|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.94 | 3.55 | 3.28 | 1.26 | 1.222 | 1.71 |
(0) 1.47 |
(0) 2.47 |
(2.5) 2.10 |
(2.5) 1.64 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(48)
|
Hovedmarkeder
(96)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(49)
|
Markeder På Mål
(76)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(133)
|
Periodemarkeder
(47)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Benevento Calcio Vinder
1.94
|
|
Uafgjort (Draw)
3.55
|
|
LR Vicenza Virtus Vinder
3.28
|
|
Benevento Calcio Vinder Eller uafgjort (draw)
1.26
|
|
Benevento Calcio Vinder Eller LR Vicenza Virtus Vinder
1.222
|
|
LR Vicenza Virtus Vinder Eller uafgjort (draw)
1.71
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Benevento Calcio | Uafgjort (Draw) | LR Vicenza Virtus |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
8.60
|
(0 - 0)
15.25
|
(0 - 1)
12.00
|
|
(2 - 0)
10.50
|
(1 - 1)
6.65
|
(0 - 2)
19.75
|
|
(2 - 1)
8.00
|
(2 - 2)
12.25
|
(1 - 2)
11.25
|
|
(3 - 0)
18.00
|
(3 - 3)
46.00
|
(0 - 3)
46.00
|
|
(3 - 1)
14.50
|
(1 - 3)
27.00
|
|
|
(3 - 2)
22.00
|
(2 - 3)
30.00
|
|
|
(4 - 0)
41.00
|
(1 - 4)
73.00
|
|
|
(4 - 1)
33.00
|
(2 - 4)
81.00
|
|
|
(4 - 2)
51.00
|
||
|
(4 - 3)
93.00
|
||
|
(5 - 0)
93.00
|
||
|
(5 - 1)
81.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Benevento Calcio | LR Vicenza Virtus |
|---|---|
|
(-2.5)
6.65
|
(+2.5)
1.035
|
|
(-2.0)
5.90
|
(+2.0)
1.055
|
|
(-1.5)
3.36
|
(+1.5)
1.222
|
|
(-1.0)
2.66
|
(+1.0)
1.35
|
|
(0)
1.47
|
(0)
2.47
|
|
(+1.0)
1.063
|
(-1.0)
5.70
|
|
(+1.5)
1.038
|
(-1.5)
6.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.88
|
(1.5)
1.156
|
|
(2.0)
3.08
|
(2.0)
1.26
|
|
(2.5)
2.10
|
(2.5)
1.64
|
|
(3.0)
1.615
|
(3.0)
2.00
|
|
(3.5)
1.38
|
(3.5)
2.51
|
|
(4.0)
1.161
|
(4.0)
3.80
|
|
(4.5)
1.115
|
(4.5)
4.40
|
|
(5.0)
1.011
|
(5.0)
7.50
|
|
(5.5)
1.003
|
(5.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Benevento Calcio)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.50
|
(1.0)
1.24
|
|
(1.5)
1.909
|
(1.5)
1.78
|
|
(2.0)
1.42
|
(2.0)
2.58
|
|
(2.5)
1.25
|
(2.5)
3.28
|
|
(3.0)
1.058
|
(3.0)
5.90
|
|
(3.5)
1.041
|
(3.5)
6.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (LR Vicenza Virtus)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.18
|
(0.5)
1.28
|
|
(1.0)
2.09
|
(1.0)
1.64
|
|
(1.5)
1.47
|
(1.5)
2.42
|
|
(2.0)
1.136
|
(2.0)
4.45
|
|
(2.5)
1.085
|
(2.5)
5.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Benevento Calcio Scorer | 1.115 | 5.25 |
| LR Vicenza Virtus Scorer | 1.285 | 3.24 |
| Begge Hold Scorer | 1.57 | 2.22 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.60 | 1.151 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.58 | 2.20 |
| Benevento Calcio Scorer - Begge Halvlege | 2.72 | 1.39 |
| LR Vicenza Virtus Scorer - Begge Halvlege | 4.05 | 1.191 |
| Benevento Calcio Scorer - 1. Halvleg | 1.74 | 1.95 |
| Benevento Calcio Scorer - 2. Halvleg | 1.51 | 2.35 |
| LR Vicenza Virtus Scorer - 1. Halvleg | 2.15 | 1.61 |
| LR Vicenza Virtus Scorer - 2. Halvleg | 1.83 | 1.85 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.74 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.84 | 1.36 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.95 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 10.00 | 1.013 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.44 | 2.79 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.014 | 15.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.57 | 2.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.93 | 1.76 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.88 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 5.05 | 1.125 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.65 | 1.068 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.14 | 1.615 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.79 | 1.89 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 4.15 | 1.181 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.80 | 1.37 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.40 | 1.49 |
| Benevento Calcio Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.18 | 1.59 |
| Benevento Calcio Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.20 | 1.117 |
| LR Vicenza Virtus Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.40 | 1.26 |
| LR Vicenza Virtus Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.25 | 1.012 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.55 | 2.26 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 10.25 | 1.01 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Benevento Calcio Vinder
2.49
|
|
Uafgjort (Draw)
2.26
|
|
LR Vicenza Virtus Vinder
3.84
|
|
Benevento Calcio Vinder Eller uafgjort (draw)
1.185
|
|
Benevento Calcio Vinder Eller LR Vicenza Virtus Vinder
1.51
|
|
LR Vicenza Virtus Vinder Eller uafgjort (draw)
1.43
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Benevento Calcio | LR Vicenza Virtus |
|---|---|
|
(-1.5)
6.95
|
(+1.5)
1.04
|
|
(-1.0)
5.55
|
(+1.0)
1.088
|
|
(0)
1.533
|
(0)
2.30
|
|
(+1.0)
1.002
|
(-1.0)
10.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.28
|
(0.5)
1.26
|
|
(1.0)
2.18
|
(1.0)
1.59
|
|
(1.5)
1.51
|
(1.5)
2.29
|
|
(2.0)
1.156
|
(2.0)
4.10
|
|
(2.5)
1.098
|
(2.5)
4.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Benevento Calcio) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.95
|
(0.5)
1.74
|
|
(1.0)
1.28
|
(1.0)
3.26
|
|
(1.5)
1.129
|
(1.5)
4.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (LR Vicenza Virtus) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.61
|
(0.5)
2.15
|
|
(1.0)
1.105
|
(1.0)
5.50
|
|
(1.5)
1.047
|
(1.5)
7.60
|