|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.75 | 3.34 | 4.30 | 1.151 | 1.25 | 1.89 |
(0) 1.30 |
(0) 3.28 |
(2.5) 1.68 |
(2.5) 2.10 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(52)
|
Hovedmarkeder
(97)
|
Handicapmarkeder
(17)
|
|
I Alt-markeder
(47)
|
Markeder På Mål
(72)
|
Halvlegsmarkeder
(122)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(76)
|
Periodemarkeder
(43)
|
Andre Markeder
(4)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Torino FC Vinder
1.75
|
|
Uafgjort (Draw)
3.34
|
|
AC Monza Vinder
4.30
|
|
Torino FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.151
|
|
Torino FC Vinder Eller AC Monza Vinder
1.25
|
|
AC Monza Vinder Eller uafgjort (draw)
1.89
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til 1/8-finale
|
|
Torino FC
1.41
|
|
AC Monza
2.69
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Torino FC | Uafgjort (Draw) | AC Monza |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.65
|
(0 - 0)
7.90
|
(0 - 1)
10.50
|
|
(2 - 0)
7.50
|
(1 - 1)
6.10
|
(0 - 2)
25.00
|
|
(2 - 1)
8.10
|
(2 - 2)
17.00
|
(1 - 2)
15.00
|
|
(3 - 0)
13.75
|
(3 - 3)
86.00
|
(0 - 3)
71.00
|
|
(3 - 1)
15.75
|
(1 - 3)
48.00
|
|
|
(3 - 2)
33.00
|
(2 - 3)
56.00
|
|
|
(4 - 0)
33.00
|
||
|
(4 - 1)
38.00
|
||
|
(4 - 2)
73.00
|
||
|
(5 - 0)
83.00
|
||
|
(5 - 1)
91.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Torino FC | AC Monza |
|---|---|
|
(-2.5)
6.45
|
(+2.5)
1.049
|
|
(-2.0)
5.60
|
(+2.0)
1.075
|
|
(-1.5)
3.05
|
(+1.5)
1.28
|
|
(-1.0)
2.36
|
(+1.0)
1.46
|
|
(0)
1.30
|
(0)
3.28
|
|
(+1.0)
1.001
|
(-1.0)
9.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
7.70
|
(0.5)
1.019
|
|
(1.0)
6.50
|
(1.0)
1.046
|
|
(1.5)
2.84
|
(1.5)
1.32
|
|
(2.0)
2.22
|
(2.0)
1.54
|
|
(2.5)
1.68
|
(2.5)
2.10
|
|
(3.0)
1.32
|
(3.0)
2.92
|
|
(3.5)
1.21
|
(3.5)
3.52
|
|
(4.0)
1.05
|
(4.0)
6.35
|
|
(4.5)
1.032
|
(4.5)
7.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Torino FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.89
|
(1.0)
1.35
|
|
(1.5)
1.73
|
(1.5)
1.99
|
|
(2.0)
1.30
|
(2.0)
3.14
|
|
(2.5)
1.176
|
(2.5)
4.00
|
|
(3.0)
1.017
|
(3.0)
7.80
|
|
(3.5)
1.001
|
(3.5)
8.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.90 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (AC Monza)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.14
|
(0.5)
1.58
|
|
(1.0)
1.43
|
(1.0)
2.61
|
|
(1.5)
1.20
|
(1.5)
3.98
|
|
(2.0)
1.006
|
(2.0)
9.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.18 | 1.59 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Torino FC Scorer | 1.178 | 4.20 |
| AC Monza Scorer | 1.59 | 2.18 |
| Begge Hold Scorer | 1.94 | 1.75 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.40 | 1.05 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.89 | 1.79 |
| Torino FC Scorer - Begge Halvlege | 3.04 | 1.32 |
| AC Monza Scorer - Begge Halvlege | 6.50 | 1.071 |
| Torino FC Scorer - 1. Halvleg | 1.85 | 1.833 |
| Torino FC Scorer - 2. Halvleg | 1.58 | 2.20 |
| AC Monza Scorer - 1. Halvleg | 2.83 | 1.363 |
| AC Monza Scorer - 2. Halvleg | 2.33 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.15 | 1.121 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.74 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.51 | 1.45 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.72 | 2.13 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.021 | 7.90 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.94 | 1.75 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.61 | 1.42 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.333 | 1.168 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 8.20 | 1.036 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.10 | 1.084 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.24 | 1.285 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.375 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.10 | 1.64 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.93 | 1.34 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.10 | 1.64 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.85 | 1.83 |
| Torino FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.26 | 1.55 |
| Torino FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.40 | 1.109 |
| AC Monza Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.40 | 1.109 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.79 | 1.89 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.65 | 1.148 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Torino FC Vinder
2.375
|
|
Uafgjort (Draw)
2.02
|
|
AC Monza Vinder
5.15
|
|
Torino FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.091
|
|
Torino FC Vinder Eller AC Monza Vinder
1.63
|
|
AC Monza Vinder Eller uafgjort (draw)
1.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Torino FC | AC Monza |
|---|---|
|
(-1.5)
6.90
|
(+1.5)
1.041
|
|
(-1.0)
5.50
|
(+1.0)
1.097
|
|
(0)
1.37
|
(0)
2.84
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.57
|
(0.5)
1.44
|
|
(1.0)
1.71
|
(1.0)
2.05
|
|
(1.5)
1.32
|
(1.5)
3.06
|
|
(2.0)
1.055
|
(2.0)
6.75
|
|
(2.5)
1.024
|
(2.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.11 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Torino FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.833
|
(0.5)
1.85
|
|
(1.0)
1.22
|
(1.0)
3.82
|
|
(1.5)
1.108
|
(1.5)
5.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (AC Monza) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.363
|
(0.5)
2.83
|
|
(1.0)
1.02
|
(1.0)
9.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(5.5)
5.30
|
(5.5)
1.092
|
|
(6.5)
3.34
|
(6.5)
1.24
|
|
(7.5)
2.34
|
(7.5)
1.49
|
|
(8.5)
1.80
|
(8.5)
1.88
|
|
(9.5)
1.44
|
(9.5)
2.47
|
|
(10.5)
1.23
|
(10.5)
3.42
|
|
(11.5)
1.107
|
(11.5)
4.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |