|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.96 | 3.44 | 1.79 | 1.85 | 1.24 | 1.179 |
(+1.0) 1.50 |
(-1.0) 2.39 |
(2.5) 1.98 |
(2.5) 1.72 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(48)
|
Hovedmarkeder
(94)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(49)
|
Markeder På Mål
(76)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(130)
|
Periodemarkeder
(44)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Carrarese Calcio Vinder
3.96
|
|
Uafgjort (Draw)
3.44
|
|
Modena FC 2018 Vinder
1.79
|
|
Carrarese Calcio Vinder Eller uafgjort (draw)
1.85
|
|
Carrarese Calcio Vinder Eller Modena FC 2018 Vinder
1.24
|
|
Modena FC 2018 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.179
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Carrarese Calcio | Uafgjort (Draw) | Modena FC 2018 |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
13.00
|
(0 - 0)
12.75
|
(0 - 1)
7.80
|
|
(2 - 0)
25.00
|
(1 - 1)
6.45
|
(0 - 2)
9.20
|
|
(2 - 1)
13.25
|
(2 - 2)
13.25
|
(1 - 2)
8.00
|
|
(3 - 0)
61.00
|
(3 - 3)
53.00
|
(0 - 3)
15.00
|
|
(3 - 1)
35.00
|
(1 - 3)
13.75
|
|
|
(3 - 2)
38.00
|
(2 - 3)
24.00
|
|
|
(4 - 1)
98.00
|
(0 - 4)
32.00
|
|
|
(4 - 2)
106.00
|
(1 - 4)
29.00
|
|
|
(2 - 4)
51.00
|
||
|
(3 - 4)
106.00
|
||
|
(0 - 5)
73.00
|
||
|
(1 - 5)
69.00
|
||
|
(2 - 5)
106.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Carrarese Calcio | Modena FC 2018 |
|---|---|
|
(-1.5)
8.10
|
(+1.5)
1.006
|
|
(-1.0)
7.30
|
(+1.0)
1.019
|
|
(0)
2.875
|
(0)
1.30
|
|
(+1.0)
1.50
|
(-1.0)
2.39
|
|
(+1.5)
1.29
|
(-1.5)
2.93
|
|
(+2.0)
1.092
|
(-2.0)
4.95
|
|
(+2.5)
1.063
|
(-2.5)
5.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
8.10
|
(1.0)
1.001
|
|
(1.5)
3.62
|
(1.5)
1.18
|
|
(2.0)
2.875
|
(2.0)
1.30
|
|
(2.5)
1.98
|
(2.5)
1.72
|
|
(3.0)
1.55
|
(3.0)
2.11
|
|
(3.5)
1.35
|
(3.5)
2.61
|
|
(4.0)
1.14
|
(4.0)
4.05
|
|
(4.5)
1.099
|
(4.5)
4.70
|
|
(5.0)
1.005
|
(5.0)
7.80
|
|
(5.5)
1.001
|
(5.5)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Carrarese Calcio)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.65
|
(0.5)
1.39
|
|
(1.0)
1.75
|
(1.0)
1.94
|
|
(1.5)
1.32
|
(1.5)
2.98
|
|
(2.0)
1.056
|
(2.0)
6.25
|
|
(2.5)
1.026
|
(2.5)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.05 | 1.67 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Modena FC 2018)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.48
|
(1.0)
1.24
|
|
(1.5)
1.92
|
(1.5)
1.76
|
|
(2.0)
1.44
|
(2.0)
2.51
|
|
(2.5)
1.25
|
(2.5)
3.28
|
|
(3.0)
1.054
|
(3.0)
6.00
|
|
(3.5)
1.033
|
(3.5)
6.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Carrarese Calcio Scorer | 1.40 | 2.68 |
| Modena FC 2018 Scorer | 1.129 | 4.95 |
| Begge Hold Scorer | 1.65 | 2.08 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.10 | 1.122 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.66 | 2.06 |
| Carrarese Calcio Scorer - Begge Halvlege | 4.85 | 1.135 |
| Modena FC 2018 Scorer - Begge Halvlege | 2.64 | 1.41 |
| Carrarese Calcio Scorer - 1. Halvleg | 2.40 | 1.49 |
| Carrarese Calcio Scorer - 2. Halvleg | 1.98 | 1.72 |
| Modena FC 2018 Scorer - 1. Halvleg | 1.73 | 1.97 |
| Modena FC 2018 Scorer - 2. Halvleg | 1.47 | 2.46 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.10 | 1.188 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.98 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.05 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 11.00 | 1.004 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.49 | 2.63 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 3.05 | 1.38 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.027 | 12.75 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.65 | 2.08 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.06 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 5.45 | 1.106 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.45 | 1.073 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.20 | 1.29 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.22 | 1.571 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.86 | 1.82 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 3.84 | 1.21 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.64 | 1.41 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.26 | 1.55 |
| Carrarese Calcio Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.10 | 1.185 |
| Modena FC 2018 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.05 | 1.67 |
| Modena FC 2018 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.70 | 1.145 |
| Modena FC 2018 Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 11.00 | 1.004 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.57 | 2.22 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.22 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 9.90 | 1.014 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Carrarese Calcio Vinder
4.60
|
|
Uafgjort (Draw)
2.15
|
|
Modena FC 2018 Vinder
2.375
|
|
Carrarese Calcio Vinder Eller uafgjort (draw)
1.47
|
|
Carrarese Calcio Vinder Eller Modena FC 2018 Vinder
1.57
|
|
Modena FC 2018 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.127
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Carrarese Calcio | Modena FC 2018 |
|---|---|
|
(0)
2.64
|
(0)
1.41
|
|
(+1.0)
1.112
|
(-1.0)
5.00
|
|
(+1.5)
1.055
|
(-1.5)
6.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.86
|
(0.5)
1.333
|
|
(1.0)
2.00
|
(1.0)
1.71
|
|
(1.5)
1.43
|
(1.5)
2.50
|
|
(2.0)
1.111
|
(2.0)
4.75
|
|
(2.5)
1.062
|
(2.5)
5.75
|
| Ulige | Lige |
| 2.05 | 1.666 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Carrarese Calcio) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.49
|
(0.5)
2.40
|
|
(1.0)
1.06
|
(1.0)
6.95
|
|
(1.5)
1.023
|
(1.5)
9.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Modena FC 2018) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.97
|
(0.5)
1.73
|
|
(1.0)
1.29
|
(1.0)
3.20
|
|
(1.5)
1.14
|
(1.5)
4.75
|