|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.21 | 5.95 | 9.30 | 1.006 | 1.072 | 3.65 |
(-2.0) 1.85 |
(+2.0) 1.87 |
(4.5) 1.66 |
(4.5) 2.14 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(52)
|
Hovedmarkeder
(86)
|
|
Handicapmarkeder
(21)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(60)
|
|
Halvlegsmarkeder
(114)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
VV Sparta Nijkerk Vinder
1.21
|
|
Uafgjort (Draw)
5.95
|
|
SV Venray Vinder
9.30
|
|
VV Sparta Nijkerk Vinder Eller uafgjort (draw)
1.006
|
|
VV Sparta Nijkerk Vinder Eller SV Venray Vinder
1.072
|
|
SV Venray Vinder Eller uafgjort (draw)
3.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til 2. Runde
|
|
VV Sparta Nijkerk
1.072
|
|
SV Venray
6.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| VV Sparta Nijkerk | Uafgjort (Draw) | SV Venray |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
16.75
|
(0 - 0)
41.00
|
(0 - 1)
53.00
|
|
(2 - 0)
11.50
|
(1 - 1)
13.75
|
(0 - 2)
96.00
|
|
(2 - 1)
10.00
|
(2 - 2)
16.25
|
(1 - 2)
31.00
|
|
(3 - 0)
10.75
|
(3 - 3)
41.00
|
(1 - 3)
83.00
|
|
(3 - 1)
9.80
|
(2 - 3)
51.00
|
|
|
(3 - 2)
17.00
|
||
|
(4 - 0)
13.25
|
||
|
(4 - 1)
12.00
|
||
|
(4 - 2)
22.00
|
||
|
(4 - 3)
56.00
|
||
|
(5 - 0)
19.50
|
||
|
(5 - 1)
17.75
|
||
|
(5 - 2)
32.00
|
||
|
(5 - 3)
81.00
|
||
|
(6 - 0)
35.00
|
||
|
(6 - 1)
32.00
|
||
|
(6 - 2)
56.00
|
||
|
(7 - 0)
69.00
|
||
|
(7 - 1)
64.00
|
||
|
(7 - 2)
106.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| VV Sparta Nijkerk | SV Venray |
|---|---|
|
(-4.5)
6.15
|
(+4.5)
1.056
|
|
(-4.0)
5.55
|
(+4.0)
1.077
|
|
(-3.5)
3.46
|
(+3.5)
1.22
|
|
(-3.0)
2.94
|
(+3.0)
1.30
|
|
(-2.5)
2.20
|
(+2.5)
1.54
|
|
(-2.0)
1.85
|
(+2.0)
1.87
|
|
(-1.5)
1.54
|
(+1.5)
2.20
|
|
(-1.0)
1.27
|
(+1.0)
3.10
|
|
(0)
1.022
|
(0)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
8.40
|
(2.0)
1.009
|
|
(2.5)
4.15
|
(2.5)
1.151
|
|
(3.0)
3.45
|
(3.0)
1.22
|
|
(3.5)
2.32
|
(3.5)
1.47
|
|
(4.0)
1.952
|
(4.0)
1.70
|
|
(4.5)
1.66
|
(4.5)
2.14
|
|
(5.0)
1.36
|
(5.0)
2.74
|
|
(5.5)
1.26
|
(5.5)
3.15
|
|
(6.0)
1.108
|
(6.0)
4.80
|
|
(6.5)
1.082
|
(6.5)
5.35
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (VV Sparta Nijkerk)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
3.85
|
(2.0)
1.19
|
|
(2.5)
2.35
|
(2.5)
1.51
|
|
(3.0)
1.89
|
(3.0)
1.81
|
|
(3.5)
1.56
|
(3.5)
2.24
|
|
(4.0)
1.28
|
(4.0)
3.14
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SV Venray)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.64
|
(0.5)
1.39
|
|
(1.0)
1.76
|
(1.0)
1.95
|
|
(1.5)
1.33
|
(1.5)
2.98
|
|
(2.0)
1.057
|
(2.0)
6.55
|
|
(2.5)
1.024
|
(2.5)
7.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.05 | 1.666 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SV Venray Scorer | 1.40 | 2.68 |
| Begge Hold Scorer | 1.444 | 2.53 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.48 | 1.25 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.24 | 3.56 |
| VV Sparta Nijkerk Scorer - Begge Halvlege | 1.49 | 2.40 |
| SV Venray Scorer - Begge Halvlege | 4.95 | 1.129 |
| VV Sparta Nijkerk Scorer - 1. Halvleg | 1.26 | 3.40 |
| VV Sparta Nijkerk Scorer - 2. Halvleg | 1.112 | 5.30 |
| SV Venray Scorer - 1. Halvleg | 2.40 | 1.49 |
| SV Venray Scorer - 2. Halvleg | 1.97 | 1.727 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.33 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.63 | 2.11 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 7.30 | 1.053 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.51 | 2.58 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.112 | 6.55 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 1.88 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 2.53 | 1.444 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 3.74 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.55 | 1.103 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.22 | 1.57 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 3.96 | 1.197 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 3.14 | 1.30 |
| VV Sparta Nijkerk Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.87 | 1.81 |
| VV Sparta Nijkerk Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.26 | 1.28 |
| SV Venray Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.15 | 1.121 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.80 | 1.88 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.24 | 1.285 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
VV Sparta Nijkerk Vinder
1.56
|
|
Uafgjort (Draw)
2.97
|
|
SV Venray Vinder
7.50
|
|
VV Sparta Nijkerk Vinder Eller uafgjort (draw)
1.023
|
|
VV Sparta Nijkerk Vinder Eller SV Venray Vinder
1.30
|
|
SV Venray Vinder Eller uafgjort (draw)
2.13
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| VV Sparta Nijkerk | SV Venray |
|---|---|
|
(-2.5)
6.70
|
(+2.5)
1.046
|
|
(-2.0)
5.70
|
(+2.0)
1.082
|
|
(-1.5)
2.98
|
(+1.5)
1.33
|
|
(-1.0)
2.19
|
(+1.0)
1.60
|
|
(0)
1.108
|
(0)
5.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.95
|
(0.5)
1.119
|
|
(1.0)
3.68
|
(1.0)
1.23
|
|
(1.5)
2.06
|
(1.5)
1.70
|
|
(2.0)
1.52
|
(2.0)
2.34
|
|
(2.5)
1.30
|
(2.5)
3.06
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (VV Sparta Nijkerk) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.34
|
(1.0)
1.53
|
|
(1.5)
1.55
|
(1.5)
2.29
|
|
(2.0)
1.194
|
(2.0)
4.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SV Venray) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.49
|
(0.5)
2.40
|
|
(1.0)
1.057
|
(1.0)
7.40
|
|
(1.5)
1.02
|
(1.5)
9.90
|