 - 0)
34.00
|
(3 - 3)
29.00
|
(0 - 3)
22.00
|
|
(3 - 1)
19.00
|
(1 - 3)
14.00
|
|
|
(3 - 2)
20.00
|
(2 - 3)
17.25
|
|
|
(4 - 0)
73.00
|
(0 - 4)
46.00
|
|
|
(4 - 1)
46.00
|
(1 - 4)
30.00
|
|
|
(4 - 2)
51.00
|
(2 - 4)
38.00
|
|
|
(4 - 3)
71.00
|
(3 - 4)
64.00
|
|
|
(0 - 5)
96.00
|
||
|
(1 - 5)
69.00
|
||
|
(2 - 5)
83.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Barockstadt Fulda-Lehnerz | Steinbach |
|---|---|
|
(-1.5)
5.60
|
(+1.5)
1.09
|
|
(-1.0)
4.75
|
(+1.0)
1.13
|
|
(0)
2.13
|
(0)
1.62
|
|
(+1.0)
1.29
|
(-1.0)
3.10
|
|
(+1.5)
1.197
|
(-1.5)
3.82
|
|
(+2.0)
1.05
|
(-2.0)
6.95
|
|
(+2.5)
1.034
|
(-2.5)
7.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.90
|
(1.5)
1.095
|
|
(2.0)
4.05
|
(2.0)
1.147
|
|
(2.5)
2.375
|
(2.5)
1.43
|
|
(3.0)
1.94
|
(3.0)
1.66
|
|
(3.5)
1.59
|
(3.5)
2.10
|
|
(4.0)
1.30
|
(4.0)
2.85
|
|
(4.5)
1.21
|
(4.5)
3.42
|
|
(5.0)
1.071
|
(5.0)
5.40
|
|
(5.5)
1.052
|
(5.5)
5.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Barockstadt Fulda-Lehnerz)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.78
|
(1.0)
1.32
|
|
(1.5)
1.69
|
(1.5)
1.92
|
|
(2.0)
1.28
|
(2.0)
2.99
|
|
(2.5)
1.165
|
(2.5)
3.76
|
|
(3.0)
1.024
|
(3.0)
6.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Steinbach)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.68
|
(1.0)
1.183
|
|
(1.5)
1.96
|
(1.5)
1.67
|
|
(2.0)
1.46
|
(2.0)
2.32
|
|
(2.5)
1.28
|
(2.5)
2.92
|
|
(3.0)
1.076
|
(3.0)
5.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Barockstadt Fulda-Lehnerz Scorer | 1.154 | 4.30 |
| Steinbach Scorer | 1.089 | 5.55 |
| Begge Hold Scorer | 1.39 | 2.63 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.42 | 1.24 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.45 | 2.44 |
| Barockstadt Fulda-Lehnerz Scorer - Begge Halvlege | 3.08 | 1.29 |
| Steinbach Scorer - Begge Halvlege | 2.56 | 1.41 |
| Barockstadt Fulda-Lehnerz Scorer - 1. Halvleg | 1.87 | 1.77 |
| Barockstadt Fulda-Lehnerz Scorer - 2. Halvleg | 1.58 | 2.15 |
| Steinbach Scorer - 1. Halvleg | 1.70 | 1.96 |
| Steinbach Scorer - 2. Halvleg | 1.444 | 2.46 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.14 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.39 | 1.47 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.68 | 1.99 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 7.40 | 1.038 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.34 | 3.26 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.008 | 16.75 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.66 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.27 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.66 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.60 | 1.056 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.20 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.08 | 1.615 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.42 | 1.24 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.875 | 1.33 |
| Barockstadt Fulda-Lehnerz Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.60 | 1.40 |
| Barockstadt Fulda-Lehnerz Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.00 | 1.045 |
| Steinbach Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.11 | 1.60 |
| Steinbach Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.05 | 1.109 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.41 | 2.56 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.28 | 1.26 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Barockstadt Fulda-Lehnerz Vinder
3.34
|
|
Uafgjort (Draw)
2.25
|
|
Steinbach Vinder
2.64
|
|
Barockstadt Fulda-Lehnerz Vinder Eller uafgjort (draw)
1.35
|
|
Barockstadt Fulda-Lehnerz Vinder Eller Steinbach Vinder
1.48
|
|
Steinbach Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Barockstadt Fulda-Lehnerz | Steinbach |
|---|---|
|
(-1.5)
9.30
|
(+1.5)
1.002
|
|
(-1.0)
7.90
|
(+1.0)
1.021
|
|
(0)
2.03
|
(0)
1.65
|
|
(+1.0)
1.073
|
(-1.0)
5.75
|
|
(+1.5)
1.037
|
(-1.5)
7.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.45
|
(0.5)
1.198
|
|
(1.0)
2.42
|
(1.0)
1.41
|
|
(1.5)
1.62
|
(1.5)
2.02
|
|
(2.0)
1.23
|
(2.0)
3.24
|
|
(2.5)
1.14
|
(2.5)
4.05
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Barockstadt Fulda-Lehnerz) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.77
|
(0.5)
1.87
|
|
(1.0)
1.183
|
(1.0)
3.94
|
|
(1.5)
1.084
|
(1.5)
5.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Steinbach) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.96
|
(0.5)
1.70
|
|
(1.0)
1.29
|
(1.0)
3.08
|
|
(1.5)
1.134
|
(1.5)
4.60
|