|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.375 | 3.70 | 2.44 | 1.46 | 1.21 | 1.47 |
(0) 1.833 |
(0) 1.88 |
(2.5) 2.27 |
(2.5) 1.59 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(47)
|
Hovedmarkeder
(91)
|
|
Handicapmarkeder
(17)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(65)
|
|
Halvlegsmarkeder
(115)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SC Genemuiden Vinder
2.375
|
|
Uafgjort (Draw)
3.70
|
|
FC Lisse Vinder
2.44
|
|
SC Genemuiden Vinder Eller uafgjort (draw)
1.46
|
|
SC Genemuiden Vinder Eller FC Lisse Vinder
1.21
|
|
FC Lisse Vinder Eller uafgjort (draw)
1.47
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til 2. Runde
|
|
SC Genemuiden
1.83
|
|
FC Lisse
1.87
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| SC Genemuiden | Uafgjort (Draw) | FC Lisse |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
10.00
|
(0 - 0)
19.00
|
(0 - 1)
10.25
|
|
(2 - 0)
13.50
|
(1 - 1)
6.85
|
(0 - 2)
14.00
|
|
(2 - 1)
8.50
|
(2 - 2)
11.50
|
(1 - 2)
8.70
|
|
(3 - 0)
27.00
|
(3 - 3)
43.00
|
(0 - 3)
28.00
|
|
(3 - 1)
17.50
|
(1 - 3)
18.25
|
|
|
(3 - 2)
22.00
|
(2 - 3)
22.00
|
|
|
(4 - 0)
64.00
|
(0 - 4)
67.00
|
|
|
(4 - 1)
46.00
|
(1 - 4)
48.00
|
|
|
(4 - 2)
58.00
|
(2 - 4)
58.00
|
|
|
(4 - 3)
96.00
|
(3 - 4)
96.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| SC Genemuiden | FC Lisse |
|---|---|
|
(-1.5)
4.65
|
(+1.5)
1.12
|
|
(-1.0)
3.78
|
(+1.0)
1.186
|
|
(0)
1.833
|
(0)
1.88
|
|
(+1.0)
1.17
|
(-1.0)
3.92
|
|
(+1.5)
1.11
|
(-1.5)
4.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.35
|
(1.5)
1.133
|
|
(2.0)
3.48
|
(2.0)
1.23
|
|
(2.5)
2.27
|
(2.5)
1.59
|
|
(3.0)
1.71
|
(3.0)
1.94
|
|
(3.5)
1.42
|
(3.5)
2.45
|
|
(4.0)
1.185
|
(4.0)
3.76
|
|
(4.5)
1.131
|
(4.5)
4.45
|
|
(5.0)
1.015
|
(5.0)
8.00
|
|
(5.5)
1.005
|
(5.5)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.88 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Genemuiden)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.83
|
(1.0)
1.36
|
|
(1.5)
1.71
|
(1.5)
2.01
|
|
(2.0)
1.27
|
(2.0)
3.34
|
|
(2.5)
1.153
|
(2.5)
4.333
|
|
(3.0)
1.001
|
(3.0)
8.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Lisse)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.76
|
(1.0)
1.38
|
|
(1.5)
1.68
|
(1.5)
2.06
|
|
(2.0)
1.26
|
(2.0)
3.40
|
|
(2.5)
1.144
|
(2.5)
4.45
|
|
(3.0)
1.001
|
(3.0)
9.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SC Genemuiden Scorer | 1.177 | 4.20 |
| FC Lisse Scorer | 1.185 | 4.10 |
| Begge Hold Scorer | 1.50 | 2.375 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.30 | 1.172 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.51 | 2.35 |
| SC Genemuiden Scorer - Begge Halvlege | 3.08 | 1.31 |
| FC Lisse Scorer - Begge Halvlege | 3.14 | 1.30 |
| SC Genemuiden Scorer - 1. Halvleg | 1.84 | 1.84 |
| SC Genemuiden Scorer - 2. Halvleg | 1.61 | 2.15 |
| FC Lisse Scorer - 1. Halvleg | 1.85 | 1.83 |
| FC Lisse Scorer - 2. Halvleg | 1.63 | 2.11 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.56 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.86 | 1.82 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 9.80 | 1.015 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.40 | 2.96 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.50 | 2.375 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.82 | 1.86 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.72 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.85 | 1.063 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.10 | 1.64 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.98 | 1.33 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.55 | 1.44 |
| SC Genemuiden Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.55 | 1.44 |
| SC Genemuiden Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.00 | 1.059 |
| FC Lisse Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.61 | 1.42 |
| FC Lisse Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.30 | 1.053 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.52 | 2.33 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.21 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
SC Genemuiden Vinder
2.86
|
|
Uafgjort (Draw)
2.36
|
|
FC Lisse Vinder
2.96
|
|
SC Genemuiden Vinder Eller uafgjort (draw)
1.30
|
|
SC Genemuiden Vinder Eller FC Lisse Vinder
1.46
|
|
FC Lisse Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| SC Genemuiden | FC Lisse |
|---|---|
|
(-1.5)
9.10
|
(+1.5)
1.004
|
|
(-1.0)
7.50
|
(+1.0)
1.041
|
|
(0)
1.833
|
(0)
1.87
|
|
(+1.0)
1.036
|
(-1.0)
7.80
|
|
(+1.5)
1.006
|
(-1.5)
9.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.60
|
(0.5)
1.24
|
|
(1.0)
2.36
|
(1.0)
1.54
|
|
(1.5)
1.52
|
(1.5)
2.34
|
|
(2.0)
1.154
|
(2.0)
4.35
|
|
(2.5)
1.085
|
(2.5)
5.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Genemuiden) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.84
|
(0.5)
1.84
|
|
(1.0)
1.21
|
(1.0)
3.92
|
|
(1.5)
1.097
|
(1.5)
5.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Lisse) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.83
|
(0.5)
1.85
|
|
(1.0)
1.20
|
(1.0)
4.05
|
|
(1.5)
1.092
|
(1.5)
6.05
|