|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.84 | 3.82 | 3.28 | 1.25 | 1.189 | 1.77 |
(-1.0) 2.45 |
(+1.0) 1.48 |
(3.5) 1.77 |
(3.5) 1.909 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(49)
|
Hovedmarkeder
(86)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(49)
|
Markeder På Mål
(66)
|
|
Halvlegsmarkeder
(118)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
RKC Waalwijk Vinder
1.84
|
|
Uafgjort (Draw)
3.82
|
|
FC Den Bosch Vinder
3.28
|
|
RKC Waalwijk Vinder Eller uafgjort (draw)
1.25
|
|
RKC Waalwijk Vinder Eller FC Den Bosch Vinder
1.189
|
|
FC Den Bosch Vinder Eller uafgjort (draw)
1.77
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| RKC Waalwijk | Uafgjort (Draw) | FC Den Bosch |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
13.00
|
(0 - 0)
25.00
|
(0 - 1)
18.25
|
|
(2 - 0)
13.25
|
(1 - 1)
8.40
|
(0 - 2)
25.00
|
|
(2 - 1)
8.40
|
(2 - 2)
10.75
|
(1 - 2)
12.00
|
|
(3 - 0)
18.75
|
(3 - 3)
29.00
|
(0 - 3)
46.00
|
|
(3 - 1)
12.75
|
(1 - 3)
24.00
|
|
|
(3 - 2)
15.75
|
(2 - 3)
22.00
|
|
|
(4 - 0)
34.00
|
(0 - 4)
96.00
|
|
|
(4 - 1)
24.00
|
(1 - 4)
56.00
|
|
|
(4 - 2)
30.00
|
(2 - 4)
56.00
|
|
|
(4 - 3)
53.00
|
(3 - 4)
69.00
|
|
|
(5 - 0)
69.00
|
||
|
(5 - 1)
51.00
|
||
|
(5 - 2)
64.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| RKC Waalwijk | FC Den Bosch |
|---|---|
|
(-2.5)
5.20
|
(+2.5)
1.086
|
|
(-2.0)
4.65
|
(+2.0)
1.116
|
|
(-1.5)
2.90
|
(+1.5)
1.30
|
|
(-1.0)
2.45
|
(+1.0)
1.48
|
|
(0)
1.41
|
(0)
2.47
|
|
(+1.0)
1.083
|
(-1.0)
5.25
|
|
(+1.5)
1.058
|
(-1.5)
6.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.45
|
(1.5)
1.066
|
|
(2.0)
4.70
|
(2.0)
1.10
|
|
(2.5)
2.70
|
(2.5)
1.33
|
|
(3.0)
2.23
|
(3.0)
1.49
|
|
(3.5)
1.77
|
(3.5)
1.909
|
|
(4.0)
1.42
|
(4.0)
2.40
|
|
(4.5)
1.30
|
(4.5)
2.83
|
|
(5.0)
1.124
|
(5.0)
4.30
|
|
(5.5)
1.094
|
(5.5)
4.85
|
|
(6.0)
1.01
|
(6.0)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RKC Waalwijk)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
5.15
|
(1.0)
1.094
|
|
(1.5)
2.375
|
(1.5)
1.48
|
|
(2.0)
1.78
|
(2.0)
1.89
|
|
(2.5)
1.46
|
(2.5)
2.44
|
|
(3.0)
1.175
|
(3.0)
3.88
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Den Bosch)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.73
|
(1.0)
1.37
|
|
(1.5)
1.70
|
(1.5)
1.99
|
|
(2.0)
1.28
|
(2.0)
3.18
|
|
(2.5)
1.173
|
(2.5)
3.92
|
|
(3.0)
1.028
|
(3.0)
6.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| RKC Waalwijk Scorer | 1.055 | 7.20 |
| FC Den Bosch Scorer | 1.185 | 4.10 |
| Begge Hold Scorer | 1.363 | 2.83 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.08 | 1.31 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.38 | 2.76 |
| RKC Waalwijk Scorer - Begge Halvlege | 2.18 | 1.59 |
| FC Den Bosch Scorer - Begge Halvlege | 3.14 | 1.30 |
| RKC Waalwijk Scorer - 1. Halvleg | 1.55 | 2.26 |
| RKC Waalwijk Scorer - 2. Halvleg | 1.36 | 2.84 |
| FC Den Bosch Scorer - 1. Halvleg | 1.89 | 1.79 |
| FC Den Bosch Scorer - 2. Halvleg | 1.63 | 2.11 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 2.96 | 1.333 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.28 | 1.54 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.615 | 2.14 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 6.50 | 1.071 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.14 | 1.71 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.26 | 3.92 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.57 | 2.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.08 | 1.65 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.14 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.40 | 1.034 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.40 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.18 | 1.59 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 3.20 | 1.29 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.96 | 1.333 |
| RKC Waalwijk Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.83 | 1.85 |
| RKC Waalwijk Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.21 |
| FC Den Bosch Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.80 | 1.37 |
| FC Den Bosch Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.60 | 1.046 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.88 | 1.35 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.35 | 2.88 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
RKC Waalwijk Vinder
2.33
|
|
Uafgjort (Draw)
2.48
|
|
FC Den Bosch Vinder
3.58
|
|
RKC Waalwijk Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
|
|
RKC Waalwijk Vinder Eller FC Den Bosch Vinder
1.42
|
|
FC Den Bosch Vinder Eller uafgjort (draw)
1.47
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| RKC Waalwijk | FC Den Bosch |
|---|---|
|
(-1.5)
5.50
|
(+1.5)
1.082
|
|
(-1.0)
4.45
|
(+1.0)
1.151
|
|
(0)
1.52
|
(0)
2.36
|
|
(+1.0)
1.024
|
(-1.0)
8.60
|
|
(+1.5)
1.005
|
(-1.5)
9.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.05
|
(0.5)
1.153
|
|
(1.0)
2.82
|
(1.0)
1.34
|
|
(1.5)
1.76
|
(1.5)
1.92
|
|
(2.0)
1.32
|
(2.0)
2.91
|
|
(2.5)
1.20
|
(2.5)
3.58
|
| Ulige | Lige |
| 1.94 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RKC Waalwijk) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.48
|
(1.0)
2.46
|
|
(1.5)
1.23
|
(1.5)
3.72
|
|
(2.0)
1.029
|
(2.0)
9.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Den Bosch) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.79
|
(0.5)
1.89
|
|
(1.0)
1.20
|
(1.0)
4.05
|
|
(1.5)
1.101
|
(1.5)
5.75
|