|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.63 | 3.58 | 5.10 | 1.12 | 1.24 | 2.11 |
(-1.0) 2.10 |
(+1.0) 1.666 |
(2.5) 1.72 |
(2.5) 2.01 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(42)
|
Hovedmarkeder
(89)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(16)
|
I Alt-markeder
(47)
|
Markeder På Mål
(76)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(131)
|
Periodemarkeder
(43)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SSC Napoli Vinder
1.63
|
|
Uafgjort (Draw)
3.58
|
|
Bologna FC 1909 Vinder
5.10
|
|
SSC Napoli Vinder Eller uafgjort (draw)
1.12
|
|
SSC Napoli Vinder Eller Bologna FC 1909 Vinder
1.24
|
|
Bologna FC 1909 Vinder Eller uafgjort (draw)
2.11
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| SSC Napoli | Uafgjort (Draw) | Bologna FC 1909 |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.45
|
(0 - 0)
8.90
|
(0 - 1)
12.25
|
|
(2 - 0)
6.65
|
(1 - 1)
6.40
|
(0 - 2)
31.00
|
|
(2 - 1)
7.90
|
(2 - 2)
18.00
|
(1 - 2)
17.25
|
|
(3 - 0)
11.50
|
(3 - 3)
96.00
|
(0 - 3)
93.00
|
|
(3 - 1)
14.25
|
(1 - 3)
61.00
|
|
|
(3 - 2)
32.00
|
(2 - 3)
67.00
|
|
|
(4 - 0)
26.00
|
||
|
(4 - 1)
32.00
|
||
|
(4 - 2)
71.00
|
||
|
(5 - 0)
67.00
|
||
|
(5 - 1)
78.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| SSC Napoli | Bologna FC 1909 |
|---|---|
|
(-2.5)
5.15
|
(+2.5)
1.066
|
|
(-2.0)
4.45
|
(+2.0)
1.116
|
|
(-1.5)
2.69
|
(+1.5)
1.36
|
|
(-1.0)
2.10
|
(+1.0)
1.666
|
|
(0)
1.179
|
(0)
3.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
7.30
|
(0.5)
1.001
|
|
(1.0)
6.35
|
(1.0)
1.026
|
|
(1.5)
2.95
|
(1.5)
1.285
|
|
(2.0)
2.29
|
(2.0)
1.49
|
|
(2.5)
1.72
|
(2.5)
2.01
|
|
(3.0)
1.34
|
(3.0)
2.77
|
|
(3.5)
1.22
|
(3.5)
3.35
|
|
(4.0)
1.049
|
(4.0)
5.60
|
|
(4.5)
1.025
|
(4.5)
6.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SSC Napoli)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.26
|
(1.0)
1.28
|
|
(1.5)
1.86
|
(1.5)
1.84
|
|
(2.0)
1.39
|
(2.0)
2.72
|
|
(2.5)
1.23
|
(2.5)
3.50
|
|
(3.0)
1.045
|
(3.0)
6.45
|
|
(3.5)
1.023
|
(3.5)
7.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Bologna FC 1909)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.98
|
(0.5)
1.64
|
|
(1.0)
1.35
|
(1.0)
2.94
|
|
(1.5)
1.164
|
(1.5)
4.40
|
|
(2.0)
1.001
|
(2.0)
10.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.27 | 1.56 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SSC Napoli Scorer | 1.14 | 4.90 |
| Bologna FC 1909 Scorer | 1.68 | 2.06 |
| Begge Hold Scorer | 2.00 | 1.72 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 8.10 | 1.044 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.85 | 1.85 |
| SSC Napoli Scorer - Begge Halvlege | 2.76 | 1.39 |
| Bologna FC 1909 Scorer - Begge Halvlege | 7.80 | 1.05 |
| SSC Napoli Scorer - 1. Halvleg | 1.77 | 1.94 |
| SSC Napoli Scorer - 2. Halvleg | 1.51 | 2.39 |
| Bologna FC 1909 Scorer - 1. Halvleg | 3.04 | 1.33 |
| Bologna FC 1909 Scorer - 2. Halvleg | 2.49 | 1.47 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.40 | 1.116 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.82 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.58 | 1.44 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.63 | 2.28 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 3.60 | 1.29 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.007 | 8.90 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.00 | 1.72 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.65 | 1.42 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.40 | 1.172 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 8.40 | 1.039 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.40 | 1.082 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.48 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.49 | 1.47 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.17 | 1.61 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 3.10 | 1.32 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.16 | 1.615 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.86 | 1.84 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.76 | 1.95 |
| SSC Napoli Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.06 | 1.68 |
| SSC Napoli Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.75 | 1.149 |
| SSC Napoli Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 11.75 | 1.003 |
| Bologna FC 1909 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.45 | 1.079 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.727 | 1.99 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.25 | 1.181 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 11.25 | 1.007 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
SSC Napoli Vinder
2.24
|
|
Uafgjort (Draw)
2.11
|
|
Bologna FC 1909 Vinder
6.00
|
|
SSC Napoli Vinder Eller uafgjort (draw)
1.087
|
|
SSC Napoli Vinder Eller Bologna FC 1909 Vinder
1.64
|
|
Bologna FC 1909 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.57
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| SSC Napoli | Bologna FC 1909 |
|---|---|
|
(-1.5)
6.40
|
(+1.5)
1.054
|
|
(-1.0)
4.85
|
(+1.0)
1.127
|
|
(0)
1.28
|
(0)
3.34
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.63
|
(0.5)
1.42
|
|
(1.0)
1.76
|
(1.0)
1.98
|
|
(1.5)
1.34
|
(1.5)
2.95
|
|
(2.0)
1.071
|
(2.0)
6.15
|
|
(2.5)
1.033
|
(2.5)
7.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.09 | 1.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SSC Napoli) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.94
|
(0.5)
1.77
|
|
(1.0)
1.27
|
(1.0)
3.40
|
|
(1.5)
1.127
|
(1.5)
5.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Bologna FC 1909) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.33
|
(0.5)
3.04
|