|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.79 | 3.60 | 3.66 | 1.198 | 1.21 | 1.82 |
(-1.0) 2.47 |
(+1.0) 1.47 |
(2.5) 2.08 |
(2.5) 1.64 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(45)
|
Hovedmarkeder
(85)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(46)
|
Markeder På Mål
(64)
|
|
Halvlegsmarkeder
(110)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Maccabi Netanya FC Vinder
1.79
|
|
Uafgjort (Draw)
3.60
|
|
Hapoel Kiryat Shmona Vinder
3.66
|
|
Maccabi Netanya FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.198
|
|
Maccabi Netanya FC Vinder Eller Hapoel Kiryat Shmona Vinder
1.21
|
|
Hapoel Kiryat Shmona Vinder Eller uafgjort (draw)
1.82
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Maccabi Netanya FC | Uafgjort (Draw) | Hapoel Kiryat Shmona |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
8.00
|
(0 - 0)
15.00
|
(0 - 1)
12.75
|
|
(2 - 0)
9.50
|
(1 - 1)
6.60
|
(0 - 2)
23.00
|
|
(2 - 1)
7.70
|
(2 - 2)
12.50
|
(1 - 2)
12.00
|
|
(3 - 0)
15.75
|
(3 - 3)
51.00
|
(0 - 3)
56.00
|
|
(3 - 1)
13.50
|
(1 - 3)
31.00
|
|
|
(3 - 2)
22.00
|
(2 - 3)
33.00
|
|
|
(4 - 0)
34.00
|
(1 - 4)
91.00
|
|
|
(4 - 1)
29.00
|
(2 - 4)
98.00
|
|
|
(4 - 2)
48.00
|
||
|
(4 - 3)
101.00
|
||
|
(5 - 0)
81.00
|
||
|
(5 - 1)
73.00
|
||
|
(5 - 2)
111.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Maccabi Netanya FC | Hapoel Kiryat Shmona |
|---|---|
|
(-2.5)
6.15
|
(+2.5)
1.051
|
|
(-2.0)
5.40
|
(+2.0)
1.077
|
|
(-1.5)
3.06
|
(+1.5)
1.27
|
|
(-1.0)
2.47
|
(+1.0)
1.47
|
|
(0)
1.333
|
(0)
2.75
|
|
(+1.0)
1.029
|
(-1.0)
7.10
|
|
(+1.5)
1.011
|
(-1.5)
8.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.96
|
(1.5)
1.15
|
|
(2.0)
3.125
|
(2.0)
1.25
|
|
(2.5)
2.08
|
(2.5)
1.64
|
|
(3.0)
1.61
|
(3.0)
2.00
|
|
(3.5)
1.38
|
(3.5)
2.52
|
|
(4.0)
1.156
|
(4.0)
3.88
|
|
(4.5)
1.109
|
(4.5)
4.55
|
|
(5.0)
1.004
|
(5.0)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Maccabi Netanya FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.92
|
(1.0)
1.188
|
|
(1.5)
1.99
|
(1.5)
1.70
|
|
(2.0)
1.48
|
(2.0)
2.375
|
|
(2.5)
1.28
|
(2.5)
3.06
|
|
(3.0)
1.069
|
(3.0)
5.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Hapoel Kiryat Shmona)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.94
|
(0.5)
1.32
|
|
(1.0)
1.90
|
(1.0)
1.77
|
|
(1.5)
1.40
|
(1.5)
2.625
|
|
(2.0)
1.096
|
(2.0)
5.10
|
|
(2.5)
1.055
|
(2.5)
6.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.02 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Maccabi Netanya FC Scorer | 1.09 | 5.90 |
| Hapoel Kiryat Shmona Scorer | 1.33 | 2.99 |
| Begge Hold Scorer | 1.59 | 2.18 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.85 | 1.135 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.59 | 2.18 |
| Maccabi Netanya FC Scorer - Begge Halvlege | 2.61 | 1.42 |
| Hapoel Kiryat Shmona Scorer - Begge Halvlege | 4.50 | 1.155 |
| Maccabi Netanya FC Scorer - 1. Halvleg | 1.70 | 2.01 |
| Maccabi Netanya FC Scorer - 2. Halvleg | 1.46 | 2.49 |
| Hapoel Kiryat Shmona Scorer - 1. Halvleg | 2.26 | 1.55 |
| Hapoel Kiryat Shmona Scorer - 2. Halvleg | 1.90 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.94 | 1.20 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.88 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.98 | 1.72 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 11.00 | 1.003 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.44 | 2.79 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.015 | 15.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.59 | 2.18 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.97 | 1.73 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.93 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.60 | 1.069 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.20 | 1.29 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.18 | 1.59 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.80 | 1.37 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.375 | 1.50 |
| Maccabi Netanya FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.05 | 1.666 |
| Maccabi Netanya FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.80 | 1.137 |
| Hapoel Kiryat Shmona Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.533 | 2.30 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.22 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Maccabi Netanya FC Vinder
2.34
|
|
Uafgjort (Draw)
2.23
|
|
Hapoel Kiryat Shmona Vinder
4.25
|
|
Maccabi Netanya FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.142
|
|
Maccabi Netanya FC Vinder Eller Hapoel Kiryat Shmona Vinder
1.51
|
|
Hapoel Kiryat Shmona Vinder Eller uafgjort (draw)
1.47
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Maccabi Netanya FC | Hapoel Kiryat Shmona |
|---|---|
|
(-1.5)
6.70
|
(+1.5)
1.046
|
|
(-1.0)
5.20
|
(+1.0)
1.109
|
|
(0)
1.45
|
(0)
2.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.26
|
(0.5)
1.26
|
|
(1.0)
2.17
|
(1.0)
1.59
|
|
(1.5)
1.50
|
(1.5)
2.30
|
|
(2.0)
1.146
|
(2.0)
4.15
|
|
(2.5)
1.089
|
(2.5)
5.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.00 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Maccabi Netanya FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.01
|
(0.5)
1.70
|
|
(1.0)
1.31
|
(1.0)
3.14
|
|
(1.5)
1.144
|
(1.5)
4.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Hapoel Kiryat Shmona) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.55
|
(0.5)
2.26
|
|
(1.0)
1.08
|
(1.0)
6.40
|
|
(1.5)
1.032
|
(1.5)
8.90
|