|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.93 | 3.60 | 2.00 | 1.62 | 1.191 | 1.29 |
(0) 2.28 |
(0) 1.55 |
(2.5) 2.31 |
(2.5) 1.51 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(47)
|
Hovedmarkeder
(84)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(65)
|
|
Halvlegsmarkeder
(113)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Tochigi Uva FC Vinder
2.93
|
|
Uafgjort (Draw)
3.60
|
|
Yokohama FC Vinder
2.00
|
|
Tochigi Uva FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.62
|
|
Tochigi Uva FC Vinder Eller Yokohama FC Vinder
1.191
|
|
Yokohama FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.29
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Tochigi Uva FC | Uafgjort (Draw) | Yokohama FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
12.00
|
(0 - 0)
18.50
|
(0 - 1)
9.50
|
|
(2 - 0)
17.50
|
(1 - 1)
6.45
|
(0 - 2)
11.50
|
|
(2 - 1)
9.50
|
(2 - 2)
10.25
|
(1 - 2)
7.60
|
|
(3 - 0)
36.00
|
(3 - 3)
35.00
|
(0 - 3)
19.00
|
|
(3 - 1)
21.00
|
(1 - 3)
13.50
|
|
|
(3 - 2)
22.00
|
(2 - 3)
17.75
|
|
|
(4 - 0)
86.00
|
(0 - 4)
41.00
|
|
|
(4 - 1)
56.00
|
(1 - 4)
30.00
|
|
|
(4 - 2)
61.00
|
(2 - 4)
41.00
|
|
|
(4 - 3)
88.00
|
(3 - 4)
73.00
|
|
|
(0 - 5)
98.00
|
||
|
(1 - 5)
76.00
|
||
|
(2 - 5)
98.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Tochigi Uva FC | Yokohama FC |
|---|---|
|
(-1.5)
6.40
|
(+1.5)
1.065
|
|
(-1.0)
5.40
|
(+1.0)
1.099
|
|
(0)
2.28
|
(0)
1.55
|
|
(+1.0)
1.32
|
(-1.0)
2.95
|
|
(+1.5)
1.20
|
(-1.5)
3.82
|
|
(+2.0)
1.046
|
(-2.0)
7.10
|
|
(+2.5)
1.028
|
(-2.5)
8.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.75
|
(1.5)
1.112
|
|
(2.0)
3.84
|
(2.0)
1.178
|
|
(2.5)
2.31
|
(2.5)
1.51
|
|
(3.0)
1.80
|
(3.0)
1.80
|
|
(3.5)
1.50
|
(3.5)
2.26
|
|
(4.0)
1.24
|
(4.0)
3.28
|
|
(4.5)
1.166
|
(4.5)
3.96
|
|
(5.0)
1.038
|
(5.0)
6.90
|
|
(5.5)
1.023
|
(5.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Tochigi Uva FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.55
|
(0.5)
1.21
|
|
(1.0)
2.40
|
(1.0)
1.44
|
|
(1.5)
1.56
|
(1.5)
2.15
|
|
(2.0)
1.18
|
(2.0)
3.80
|
|
(2.5)
1.098
|
(2.5)
4.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Yokohama FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.50
|
(1.0)
1.21
|
|
(1.5)
1.89
|
(1.5)
1.74
|
|
(2.0)
1.40
|
(2.0)
2.52
|
|
(2.5)
1.22
|
(2.5)
3.34
|
|
(3.0)
1.037
|
(3.0)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Tochigi Uva FC Scorer | 1.22 | 3.65 |
| Yokohama FC Scorer | 1.116 | 5.05 |
| Begge Hold Scorer | 1.46 | 2.45 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.92 | 1.192 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.48 | 2.40 |
| Tochigi Uva FC Scorer - Begge Halvlege | 3.42 | 1.25 |
| Yokohama FC Scorer - Begge Halvlege | 2.64 | 1.40 |
| Tochigi Uva FC Scorer - 1. Halvleg | 1.952 | 1.72 |
| Tochigi Uva FC Scorer - 2. Halvleg | 1.67 | 2.02 |
| Yokohama FC Scorer - 1. Halvleg | 1.70 | 1.98 |
| Yokohama FC Scorer - 2. Halvleg | 1.47 | 2.42 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.57 | 1.42 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.79 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 8.80 | 1.02 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.363 | 3.125 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.002 | 18.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.46 | 2.45 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.75 | 1.92 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.51 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.45 | 1.067 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.20 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.10 | 1.62 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.20 | 1.28 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.67 | 1.39 |
| Tochigi Uva FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.91 | 1.333 |
| Tochigi Uva FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.60 | 1.024 |
| Yokohama FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.15 | 1.59 |
| Yokohama FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.30 | 1.106 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.46 | 2.45 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.48 | 1.24 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Tochigi Uva FC Vinder
3.45
|
|
Uafgjort (Draw)
2.31
|
|
Yokohama FC Vinder
2.54
|
|
Tochigi Uva FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.39
|
|
Tochigi Uva FC Vinder Eller Yokohama FC Vinder
1.47
|
|
Yokohama FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Tochigi Uva FC | Yokohama FC |
|---|---|
|
(-1.0)
9.30
|
(+1.0)
1.002
|
|
(0)
2.12
|
(0)
1.61
|
|
(+1.0)
1.071
|
(-1.0)
5.80
|
|
(+1.5)
1.031
|
(-1.5)
7.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.38
|
(0.5)
1.22
|
|
(1.0)
2.31
|
(1.0)
1.47
|
|
(1.5)
1.54
|
(1.5)
2.21
|
|
(2.0)
1.166
|
(2.0)
3.90
|
|
(2.5)
1.095
|
(2.5)
4.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Tochigi Uva FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.72
|
(0.5)
1.952
|
|
(1.0)
1.147
|
(1.0)
4.50
|
|
(1.5)
1.063
|
(1.5)
6.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Yokohama FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.98
|
(0.5)
1.70
|
|
(1.0)
1.285
|
(1.0)
3.18
|
|
(1.5)
1.127
|
(1.5)
4.85
|