|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.42 | 3.68 | 6.90 | 1.026 | 1.18 | 2.41 |
(-1.0) 1.833 |
(+1.0) 1.85 |
(2.5) 1.52 |
(2.5) 2.25 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(28)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(12)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(17)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Gor Mahia FC Vinder
1.42
|
|
Uafgjort (Draw)
3.68
|
|
Murang'a Seal FC Vinder
6.90
|
|
Gor Mahia FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.026
|
|
Gor Mahia FC Vinder Eller Murang'a Seal FC Vinder
1.18
|
|
Murang'a Seal FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.41
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Gor Mahia FC | Murang'a Seal FC |
|---|---|
|
(-2.5)
5.05
|
(+2.5)
1.112
|
|
(-2.0)
4.20
|
(+2.0)
1.166
|
|
(-1.5)
2.45
|
(+1.5)
1.45
|
|
(-1.0)
1.833
|
(+1.0)
1.85
|
|
(0)
1.10
|
(0)
5.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
5.55
|
(1.0)
1.063
|
|
(1.5)
2.53
|
(1.5)
1.38
|
|
(2.0)
1.94
|
(2.0)
1.66
|
|
(2.5)
1.52
|
(2.5)
2.25
|
|
(3.0)
1.22
|
(3.0)
3.34
|
|
(3.5)
1.144
|
(3.5)
4.10
|
|
(4.0)
1.018
|
(4.0)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Gor Mahia FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.16
|
(1.0)
1.25
|
|
(1.5)
1.80
|
(1.5)
1.80
|
|
(2.0)
1.35
|
(2.0)
2.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Murang'a Seal FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.63
|
(0.5)
1.97
|
|
(1.0)
1.124
|
(1.0)
4.55
|
|
(1.5)
1.05
|
(1.5)
6.05
|
| Ulige | Lige |
| 2.53 | 1.42 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Gor Mahia FC Scorer | 1.13 | 4.65 |
| Murang'a Seal FC Scorer | 2.01 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer | 2.41 | 1.46 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.97 | 1.69 |
| Gor Mahia FC Scorer - Begge Halvlege | 2.71 | 1.37 |
| Gor Mahia FC Scorer - 1. Halvleg | 1.727 | 1.92 |
| Gor Mahia FC Scorer - 2. Halvleg | 1.50 | 2.31 |
| Murang'a Seal FC Scorer - 1. Halvleg | 3.66 | 1.21 |
| Murang'a Seal FC Scorer - 2. Halvleg | 3.08 | 1.29 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 6.35 | 1.062 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.75 | 1.126 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.14 | 1.28 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Gor Mahia FC Vinder
2.01
|
|
Uafgjort (Draw)
2.03
|
|
Murang'a Seal FC Vinder
7.50
|
|
Gor Mahia FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.01
|
|
Gor Mahia FC Vinder Eller Murang'a Seal FC Vinder
1.59
|
|
Murang'a Seal FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Gor Mahia FC | Murang'a Seal FC |
|---|---|
|
(-1.0)
4.25
|
(+1.0)
1.15
|
|
(0)
1.169
|
(0)
4.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.36
|
(0.5)
1.43
|
|
(1.0)
1.57
|
(1.0)
2.12
|
|
(1.5)
1.25
|
(1.5)
3.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.08 | 1.62 |