|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.65 | 4.00 | 4.20 | 1.17 | 1.191 | 2.06 |
(-1.0) 2.08 |
(+1.0) 1.68 |
(3.5) 1.67 |
(3.5) 2.11 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(49)
|
Hovedmarkeder
(95)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(21)
|
I Alt-markeder
(49)
|
Markeder På Mål
(76)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(137)
|
Periodemarkeder
(48)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
ADO Den Haag Vinder
1.65
|
|
Uafgjort (Draw)
4.00
|
|
SC Cambuur Vinder
4.20
|
|
ADO Den Haag Vinder Eller uafgjort (draw)
1.17
|
|
ADO Den Haag Vinder Eller SC Cambuur Vinder
1.191
|
|
SC Cambuur Vinder Eller uafgjort (draw)
2.06
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| ADO Den Haag | Uafgjort (Draw) | SC Cambuur |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
10.75
|
(0 - 0)
20.50
|
(0 - 1)
18.75
|
|
(2 - 0)
10.75
|
(1 - 1)
8.10
|
(0 - 2)
31.00
|
|
(2 - 1)
8.00
|
(2 - 2)
12.00
|
(1 - 2)
14.00
|
|
(3 - 0)
14.75
|
(3 - 3)
38.00
|
(0 - 3)
64.00
|
|
(3 - 1)
11.75
|
(1 - 3)
33.00
|
|
|
(3 - 2)
17.50
|
(2 - 3)
30.00
|
|
|
(4 - 0)
26.00
|
(1 - 4)
83.00
|
|
|
(4 - 1)
21.00
|
(2 - 4)
81.00
|
|
|
(4 - 2)
32.00
|
(3 - 4)
96.00
|
|
|
(4 - 3)
64.00
|
||
|
(5 - 0)
56.00
|
||
|
(5 - 1)
46.00
|
||
|
(5 - 2)
67.00
|
||
|
(6 - 1)
96.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| ADO Den Haag | SC Cambuur |
|---|---|
|
(-3.5)
8.10
|
(+3.5)
1.011
|
|
(-3.0)
7.60
|
(+3.0)
1.02
|
|
(-2.5)
4.45
|
(+2.5)
1.127
|
|
(-2.0)
3.80
|
(+2.0)
1.175
|
|
(-1.5)
2.55
|
(+1.5)
1.40
|
|
(-1.0)
2.08
|
(+1.0)
1.68
|
|
(0)
1.26
|
(0)
3.14
|
|
(+1.0)
1.029
|
(-1.0)
7.10
|
|
(+1.5)
1.017
|
(-1.5)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.90
|
(1.5)
1.094
|
|
(2.0)
4.15
|
(2.0)
1.14
|
|
(2.5)
2.47
|
(2.5)
1.41
|
|
(3.0)
2.03
|
(3.0)
1.64
|
|
(3.5)
1.67
|
(3.5)
2.11
|
|
(4.0)
1.35
|
(4.0)
2.76
|
|
(4.5)
1.24
|
(4.5)
3.25
|
|
(5.0)
1.088
|
(5.0)
5.05
|
|
(5.5)
1.067
|
(5.5)
5.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (ADO Den Haag)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.90
|
(1.0)
1.116
|
|
(1.5)
2.40
|
(1.5)
1.49
|
|
(2.0)
1.82
|
(2.0)
1.88
|
|
(2.5)
1.46
|
(2.5)
2.48
|
|
(3.0)
1.181
|
(3.0)
3.98
|
|
(3.5)
1.124
|
(3.5)
4.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Cambuur)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.95
|
(0.5)
1.30
|
|
(1.0)
2.07
|
(1.0)
1.68
|
|
(1.5)
1.45
|
(1.5)
2.51
|
|
(2.0)
1.13
|
(2.0)
4.65
|
|
(2.5)
1.079
|
(2.5)
5.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| ADO Den Haag Scorer | 1.07 | 6.55 |
| SC Cambuur Scorer | 1.31 | 3.08 |
| Begge Hold Scorer | 1.47 | 2.46 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.72 | 1.222 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.44 | 2.55 |
| ADO Den Haag Scorer - Begge Halvlege | 2.13 | 1.62 |
| SC Cambuur Scorer - Begge Halvlege | 3.95 | 1.198 |
| ADO Den Haag Scorer - 1. Halvleg | 1.53 | 2.31 |
| ADO Den Haag Scorer - 2. Halvleg | 1.35 | 2.88 |
| SC Cambuur Scorer - 1. Halvleg | 2.14 | 1.615 |
| SC Cambuur Scorer - 2. Halvleg | 1.83 | 1.85 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.24 | 1.285 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.55 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.76 | 1.93 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 7.70 | 1.045 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.26 | 1.64 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.30 | 3.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.47 | 2.46 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.72 | 1.98 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.33 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.64 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.10 | 1.038 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.40 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.24 | 1.56 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.79 | 1.89 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.40 | 1.26 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.83 | 1.363 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.58 | 1.43 |
| ADO Den Haag Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.74 | 1.95 |
| ADO Den Haag Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.48 | 1.25 |
| ADO Den Haag Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 7.50 | 1.048 |
| SC Cambuur Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.56 | 1.24 |
| SC Cambuur Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.25 | 1.01 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.38 | 2.76 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.93 | 1.34 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 6.80 | 1.063 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
ADO Den Haag Vinder
2.14
|
|
Uafgjort (Draw)
2.45
|
|
SC Cambuur Vinder
4.35
|
|
ADO Den Haag Vinder Eller uafgjort (draw)
1.143
|
|
ADO Den Haag Vinder Eller SC Cambuur Vinder
1.44
|
|
SC Cambuur Vinder Eller uafgjort (draw)
1.57
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| ADO Den Haag | SC Cambuur |
|---|---|
|
(-1.5)
4.95
|
(+1.5)
1.108
|
|
(-1.0)
3.84
|
(+1.0)
1.192
|
|
(0)
1.38
|
(0)
2.76
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.62
|
(0.5)
1.22
|
|
(1.0)
2.59
|
(1.0)
1.43
|
|
(1.5)
1.69
|
(1.5)
2.08
|
|
(2.0)
1.27
|
(2.0)
3.36
|
|
(2.5)
1.158
|
(2.5)
4.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (ADO Den Haag) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.51
|
(1.0)
2.35
|
|
(1.5)
1.24
|
(1.5)
3.56
|
|
(2.0)
1.034
|
(2.0)
8.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Cambuur) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.615
|
(0.5)
2.14
|
|
(1.0)
1.116
|
(1.0)
5.25
|
|
(1.5)
1.057
|
(1.5)
7.10
|