|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.40 | 4.70 | 5.75 | 1.078 | 1.125 | 2.58 |
(-1.5) 2.02 |
(+1.5) 1.72 |
(3.5) 1.95 |
(3.5) 1.80 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(50)
|
Hovedmarkeder
(83)
|
|
Handicapmarkeder
(19)
|
I Alt-markeder
(49)
|
Markeder På Mål
(64)
|
|
Halvlegsmarkeder
(116)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Heracles Almelo Vinder
1.40
|
|
Uafgjort (Draw)
4.70
|
|
De Graafschap Vinder
5.75
|
|
Heracles Almelo Vinder Eller uafgjort (draw)
1.078
|
|
Heracles Almelo Vinder Eller De Graafschap Vinder
1.125
|
|
De Graafschap Vinder Eller uafgjort (draw)
2.58
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Heracles Almelo | Uafgjort (Draw) | De Graafschap |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
12.50
|
(0 - 0)
29.00
|
(0 - 1)
29.00
|
|
(2 - 0)
10.50
|
(1 - 1)
10.25
|
(0 - 2)
48.00
|
|
(2 - 1)
8.40
|
(2 - 2)
13.25
|
(1 - 2)
19.00
|
|
(3 - 0)
12.00
|
(3 - 3)
36.00
|
(0 - 3)
96.00
|
|
(3 - 1)
10.25
|
(1 - 3)
46.00
|
|
|
(3 - 2)
16.00
|
(2 - 3)
35.00
|
|
|
(4 - 0)
17.75
|
(2 - 4)
96.00
|
|
|
(4 - 1)
15.25
|
(3 - 4)
101.00
|
|
|
(4 - 2)
25.00
|
||
|
(4 - 3)
56.00
|
||
|
(5 - 0)
32.00
|
||
|
(5 - 1)
28.00
|
||
|
(5 - 2)
46.00
|
||
|
(5 - 3)
91.00
|
||
|
(6 - 0)
64.00
|
||
|
(6 - 1)
56.00
|
||
|
(6 - 2)
83.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Heracles Almelo | De Graafschap |
|---|---|
|
(-4.0)
9.20
|
(+4.0)
1.001
|
|
(-3.5)
5.50
|
(+3.5)
1.08
|
|
(-3.0)
4.90
|
(+3.0)
1.106
|
|
(-2.5)
3.10
|
(+2.5)
1.27
|
|
(-2.0)
2.59
|
(+2.0)
1.39
|
|
(-1.5)
2.02
|
(+1.5)
1.72
|
|
(-1.0)
1.57
|
(+1.0)
2.13
|
|
(0)
1.129
|
(0)
4.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
6.30
|
(1.5)
1.05
|
|
(2.0)
5.55
|
(2.0)
1.076
|
|
(2.5)
3.04
|
(2.5)
1.28
|
|
(3.0)
2.52
|
(3.0)
1.42
|
|
(3.5)
1.95
|
(3.5)
1.80
|
|
(4.0)
1.55
|
(4.0)
2.20
|
|
(4.5)
1.38
|
(4.5)
2.59
|
|
(5.0)
1.179
|
(5.0)
3.80
|
|
(5.5)
1.137
|
(5.5)
4.333
|
|
(6.0)
1.036
|
(6.0)
6.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Heracles Almelo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.15
|
(1.5)
1.28
|
|
(2.0)
2.46
|
(2.0)
1.47
|
|
(2.5)
1.78
|
(2.5)
1.93
|
|
(3.0)
1.41
|
(3.0)
2.64
|
|
(3.5)
1.27
|
(3.5)
3.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (De Graafschap)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.83
|
(0.5)
1.34
|
|
(1.0)
1.909
|
(1.0)
1.79
|
|
(1.5)
1.40
|
(1.5)
2.68
|
|
(2.0)
1.101
|
(2.0)
5.20
|
|
(2.5)
1.06
|
(2.5)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 2.01 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Heracles Almelo Scorer | 1.022 | 9.20 |
| De Graafschap Scorer | 1.35 | 2.88 |
| Begge Hold Scorer | 1.444 | 2.53 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.48 | 1.25 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.33 | 2.98 |
| Heracles Almelo Scorer - Begge Halvlege | 1.77 | 1.92 |
| De Graafschap Scorer - Begge Halvlege | 4.25 | 1.173 |
| Heracles Almelo Scorer - 1. Halvleg | 1.38 | 2.76 |
| Heracles Almelo Scorer - 2. Halvleg | 1.23 | 3.64 |
| De Graafschap Scorer - 1. Halvleg | 2.24 | 1.56 |
| De Graafschap Scorer - 2. Halvleg | 1.88 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.375 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.69 | 2.02 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 7.00 | 1.058 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.84 | 1.96 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.194 | 4.65 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.63 | 2.11 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.06 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.04 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 10.25 | 1.011 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.05 | 1.19 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.49 | 1.46 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 3.20 | 1.29 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.80 | 1.37 |
| Heracles Almelo Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.55 | 1.44 |
| Heracles Almelo Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.45 | 2.51 |
| De Graafschap Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.05 | 1.189 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.31 | 1.53 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.26 | 3.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Heracles Almelo Vinder
1.82
|
|
Uafgjort (Draw)
2.68
|
|
De Graafschap Vinder
5.30
|
|
Heracles Almelo Vinder Eller uafgjort (draw)
1.085
|
|
Heracles Almelo Vinder Eller De Graafschap Vinder
1.36
|
|
De Graafschap Vinder Eller uafgjort (draw)
1.79
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Heracles Almelo | De Graafschap |
|---|---|
|
(-2.5)
8.70
|
(+2.5)
1.009
|
|
(-2.0)
8.00
|
(+2.0)
1.026
|
|
(-1.5)
3.84
|
(+1.5)
1.21
|
|
(-1.0)
2.89
|
(+1.0)
1.36
|
|
(0)
1.24
|
(0)
3.48
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.15
|
(0.5)
1.169
|
|
(1.0)
3.06
|
(1.0)
1.32
|
|
(1.5)
1.833
|
(1.5)
1.90
|
|
(2.0)
1.36
|
(2.0)
2.86
|
|
(2.5)
1.22
|
(2.5)
3.62
|
| Ulige | Lige |
| 1.94 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Heracles Almelo) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.82
|
(1.0)
1.88
|
|
(1.5)
1.363
|
(1.5)
2.875
|
|
(2.0)
1.094
|
(2.0)
5.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (De Graafschap) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.56
|
(0.5)
2.24
|
|
(1.0)
1.097
|
(1.0)
5.90
|
|
(1.5)
1.048
|
(1.5)
7.90
|