|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.58 | 4.15 | 4.25 | 1.146 | 1.153 | 2.11 |
(-1.0) 1.99 |
(+1.0) 1.72 |
(3.5) 1.67 |
(3.5) 2.04 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(46)
|
Hovedmarkeder
(84)
|
|
Handicapmarkeder
(19)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(63)
|
|
Halvlegsmarkeder
(113)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
VVV-Venlo Vinder
1.58
|
|
Uafgjort (Draw)
4.15
|
|
FC Eindhoven Vinder
4.25
|
|
VVV-Venlo Vinder Eller uafgjort (draw)
1.146
|
|
VVV-Venlo Vinder Eller FC Eindhoven Vinder
1.153
|
|
FC Eindhoven Vinder Eller uafgjort (draw)
2.11
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| VVV-Venlo | Uafgjort (Draw) | FC Eindhoven |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
10.50
|
(0 - 0)
23.00
|
(0 - 1)
19.00
|
|
(2 - 0)
10.00
|
(1 - 1)
8.20
|
(0 - 2)
32.00
|
|
(2 - 1)
7.60
|
(2 - 2)
12.00
|
(1 - 2)
13.75
|
|
(3 - 0)
13.75
|
(3 - 3)
38.00
|
(0 - 3)
71.00
|
|
(3 - 1)
11.00
|
(1 - 3)
34.00
|
|
|
(3 - 2)
16.75
|
(2 - 3)
30.00
|
|
|
(4 - 0)
25.00
|
(1 - 4)
96.00
|
|
|
(4 - 1)
20.00
|
(2 - 4)
91.00
|
|
|
(4 - 2)
32.00
|
(3 - 4)
111.00
|
|
|
(4 - 3)
67.00
|
||
|
(5 - 0)
56.00
|
||
|
(5 - 1)
46.00
|
||
|
(5 - 2)
69.00
|
||
|
(6 - 1)
106.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| VVV-Venlo | FC Eindhoven |
|---|---|
|
(-3.0)
8.20
|
(+3.0)
1.009
|
|
(-2.5)
4.55
|
(+2.5)
1.122
|
|
(-2.0)
3.84
|
(+2.0)
1.174
|
|
(-1.5)
2.47
|
(+1.5)
1.41
|
|
(-1.0)
1.99
|
(+1.0)
1.72
|
|
(0)
1.23
|
(0)
3.32
|
|
(+1.0)
1.009
|
(-1.0)
8.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.35
|
(1.5)
1.07
|
|
(2.0)
4.45
|
(2.0)
1.112
|
|
(2.5)
2.57
|
(2.5)
1.363
|
|
(3.0)
2.03
|
(3.0)
1.59
|
|
(3.5)
1.67
|
(3.5)
2.04
|
|
(4.0)
1.34
|
(4.0)
2.68
|
|
(4.5)
1.23
|
(4.5)
3.22
|
|
(5.0)
1.075
|
(5.0)
5.20
|
|
(5.5)
1.052
|
(5.5)
5.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (VVV-Venlo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
6.15
|
(1.0)
1.056
|
|
(1.5)
2.58
|
(1.5)
1.41
|
|
(2.0)
1.88
|
(2.0)
1.79
|
|
(2.5)
1.50
|
(2.5)
2.33
|
|
(3.0)
1.20
|
(3.0)
3.64
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Eindhoven)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.15
|
(0.5)
1.28
|
|
(1.0)
2.08
|
(1.0)
1.64
|
|
(1.5)
1.47
|
(1.5)
2.41
|
|
(2.0)
1.126
|
(2.0)
4.55
|
|
(2.5)
1.074
|
(2.5)
5.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| VVV-Venlo Scorer | 1.026 | 8.90 |
| FC Eindhoven Scorer | 1.285 | 3.24 |
| Begge Hold Scorer | 1.46 | 2.49 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.84 | 1.21 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.41 | 2.64 |
| VVV-Venlo Scorer - Begge Halvlege | 2.08 | 1.65 |
| FC Eindhoven Scorer - Begge Halvlege | 4.15 | 1.182 |
| VVV-Venlo Scorer - 1. Halvleg | 1.50 | 2.375 |
| VVV-Venlo Scorer - 2. Halvleg | 1.32 | 3.04 |
| FC Eindhoven Scorer - 1. Halvleg | 2.16 | 1.60 |
| FC Eindhoven Scorer - 2. Halvleg | 1.83 | 1.85 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.34 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.55 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.75 | 1.94 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 8.50 | 1.031 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.28 | 3.72 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.70 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.33 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.74 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.20 | 1.037 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.56 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.26 | 1.55 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.56 | 1.24 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.88 | 1.35 |
| VVV-Venlo Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.70 | 2.01 |
| VVV-Venlo Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.48 | 1.25 |
| FC Eindhoven Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.72 | 1.222 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.88 | 1.35 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.36 | 2.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
VVV-Venlo Vinder
2.06
|
|
Uafgjort (Draw)
2.50
|
|
FC Eindhoven Vinder
4.45
|
|
VVV-Venlo Vinder Eller uafgjort (draw)
1.129
|
|
VVV-Venlo Vinder Eller FC Eindhoven Vinder
1.41
|
|
FC Eindhoven Vinder Eller uafgjort (draw)
1.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| VVV-Venlo | FC Eindhoven |
|---|---|
|
(-1.5)
5.15
|
(+1.5)
1.097
|
|
(-1.0)
3.90
|
(+1.0)
1.194
|
|
(0)
1.36
|
(0)
2.89
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.05
|
(0.5)
1.154
|
|
(1.0)
2.74
|
(1.0)
1.36
|
|
(1.5)
1.69
|
(1.5)
2.01
|
|
(2.0)
1.27
|
(2.0)
3.20
|
|
(2.5)
1.157
|
(2.5)
4.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.94 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (VVV-Venlo) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.53
|
(1.0)
2.34
|
|
(1.5)
1.24
|
(1.5)
3.64
|
|
(2.0)
1.025
|
(2.0)
9.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Eindhoven) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.60
|
(0.5)
2.16
|
|
(1.0)
1.102
|
(1.0)
5.75
|
|
(1.5)
1.044
|
(1.5)
8.10
|