|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.38 | 3.02 | 2.90 | 1.34 | 1.32 | 1.49 |
(0) 1.69 |
(0) 2.06 |
(2.5) 1.64 |
(2.5) 2.16 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(43)
|
Hovedmarkeder
(86)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(16)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(71)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(121)
|
Periodemarkeder
(42)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SSC Bari Vinder
2.38
|
|
Uafgjort (Draw)
3.02
|
|
FC Südtirol Vinder
2.90
|
|
SSC Bari Vinder Eller uafgjort (draw)
1.34
|
|
SSC Bari Vinder Eller FC Südtirol Vinder
1.32
|
|
FC Südtirol Vinder Eller uafgjort (draw)
1.49
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| SSC Bari | Uafgjort (Draw) | FC Südtirol |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.75
|
(0 - 0)
7.90
|
(0 - 1)
7.70
|
|
(2 - 0)
11.00
|
(1 - 1)
5.50
|
(0 - 2)
14.25
|
|
(2 - 1)
9.30
|
(2 - 2)
15.00
|
(1 - 2)
10.75
|
|
(3 - 0)
25.00
|
(3 - 3)
78.00
|
(0 - 3)
36.00
|
|
(3 - 1)
22.00
|
(1 - 3)
28.00
|
|
|
(3 - 2)
36.00
|
(2 - 3)
41.00
|
|
|
(4 - 0)
69.00
|
(0 - 4)
101.00
|
|
|
(4 - 1)
61.00
|
(1 - 4)
86.00
|
|
|
(4 - 2)
96.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| SSC Bari | FC Südtirol |
|---|---|
|
(-1.5)
4.90
|
(+1.5)
1.102
|
|
(-1.0)
3.92
|
(+1.0)
1.166
|
|
(0)
1.69
|
(0)
2.06
|
|
(+1.0)
1.081
|
(-1.0)
5.35
|
|
(+1.5)
1.046
|
(-1.5)
6.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
7.40
|
(0.5)
1.018
|
|
(1.0)
6.10
|
(1.0)
1.048
|
|
(1.5)
2.79
|
(1.5)
1.32
|
|
(2.0)
2.11
|
(2.0)
1.59
|
|
(2.5)
1.64
|
(2.5)
2.16
|
|
(3.0)
1.28
|
(3.0)
3.125
|
|
(3.5)
1.174
|
(3.5)
3.82
|
|
(4.0)
1.029
|
(4.0)
6.90
|
|
(4.5)
1.014
|
(4.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SSC Bari)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.06
|
(0.5)
1.28
|
|
(1.0)
2.10
|
(1.0)
1.65
|
|
(1.5)
1.45
|
(1.5)
2.51
|
|
(2.0)
1.125
|
(2.0)
4.75
|
|
(2.5)
1.071
|
(2.5)
5.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Südtirol)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.68
|
(0.5)
1.363
|
|
(1.0)
1.80
|
(1.0)
1.909
|
|
(1.5)
1.34
|
(1.5)
2.93
|
|
(2.0)
1.069
|
(2.0)
6.10
|
|
(2.5)
1.035
|
(2.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SSC Bari Scorer | 1.29 | 3.20 |
| FC Südtirol Scorer | 1.38 | 2.76 |
| Begge Hold Scorer | 1.85 | 1.83 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.10 | 1.057 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.95 | 1.74 |
| SSC Bari Scorer - Begge Halvlege | 4.05 | 1.189 |
| FC Südtirol Scorer - Begge Halvlege | 4.80 | 1.137 |
| SSC Bari Scorer - 1. Halvleg | 2.15 | 1.61 |
| SSC Bari Scorer - 2. Halvleg | 1.80 | 1.88 |
| FC Südtirol Scorer - 1. Halvleg | 2.35 | 1.51 |
| FC Südtirol Scorer - 2. Halvleg | 1.95 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.05 | 1.124 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.56 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.43 | 1.48 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.79 | 2.02 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.022 | 7.90 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.85 | 1.83 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.55 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.40 | 1.165 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 8.80 | 1.027 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.50 | 1.105 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.24 | 1.56 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.99 | 1.71 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.88 | 1.35 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.10 | 1.64 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.89 | 1.79 |
| SSC Bari Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.04 | 1.32 |
| SSC Bari Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.90 | 1.025 |
| FC Südtirol Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.72 | 1.222 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.89 | 1.79 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.65 | 1.098 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
SSC Bari Vinder
3.125
|
|
Uafgjort (Draw)
1.94
|
|
FC Südtirol Vinder
3.72
|
|
SSC Bari Vinder Eller uafgjort (draw)
1.196
|
|
SSC Bari Vinder Eller FC Südtirol Vinder
1.70
|
|
FC Südtirol Vinder Eller uafgjort (draw)
1.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| SSC Bari | FC Südtirol |
|---|---|
|
(-1.0)
8.90
|
(+1.0)
1.013
|
|
(0)
1.71
|
(0)
1.99
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.48
|
(0.5)
1.47
|
|
(1.0)
1.66
|
(1.0)
2.12
|
|
(1.5)
1.30
|
(1.5)
3.18
|
|
(2.0)
1.042
|
(2.0)
7.40
|
|
(2.5)
1.009
|
(2.5)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.15 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SSC Bari) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.61
|
(0.5)
2.15
|
|
(1.0)
1.101
|
(1.0)
5.60
|
|
(1.5)
1.042
|
(1.5)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Südtirol) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.51
|
(0.5)
2.35
|
|
(1.0)
1.061
|
(1.0)
6.90
|
|
(1.5)
1.02
|
(1.5)
9.30
|