|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.33 | 5.35 | 7.30 | 1.067 | 1.127 | 3.10 |
(-1.5) 1.90 |
(+1.5) 1.83 |
(3.5) 1.72 |
(3.5) 2.05 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(50)
|
Hovedmarkeder
(82)
|
|
Handicapmarkeder
(19)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(64)
|
|
Halvlegsmarkeder
(113)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Sanfrecce Hiroshima FC Vinder
1.33
|
|
Uafgjort (Draw)
5.35
|
|
Kyoto Sanga FC Vinder
7.30
|
|
Sanfrecce Hiroshima FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.067
|
|
Sanfrecce Hiroshima FC Vinder Eller Kyoto Sanga FC Vinder
1.127
|
|
Kyoto Sanga FC Vinder Eller uafgjort (draw)
3.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Sanfrecce Hiroshima FC | Uafgjort (Draw) | Kyoto Sanga FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
9.50
|
(0 - 0)
25.00
|
(0 - 1)
26.00
|
|
(2 - 0)
8.00
|
(1 - 1)
10.25
|
(0 - 2)
51.00
|
|
(2 - 1)
8.00
|
(2 - 2)
16.25
|
(1 - 2)
22.00
|
|
(3 - 0)
9.50
|
(3 - 3)
53.00
|
(1 - 3)
61.00
|
|
(3 - 1)
10.00
|
(2 - 3)
48.00
|
|
|
(3 - 2)
19.25
|
||
|
(4 - 0)
14.75
|
||
|
(4 - 1)
15.75
|
||
|
(4 - 2)
31.00
|
||
|
(4 - 3)
76.00
|
||
|
(5 - 0)
28.00
|
||
|
(5 - 1)
30.00
|
||
|
(5 - 2)
56.00
|
||
|
(6 - 0)
58.00
|
||
|
(6 - 1)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Sanfrecce Hiroshima FC | Kyoto Sanga FC |
|---|---|
|
(-4.0)
9.20
|
(+4.0)
1.003
|
|
(-3.5)
5.35
|
(+3.5)
1.088
|
|
(-3.0)
4.75
|
(+3.0)
1.117
|
|
(-2.5)
2.97
|
(+2.5)
1.30
|
|
(-2.0)
2.44
|
(+2.0)
1.44
|
|
(-1.5)
1.90
|
(+1.5)
1.83
|
|
(-1.0)
1.46
|
(+1.0)
2.39
|
|
(0)
1.084
|
(0)
5.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.40
|
(1.5)
1.086
|
|
(2.0)
4.60
|
(2.0)
1.126
|
|
(2.5)
2.625
|
(2.5)
1.38
|
|
(3.0)
2.12
|
(3.0)
1.59
|
|
(3.5)
1.72
|
(3.5)
2.05
|
|
(4.0)
1.38
|
(4.0)
2.66
|
|
(4.5)
1.27
|
(4.5)
3.14
|
|
(5.0)
1.105
|
(5.0)
5.00
|
|
(5.5)
1.08
|
(5.5)
5.55
|
|
(6.0)
1.003
|
(6.0)
9.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Sanfrecce Hiroshima FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.06
|
(1.5)
1.30
|
|
(2.0)
2.35
|
(2.0)
1.52
|
|
(2.5)
1.72
|
(2.5)
2.02
|
|
(3.0)
1.36
|
(3.0)
2.875
|
|
(3.5)
1.24
|
(3.5)
3.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Kyoto Sanga FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.33
|
(0.5)
1.52
|
|
(1.0)
1.533
|
(1.0)
2.35
|
|
(1.5)
1.25
|
(1.5)
3.52
|
|
(2.0)
1.029
|
(2.0)
8.10
|
|
(2.5)
1.009
|
(2.5)
9.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.13 | 1.62 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Sanfrecce Hiroshima FC Scorer | 1.025 | 8.90 |
| Kyoto Sanga FC Scorer | 1.52 | 2.33 |
| Begge Hold Scorer | 1.64 | 2.10 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.65 | 1.148 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.40 | 2.68 |
| Sanfrecce Hiroshima FC Scorer - Begge Halvlege | 1.81 | 1.87 |
| Kyoto Sanga FC Scorer - Begge Halvlege | 5.60 | 1.10 |
| Sanfrecce Hiroshima FC Scorer - 1. Halvleg | 1.39 | 2.72 |
| Sanfrecce Hiroshima FC Scorer - 2. Halvleg | 1.25 | 3.48 |
| Kyoto Sanga FC Scorer - 1. Halvleg | 2.61 | 1.42 |
| Kyoto Sanga FC Scorer - 2. Halvleg | 2.20 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.64 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.83 | 1.363 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.94 | 1.75 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 9.20 | 1.022 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.99 | 1.82 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.24 | 4.05 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.87 | 1.81 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.49 | 1.46 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.74 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 10.25 | 1.011 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.05 | 1.192 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.58 | 1.43 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.40 | 1.26 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.64 | 1.41 |
| Sanfrecce Hiroshima FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.46 | 2.49 |
| Sanfrecce Hiroshima FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.53 | 1.444 |
| Kyoto Sanga FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.35 | 1.111 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.375 | 1.50 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.31 | 3.08 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Sanfrecce Hiroshima FC Vinder
1.74
|
|
Uafgjort (Draw)
2.72
|
|
Kyoto Sanga FC Vinder
6.15
|
|
Sanfrecce Hiroshima FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.062
|
|
Sanfrecce Hiroshima FC Vinder Eller Kyoto Sanga FC Vinder
1.36
|
|
Kyoto Sanga FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.89
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Sanfrecce Hiroshima FC | Kyoto Sanga FC |
|---|---|
|
(-2.5)
8.70
|
(+2.5)
1.009
|
|
(-2.0)
7.90
|
(+2.0)
1.022
|
|
(-1.5)
3.74
|
(+1.5)
1.21
|
|
(-1.0)
2.72
|
(+1.0)
1.39
|
|
(0)
1.17
|
(0)
4.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.85
|
(0.5)
1.188
|
|
(1.0)
2.70
|
(1.0)
1.39
|
|
(1.5)
1.69
|
(1.5)
2.06
|
|
(2.0)
1.27
|
(2.0)
3.32
|
|
(2.5)
1.16
|
(2.5)
4.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.90 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Sanfrecce Hiroshima FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.78
|
(1.0)
1.90
|
|
(1.5)
1.34
|
(1.5)
2.93
|
|
(2.0)
1.078
|
(2.0)
6.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Kyoto Sanga FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.42
|
(0.5)
2.61
|
|
(1.0)
1.04
|
(1.0)
7.90
|
|
(1.5)
1.013
|
(1.5)
10.00
|