|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.909 | 3.32 | 3.38 | 1.22 | 1.222 | 1.69 |
(0) 1.44 |
(0) 2.55 |
(2.5) 1.96 |
(2.5) 1.68 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(44)
|
Hovedmarkeder
(82)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(45)
|
Markeder På Mål
(63)
|
|
Halvlegsmarkeder
(109)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Juventus FC U23 Vinder
1.909
|
|
Uafgjort (Draw)
3.32
|
|
AC Lumezzane Vinder
3.38
|
|
Juventus FC U23 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
Juventus FC U23 Vinder Eller AC Lumezzane Vinder
1.222
|
|
AC Lumezzane Vinder Eller uafgjort (draw)
1.69
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Juventus FC U23 | Uafgjort (Draw) | AC Lumezzane |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.50
|
(0 - 0)
12.75
|
(0 - 1)
10.75
|
|
(2 - 0)
9.50
|
(1 - 1)
5.70
|
(0 - 2)
18.50
|
|
(2 - 1)
7.50
|
(2 - 2)
11.25
|
(1 - 2)
10.75
|
|
(3 - 0)
16.50
|
(3 - 3)
46.00
|
(0 - 3)
43.00
|
|
(3 - 1)
13.75
|
(1 - 3)
27.00
|
|
|
(3 - 2)
22.00
|
(2 - 3)
30.00
|
|
|
(4 - 0)
36.00
|
(1 - 4)
73.00
|
|
|
(4 - 1)
31.00
|
(2 - 4)
83.00
|
|
|
(4 - 2)
48.00
|
||
|
(4 - 3)
96.00
|
||
|
(5 - 0)
86.00
|
||
|
(5 - 1)
76.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Juventus FC U23 | AC Lumezzane |
|---|---|
|
(-2.5)
7.70
|
(+2.5)
1.034
|
|
(-2.0)
6.75
|
(+2.0)
1.054
|
|
(-1.5)
3.60
|
(+1.5)
1.222
|
|
(-1.0)
2.76
|
(+1.0)
1.36
|
|
(0)
1.44
|
(0)
2.55
|
|
(+1.0)
1.05
|
(-1.0)
6.95
|
|
(+1.5)
1.028
|
(-1.5)
8.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.74
|
(1.5)
1.174
|
|
(2.0)
2.90
|
(2.0)
1.29
|
|
(2.5)
1.96
|
(2.5)
1.68
|
|
(3.0)
1.54
|
(3.0)
2.12
|
|
(3.5)
1.35
|
(3.5)
2.63
|
|
(4.0)
1.134
|
(4.0)
4.25
|
|
(4.5)
1.093
|
(4.5)
4.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Juventus FC U23)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.05
|
(1.0)
1.27
|
|
(1.5)
1.79
|
(1.5)
1.81
|
|
(2.0)
1.333
|
(2.0)
2.73
|
|
(2.5)
1.183
|
(2.5)
3.56
|
|
(3.0)
1.021
|
(3.0)
6.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (AC Lumezzane)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.85
|
(0.5)
1.30
|
|
(1.0)
1.90
|
(1.0)
1.72
|
|
(1.5)
1.363
|
(1.5)
2.61
|
|
(2.0)
1.072
|
(2.0)
5.15
|
|
(2.5)
1.035
|
(2.5)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Juventus FC U23 Scorer | 1.135 | 4.60 |
| AC Lumezzane Scorer | 1.32 | 2.92 |
| Begge Hold Scorer | 1.59 | 2.13 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.90 | 1.117 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.64 | 2.04 |
| Juventus FC U23 Scorer - Begge Halvlege | 2.83 | 1.34 |
| AC Lumezzane Scorer - Begge Halvlege | 4.333 | 1.151 |
| Juventus FC U23 Scorer - 1. Halvleg | 1.78 | 1.86 |
| Juventus FC U23 Scorer - 2. Halvleg | 1.50 | 2.31 |
| AC Lumezzane Scorer - 1. Halvleg | 2.24 | 1.533 |
| AC Lumezzane Scorer - 2. Halvleg | 1.84 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.00 | 1.178 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.875 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.99 | 1.68 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.51 | 2.56 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.027 | 12.75 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.59 | 2.13 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.01 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.04 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.70 | 1.083 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.125 | 1.285 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.13 | 1.59 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.67 | 1.38 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.29 | 1.51 |
| Juventus FC U23 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.20 | 1.55 |
| Juventus FC U23 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.40 | 1.094 |
| AC Lumezzane Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.58 | 1.22 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.57 | 2.16 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.00 | 1.177 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Juventus FC U23 Vinder
2.52
|
|
Uafgjort (Draw)
2.09
|
|
AC Lumezzane Vinder
4.05
|
|
Juventus FC U23 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.141
|
|
Juventus FC U23 Vinder Eller AC Lumezzane Vinder
1.56
|
|
AC Lumezzane Vinder Eller uafgjort (draw)
1.38
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Juventus FC U23 | AC Lumezzane |
|---|---|
|
(-1.5)
7.50
|
(+1.5)
1.029
|
|
(-1.0)
5.90
|
(+1.0)
1.069
|
|
(0)
1.50
|
(0)
2.31
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.78
|
(0.5)
1.31
|
|
(1.0)
1.94
|
(1.0)
1.68
|
|
(1.5)
1.40
|
(1.5)
2.45
|
|
(2.0)
1.096
|
(2.0)
4.70
|
|
(2.5)
1.051
|
(2.5)
5.75
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Juventus FC U23) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.86
|
(0.5)
1.78
|
|
(1.0)
1.23
|
(1.0)
3.50
|
|
(1.5)
1.102
|
(1.5)
5.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (AC Lumezzane) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.533
|
(0.5)
2.24
|
|
(1.0)
1.069
|
(1.0)
6.10
|
|
(1.5)
1.021
|
(1.5)
8.30
|