|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.42 | 3.58 | 1.86 | 1.75 | 1.21 | 1.222 |
(0) 2.63 |
(0) 1.42 |
(2.5) 2.13 |
(2.5) 1.61 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(47)
|
Hovedmarkeder
(86)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(67)
|
|
Halvlegsmarkeder
(115)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Jong FC Utrecht Vinder
3.42
|
|
Uafgjort (Draw)
3.58
|
|
Roda JC Vinder
1.86
|
|
Jong FC Utrecht Vinder Eller uafgjort (draw)
1.75
|
|
Jong FC Utrecht Vinder Eller Roda JC Vinder
1.21
|
|
Roda JC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.222
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Jong FC Utrecht | Uafgjort (Draw) | Roda JC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
12.75
|
(0 - 0)
15.50
|
(0 - 1)
8.70
|
|
(2 - 0)
21.00
|
(1 - 1)
6.85
|
(0 - 2)
10.25
|
|
(2 - 1)
11.50
|
(2 - 2)
12.25
|
(1 - 2)
7.90
|
|
(3 - 0)
46.00
|
(3 - 3)
43.00
|
(0 - 3)
16.75
|
|
(3 - 1)
28.00
|
(1 - 3)
13.75
|
|
|
(3 - 2)
29.00
|
(2 - 3)
20.50
|
|
|
(4 - 1)
73.00
|
(0 - 4)
35.00
|
|
|
(4 - 2)
78.00
|
(1 - 4)
29.00
|
|
|
(2 - 4)
46.00
|
||
|
(3 - 4)
83.00
|
||
|
(0 - 5)
78.00
|
||
|
(1 - 5)
69.00
|
||
|
(2 - 5)
93.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Jong FC Utrecht | Roda JC |
|---|---|
|
(-1.5)
6.65
|
(+1.5)
1.04
|
|
(-1.0)
5.90
|
(+1.0)
1.06
|
|
(0)
2.63
|
(0)
1.42
|
|
(+1.0)
1.41
|
(-1.0)
2.47
|
|
(+1.5)
1.26
|
(-1.5)
3.125
|
|
(+2.0)
1.082
|
(-2.0)
5.30
|
|
(+2.5)
1.058
|
(-2.5)
6.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.94
|
(1.5)
1.153
|
|
(2.0)
3.20
|
(2.0)
1.24
|
|
(2.5)
2.13
|
(2.5)
1.61
|
|
(3.0)
1.66
|
(3.0)
1.94
|
|
(3.5)
1.41
|
(3.5)
2.42
|
|
(4.0)
1.186
|
(4.0)
3.58
|
|
(4.5)
1.136
|
(4.5)
4.15
|
|
(5.0)
1.028
|
(5.0)
6.70
|
|
(5.5)
1.017
|
(5.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jong FC Utrecht)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.98
|
(0.5)
1.31
|
|
(1.0)
2.02
|
(1.0)
1.68
|
|
(1.5)
1.43
|
(1.5)
2.52
|
|
(2.0)
1.113
|
(2.0)
4.75
|
|
(2.5)
1.065
|
(2.5)
5.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Roda JC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.52
|
(1.0)
1.23
|
|
(1.5)
1.94
|
(1.5)
1.74
|
|
(2.0)
1.45
|
(2.0)
2.46
|
|
(2.5)
1.25
|
(2.5)
3.24
|
|
(3.0)
1.059
|
(3.0)
5.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Jong FC Utrecht Scorer | 1.32 | 3.04 |
| Roda JC Scorer | 1.13 | 4.95 |
| Begge Hold Scorer | 1.56 | 2.24 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.40 | 1.165 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.56 | 2.24 |
| Jong FC Utrecht Scorer - Begge Halvlege | 4.05 | 1.193 |
| Roda JC Scorer - Begge Halvlege | 2.58 | 1.43 |
| Jong FC Utrecht Scorer - 1. Halvleg | 2.16 | 1.60 |
| Jong FC Utrecht Scorer - 2. Halvleg | 1.84 | 1.84 |
| Roda JC Scorer - 1. Halvleg | 1.70 | 2.01 |
| Roda JC Scorer - 2. Halvleg | 1.48 | 2.43 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.64 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.92 | 1.77 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 9.10 | 1.023 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.42 | 2.875 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.83 | 1.43 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.012 | 15.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.56 | 2.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.89 | 1.79 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.85 | 1.063 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.15 | 1.61 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.84 | 1.36 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.43 | 1.48 |
| Jong FC Utrecht Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.40 | 1.26 |
| Jong FC Utrecht Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.70 | 1.016 |
| Roda JC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.08 | 1.65 |
| Roda JC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.70 | 1.143 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.53 | 2.31 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.56 | 1.24 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Jong FC Utrecht Vinder
3.98
|
|
Uafgjort (Draw)
2.28
|
|
Roda JC Vinder
2.375
|
|
Jong FC Utrecht Vinder Eller uafgjort (draw)
1.45
|
|
Jong FC Utrecht Vinder Eller Roda JC Vinder
1.49
|
|
Roda JC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.163
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Jong FC Utrecht | Roda JC |
|---|---|
|
(-1.0)
10.00
|
(+1.0)
1.006
|
|
(0)
2.39
|
(0)
1.51
|
|
(+1.0)
1.116
|
(-1.0)
5.05
|
|
(+1.5)
1.058
|
(-1.5)
6.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.18
|
(0.5)
1.27
|
|
(1.0)
2.19
|
(1.0)
1.58
|
|
(1.5)
1.49
|
(1.5)
2.33
|
|
(2.0)
1.149
|
(2.0)
4.10
|
|
(2.5)
1.089
|
(2.5)
5.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jong FC Utrecht) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.60
|
(0.5)
2.16
|
|
(1.0)
1.113
|
(1.0)
5.45
|
|
(1.5)
1.057
|
(1.5)
7.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Roda JC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.32
|
(1.0)
3.10
|
|
(1.5)
1.156
|
(1.5)
4.65
|
|
(2.0)
1.002
|
(2.0)
12.00
|