|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.06 | 3.60 | 1.952 | 1.66 | 1.195 | 1.27 |
(0) 2.34 |
(0) 1.51 |
(2.5) 2.30 |
(2.5) 1.54 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(30)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(20)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Excelsior Maassluis Vinder
3.06
|
|
Uafgjort (Draw)
3.60
|
|
VV Noordwijk Vinder
1.952
|
|
Excelsior Maassluis Vinder Eller uafgjort (draw)
1.66
|
|
Excelsior Maassluis Vinder Eller VV Noordwijk Vinder
1.195
|
|
VV Noordwijk Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Excelsior Maassluis | VV Noordwijk |
|---|---|
|
(-1.5)
6.20
|
(+1.5)
1.059
|
|
(-1.0)
5.35
|
(+1.0)
1.089
|
|
(0)
2.34
|
(0)
1.51
|
|
(+1.0)
1.34
|
(-1.0)
2.78
|
|
(+1.5)
1.22
|
(-1.5)
3.50
|
|
(+2.0)
1.058
|
(-2.0)
6.25
|
|
(+2.5)
1.039
|
(-2.5)
7.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.60
|
(1.5)
1.13
|
|
(2.0)
3.70
|
(2.0)
1.20
|
|
(2.5)
2.30
|
(2.5)
1.54
|
|
(3.0)
1.78
|
(3.0)
1.85
|
|
(3.5)
1.48
|
(3.5)
2.34
|
|
(4.0)
1.23
|
(4.0)
3.45
|
|
(4.5)
1.165
|
(4.5)
4.05
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Excelsior Maassluis)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.32
|
(1.0)
1.51
|
|
(1.5)
1.54
|
(1.5)
2.29
|
|
(2.0)
1.174
|
(2.0)
4.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (VV Noordwijk)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.58
|
(1.0)
1.23
|
|
(1.5)
1.93
|
(1.5)
1.76
|
|
(2.0)
1.43
|
(2.0)
2.54
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Excelsior Maassluis Scorer | 1.24 | 3.42 |
| VV Noordwijk Scorer | 1.116 | 4.95 |
| Begge Hold Scorer | 1.47 | 2.39 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.95 | 1.181 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.49 | 2.34 |
| Excelsior Maassluis Scorer - Begge Halvlege | 3.50 | 1.23 |
| VV Noordwijk Scorer - Begge Halvlege | 2.60 | 1.40 |
| Excelsior Maassluis Scorer - 1. Halvleg | 1.99 | 1.68 |
| Excelsior Maassluis Scorer - 2. Halvleg | 1.70 | 1.96 |
| VV Noordwijk Scorer - 1. Halvleg | 1.69 | 1.97 |
| VV Noordwijk Scorer - 2. Halvleg | 1.47 | 2.39 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.42 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.60 | 1.40 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.81 | 1.83 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 8.50 | 1.019 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Excelsior Maassluis Vinder
3.55
|
|
Uafgjort (Draw)
2.29
|
|
VV Noordwijk Vinder
2.47
|
|
Excelsior Maassluis Vinder Eller uafgjort (draw)
1.40
|
|
Excelsior Maassluis Vinder Eller VV Noordwijk Vinder
1.46
|
|
VV Noordwijk Vinder Eller uafgjort (draw)
1.188
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Excelsior Maassluis | VV Noordwijk |
|---|---|
|
(0)
2.16
|
(0)
1.57
|
|
(+1.0)
1.085
|
(-1.0)
5.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.29
|
(1.0)
1.51
|
|
(1.5)
1.55
|
(1.5)
2.26
|
|
(2.0)
1.174
|
(2.0)
4.05
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.72 |