|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.82 | 3.60 | 3.64 | 1.21 | 1.222 | 1.82 |
(-1.0) 2.53 |
(+1.0) 1.45 |
(2.5) 1.99 |
(2.5) 1.71 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(46)
|
Hovedmarkeder
(95)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(47)
|
Markeder På Mål
(74)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(129)
|
Periodemarkeder
(45)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Hellas Verona FC Vinder
1.82
|
|
Uafgjort (Draw)
3.60
|
|
US Catanzaro 1929 Vinder
3.64
|
|
Hellas Verona FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
|
|
Hellas Verona FC Vinder Eller US Catanzaro 1929 Vinder
1.222
|
|
US Catanzaro 1929 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.82
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Hellas Verona FC | Uafgjort (Draw) | US Catanzaro 1929 |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.70
|
(0 - 0)
14.00
|
(0 - 1)
12.00
|
|
(2 - 0)
9.40
|
(1 - 1)
6.60
|
(0 - 2)
22.00
|
|
(2 - 1)
7.80
|
(2 - 2)
13.25
|
(1 - 2)
12.00
|
|
(3 - 0)
16.00
|
(3 - 3)
53.00
|
(0 - 3)
53.00
|
|
(3 - 1)
14.25
|
(1 - 3)
32.00
|
|
|
(3 - 2)
23.00
|
(2 - 3)
35.00
|
|
|
(4 - 0)
35.00
|
(1 - 4)
91.00
|
|
|
(4 - 1)
31.00
|
(2 - 4)
98.00
|
|
|
(4 - 2)
51.00
|
||
|
(4 - 3)
101.00
|
||
|
(5 - 0)
83.00
|
||
|
(5 - 1)
76.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Hellas Verona FC | US Catanzaro 1929 |
|---|---|
|
(-2.5)
6.10
|
(+2.5)
1.048
|
|
(-2.0)
5.45
|
(+2.0)
1.073
|
|
(-1.5)
3.10
|
(+1.5)
1.26
|
|
(-1.0)
2.53
|
(+1.0)
1.45
|
|
(0)
1.35
|
(0)
2.66
|
|
(+1.0)
1.035
|
(-1.0)
6.65
|
|
(+1.5)
1.018
|
(-1.5)
7.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.65
|
(1.5)
1.178
|
|
(2.0)
2.875
|
(2.0)
1.30
|
|
(2.5)
1.99
|
(2.5)
1.71
|
|
(3.0)
1.54
|
(3.0)
2.13
|
|
(3.5)
1.333
|
(3.5)
2.67
|
|
(4.0)
1.133
|
(4.0)
4.15
|
|
(4.5)
1.094
|
(4.5)
4.80
|
|
(5.0)
1.001
|
(5.0)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Hellas Verona FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.58
|
(1.0)
1.23
|
|
(1.5)
1.92
|
(1.5)
1.77
|
|
(2.0)
1.43
|
(2.0)
2.54
|
|
(2.5)
1.25
|
(2.5)
3.28
|
|
(3.0)
1.062
|
(3.0)
5.75
|
|
(3.5)
1.043
|
(3.5)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (US Catanzaro 1929)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.85
|
(0.5)
1.34
|
|
(1.0)
1.86
|
(1.0)
1.82
|
|
(1.5)
1.38
|
(1.5)
2.72
|
|
(2.0)
1.093
|
(2.0)
5.25
|
|
(2.5)
1.058
|
(2.5)
6.05
|
| Ulige | Lige |
| 2.02 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Hellas Verona FC Scorer | 1.111 | 5.35 |
| US Catanzaro 1929 Scorer | 1.35 | 2.89 |
| Begge Hold Scorer | 1.64 | 2.10 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.05 | 1.124 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.63 | 2.11 |
| Hellas Verona FC Scorer - Begge Halvlege | 2.68 | 1.40 |
| US Catanzaro 1929 Scorer - Begge Halvlege | 4.60 | 1.151 |
| Hellas Verona FC Scorer - 1. Halvleg | 1.73 | 1.97 |
| Hellas Verona FC Scorer - 2. Halvleg | 1.50 | 2.375 |
| US Catanzaro 1929 Scorer - 1. Halvleg | 2.31 | 1.53 |
| US Catanzaro 1929 Scorer - 2. Halvleg | 1.94 | 1.75 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.05 | 1.19 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.98 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.05 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 11.00 | 1.004 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.48 | 2.66 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.02 | 14.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.64 | 2.10 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.03 | 1.68 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 5.55 | 1.103 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.60 | 1.069 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.14 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.18 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.84 | 1.84 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 3.84 | 1.21 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.64 | 1.41 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.26 | 1.55 |
| Hellas Verona FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.13 | 1.62 |
| Hellas Verona FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.95 | 1.129 |
| US Catanzaro 1929 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.59 | 2.18 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 10.25 | 1.01 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Hellas Verona FC Vinder
2.375
|
|
Uafgjort (Draw)
2.23
|
|
US Catanzaro 1929 Vinder
4.25
|
|
Hellas Verona FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.15
|
|
Hellas Verona FC Vinder Eller US Catanzaro 1929 Vinder
1.53
|
|
US Catanzaro 1929 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.47
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Hellas Verona FC | US Catanzaro 1929 |
|---|---|
|
(-1.5)
6.60
|
(+1.5)
1.048
|
|
(-1.0)
5.25
|
(+1.0)
1.101
|
|
(0)
1.46
|
(0)
2.49
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.15
|
(0.5)
1.28
|
|
(1.0)
2.08
|
(1.0)
1.65
|
|
(1.5)
1.47
|
(1.5)
2.39
|
|
(2.0)
1.136
|
(2.0)
4.333
|
|
(2.5)
1.086
|
(2.5)
5.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Hellas Verona FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.97
|
(0.5)
1.73
|
|
(1.0)
1.28
|
(1.0)
3.26
|
|
(1.5)
1.132
|
(1.5)
4.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (US Catanzaro 1929) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.53
|
(0.5)
2.31
|
|
(1.0)
1.074
|
(1.0)
6.40
|
|
(1.5)
1.03
|
(1.5)
8.60
|