|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.18 | 3.64 | 1.92 | 1.71 | 1.20 | 1.26 |
(0) 2.45 |
(0) 1.48 |
(3.5) 1.54 |
(3.5) 2.27 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(47)
|
Hovedmarkeder
(86)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(64)
|
|
Halvlegsmarkeder
(115)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
TOP Oss Vinder
3.18
|
|
Uafgjort (Draw)
3.64
|
|
RKC Waalwijk Vinder
1.92
|
|
TOP Oss Vinder Eller uafgjort (draw)
1.71
|
|
TOP Oss Vinder Eller RKC Waalwijk Vinder
1.20
|
|
RKC Waalwijk Vinder Eller uafgjort (draw)
1.26
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| TOP Oss | Uafgjort (Draw) | RKC Waalwijk |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
13.75
|
(0 - 0)
19.25
|
(0 - 1)
10.00
|
|
(2 - 0)
21.00
|
(1 - 1)
7.10
|
(0 - 2)
11.50
|
|
(2 - 1)
10.75
|
(2 - 2)
11.25
|
(1 - 2)
7.90
|
|
(3 - 0)
46.00
|
(3 - 3)
38.00
|
(0 - 3)
18.50
|
|
(3 - 1)
25.00
|
(1 - 3)
13.50
|
|
|
(3 - 2)
25.00
|
(2 - 3)
18.50
|
|
|
(4 - 0)
111.00
|
(0 - 4)
41.00
|
|
|
(4 - 1)
67.00
|
(1 - 4)
29.00
|
|
|
(4 - 2)
71.00
|
(2 - 4)
41.00
|
|
|
(4 - 3)
101.00
|
(3 - 4)
78.00
|
|
|
(0 - 5)
93.00
|
||
|
(1 - 5)
73.00
|
||
|
(2 - 5)
98.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| TOP Oss | RKC Waalwijk |
|---|---|
|
(-1.5)
6.55
|
(+1.5)
1.041
|
|
(-1.0)
5.65
|
(+1.0)
1.069
|
|
(0)
2.45
|
(0)
1.48
|
|
(+1.0)
1.363
|
(-1.0)
2.63
|
|
(+1.5)
1.23
|
(-1.5)
3.32
|
|
(+2.0)
1.061
|
(-2.0)
5.90
|
|
(+2.5)
1.039
|
(-2.5)
6.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.65
|
(1.5)
1.102
|
|
(2.0)
3.80
|
(2.0)
1.163
|
|
(2.5)
2.29
|
(2.5)
1.46
|
|
(3.0)
1.83
|
(3.0)
1.75
|
|
(3.5)
1.54
|
(3.5)
2.27
|
|
(4.0)
1.24
|
(4.0)
3.20
|
|
(4.5)
1.165
|
(4.5)
3.78
|
|
(5.0)
1.037
|
(5.0)
6.30
|
|
(5.5)
1.023
|
(5.5)
6.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (TOP Oss)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.58
|
(0.5)
1.222
|
|
(1.0)
2.375
|
(1.0)
1.48
|
|
(1.5)
1.58
|
(1.5)
2.18
|
|
(2.0)
1.20
|
(2.0)
3.80
|
|
(2.5)
1.116
|
(2.5)
4.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RKC Waalwijk)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.15
|
(1.0)
1.169
|
|
(1.5)
2.04
|
(1.5)
1.666
|
|
(2.0)
1.52
|
(2.0)
2.28
|
|
(2.5)
1.29
|
(2.5)
3.00
|
|
(3.0)
1.078
|
(3.0)
5.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| TOP Oss Scorer | 1.23 | 3.66 |
| RKC Waalwijk Scorer | 1.081 | 6.20 |
| Begge Hold Scorer | 1.46 | 2.49 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.95 | 1.198 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.48 | 2.43 |
| TOP Oss Scorer - Begge Halvlege | 3.56 | 1.24 |
| RKC Waalwijk Scorer - Begge Halvlege | 2.53 | 1.444 |
| TOP Oss Scorer - 1. Halvleg | 2.01 | 1.70 |
| TOP Oss Scorer - 2. Halvleg | 1.72 | 1.98 |
| RKC Waalwijk Scorer - 1. Halvleg | 1.666 | 2.05 |
| RKC Waalwijk Scorer - 2. Halvleg | 1.444 | 2.53 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.48 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.61 | 1.42 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.79 | 1.89 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 8.90 | 1.025 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.35 | 3.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.46 | 2.49 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.75 | 1.94 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.51 | 1.45 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.10 | 1.057 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.26 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.14 | 1.615 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.26 | 1.28 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.72 | 1.39 |
| TOP Oss Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.08 | 1.31 |
| TOP Oss Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.40 | 1.019 |
| RKC Waalwijk Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.05 | 1.666 |
| RKC Waalwijk Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.90 | 1.133 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.45 | 2.51 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.48 | 1.25 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
TOP Oss Vinder
3.68
|
|
Uafgjort (Draw)
2.34
|
|
RKC Waalwijk Vinder
2.43
|
|
TOP Oss Vinder Eller uafgjort (draw)
1.43
|
|
TOP Oss Vinder Eller RKC Waalwijk Vinder
1.47
|
|
RKC Waalwijk Vinder Eller uafgjort (draw)
1.192
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| TOP Oss | RKC Waalwijk |
|---|---|
|
(-1.0)
10.50
|
(+1.0)
1.003
|
|
(0)
2.29
|
(0)
1.55
|
|
(+1.0)
1.10
|
(-1.0)
5.45
|
|
(+1.5)
1.042
|
(-1.5)
6.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.70
|
(0.5)
1.186
|
|
(1.0)
2.43
|
(1.0)
1.45
|
|
(1.5)
1.60
|
(1.5)
2.15
|
|
(2.0)
1.21
|
(2.0)
3.65
|
|
(2.5)
1.125
|
(2.5)
4.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.96 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (TOP Oss) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.70
|
(0.5)
2.01
|
|
(1.0)
1.142
|
(1.0)
4.85
|
|
(1.5)
1.065
|
(1.5)
7.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RKC Waalwijk) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.05
|
(0.5)
1.666
|
|
(1.0)
1.333
|
(1.0)
3.02
|
|
(1.5)
1.155
|
(1.5)
4.65
|