|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.88 | 3.98 | 2.96 | 1.28 | 1.152 | 1.71 |
(0) 1.51 |
(0) 2.36 |
(3.5) 1.92 |
(3.5) 1.71 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(30)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(20)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
VPV Purmersteijn Vinder
1.88
|
|
Uafgjort (Draw)
3.98
|
|
HVV Hollandia Vinder
2.96
|
|
VPV Purmersteijn Vinder Eller uafgjort (draw)
1.28
|
|
VPV Purmersteijn Vinder Eller HVV Hollandia Vinder
1.152
|
|
HVV Hollandia Vinder Eller uafgjort (draw)
1.71
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| VPV Purmersteijn | HVV Hollandia |
|---|---|
|
(-2.5)
6.25
|
(+2.5)
1.066
|
|
(-2.0)
5.45
|
(+2.0)
1.094
|
|
(-1.5)
3.16
|
(+1.5)
1.28
|
|
(-1.0)
2.58
|
(+1.0)
1.41
|
|
(0)
1.51
|
(0)
2.36
|
|
(+1.0)
1.111
|
(-1.0)
5.10
|
|
(+1.5)
1.076
|
(-1.5)
5.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
6.05
|
(2.0)
1.047
|
|
(2.5)
3.20
|
(2.5)
1.24
|
|
(3.0)
2.60
|
(3.0)
1.36
|
|
(3.5)
1.92
|
(3.5)
1.71
|
|
(4.0)
1.55
|
(4.0)
2.11
|
|
(4.5)
1.37
|
(4.5)
2.56
|
|
(5.0)
1.17
|
(5.0)
3.76
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (VPV Purmersteijn)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.45
|
(1.5)
1.41
|
|
(2.0)
1.81
|
(2.0)
1.79
|
|
(2.5)
1.46
|
(2.5)
2.32
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (HVV Hollandia)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.30
|
(1.0)
1.23
|
|
(1.5)
1.85
|
(1.5)
1.76
|
|
(2.0)
1.38
|
(2.0)
2.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| VPV Purmersteijn Scorer | 1.021 | 8.40 |
| HVV Hollandia Scorer | 1.103 | 5.20 |
| Begge Hold Scorer | 1.27 | 3.20 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.75 | 1.36 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.285 | 3.125 |
| VPV Purmersteijn Scorer - Begge Halvlege | 2.09 | 1.61 |
| HVV Hollandia Scorer - Begge Halvlege | 2.75 | 1.36 |
| VPV Purmersteijn Scorer - 1. Halvleg | 1.50 | 2.31 |
| VPV Purmersteijn Scorer - 2. Halvleg | 1.32 | 2.92 |
| HVV Hollandia Scorer - 1. Halvleg | 1.74 | 1.909 |
| HVV Hollandia Scorer - 2. Halvleg | 1.50 | 2.31 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 2.71 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.09 | 1.61 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.49 | 2.34 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 5.90 | 1.075 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
VPV Purmersteijn Vinder
2.35
|
|
Uafgjort (Draw)
2.55
|
|
HVV Hollandia Vinder
3.26
|
|
VPV Purmersteijn Vinder Eller uafgjort (draw)
1.23
|
|
VPV Purmersteijn Vinder Eller HVV Hollandia Vinder
1.37
|
|
HVV Hollandia Vinder Eller uafgjort (draw)
1.44
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| VPV Purmersteijn | HVV Hollandia |
|---|---|
|
(-1.0)
4.70
|
(+1.0)
1.12
|
|
(0)
1.57
|
(0)
2.16
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.16
|
(1.0)
1.24
|
|
(1.5)
1.85
|
(1.5)
1.76
|
|
(2.0)
1.363
|
(2.0)
2.57
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.76 |