|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.11 | 3.72 | 2.78 | 1.36 | 1.20 | 1.60 |
(0) 1.63 |
(0) 2.12 |
(3.5) 1.73 |
(3.5) 1.96 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(50)
|
Hovedmarkeder
(97)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(50)
|
Markeder På Mål
(76)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(140)
|
Periodemarkeder
(48)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Groningen Vinder
2.11
|
|
Uafgjort (Draw)
3.72
|
|
SC Heerenveen Vinder
2.78
|
|
FC Groningen Vinder Eller uafgjort (draw)
1.36
|
|
FC Groningen Vinder Eller SC Heerenveen Vinder
1.20
|
|
SC Heerenveen Vinder Eller uafgjort (draw)
1.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Groningen | Uafgjort (Draw) | SC Heerenveen |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
13.50
|
(0 - 0)
24.00
|
(0 - 1)
16.00
|
|
(2 - 0)
15.25
|
(1 - 1)
8.00
|
(0 - 2)
20.50
|
|
(2 - 1)
8.90
|
(2 - 2)
10.25
|
(1 - 2)
10.50
|
|
(3 - 0)
24.00
|
(3 - 3)
29.00
|
(0 - 3)
38.00
|
|
(3 - 1)
14.75
|
(1 - 3)
19.75
|
|
|
(3 - 2)
17.00
|
(2 - 3)
19.75
|
|
|
(4 - 0)
48.00
|
(0 - 4)
81.00
|
|
|
(4 - 1)
30.00
|
(1 - 4)
46.00
|
|
|
(4 - 2)
36.00
|
(2 - 4)
48.00
|
|
|
(4 - 3)
61.00
|
(3 - 4)
67.00
|
|
|
(5 - 0)
101.00
|
(1 - 5)
111.00
|
|
|
(5 - 1)
71.00
|
||
|
(5 - 2)
83.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| FC Groningen | SC Heerenveen |
|---|---|
|
(-2.5)
6.75
|
(+2.5)
1.034
|
|
(-2.0)
6.05
|
(+2.0)
1.052
|
|
(-1.5)
3.52
|
(+1.5)
1.20
|
|
(-1.0)
2.875
|
(+1.0)
1.30
|
|
(0)
1.63
|
(0)
2.12
|
|
(+1.0)
1.132
|
(-1.0)
4.333
|
|
(+1.5)
1.09
|
(-1.5)
5.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.45
|
(1.5)
1.065
|
|
(2.0)
4.65
|
(2.0)
1.103
|
|
(2.5)
2.61
|
(2.5)
1.35
|
|
(3.0)
2.15
|
(3.0)
1.53
|
|
(3.5)
1.73
|
(3.5)
1.96
|
|
(4.0)
1.38
|
(4.0)
2.54
|
|
(4.5)
1.27
|
(4.5)
2.97
|
|
(5.0)
1.102
|
(5.0)
4.65
|
|
(5.5)
1.075
|
(5.5)
5.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Groningen)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.40
|
(1.0)
1.155
|
|
(1.5)
2.13
|
(1.5)
1.62
|
|
(2.0)
1.58
|
(2.0)
2.17
|
|
(2.5)
1.333
|
(2.5)
2.83
|
|
(3.0)
1.104
|
(3.0)
4.75
|
|
(3.5)
1.074
|
(3.5)
5.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Heerenveen)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.15
|
(1.0)
1.29
|
|
(1.5)
1.82
|
(1.5)
1.86
|
|
(2.0)
1.36
|
(2.0)
2.80
|
|
(2.5)
1.21
|
(2.5)
3.60
|
|
(3.0)
1.042
|
(3.0)
6.45
|
|
(3.5)
1.028
|
(3.5)
7.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FC Groningen Scorer | 1.078 | 6.30 |
| SC Heerenveen Scorer | 1.139 | 4.80 |
| Begge Hold Scorer | 1.36 | 2.84 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.14 | 1.30 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.39 | 2.72 |
| FC Groningen Scorer - Begge Halvlege | 2.43 | 1.48 |
| SC Heerenveen Scorer - Begge Halvlege | 2.88 | 1.35 |
| FC Groningen Scorer - 1. Halvleg | 1.63 | 2.11 |
| FC Groningen Scorer - 2. Halvleg | 1.43 | 2.58 |
| SC Heerenveen Scorer - 1. Halvleg | 1.79 | 1.89 |
| SC Heerenveen Scorer - 2. Halvleg | 1.56 | 2.24 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 2.96 | 1.333 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.31 | 1.53 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.62 | 2.13 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 6.75 | 1.064 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.24 | 1.65 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.27 | 3.78 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.36 | 2.84 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.57 | 2.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.11 | 1.63 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.34 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.00 | 1.04 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.34 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.14 | 1.615 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.69 | 2.02 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.84 | 1.21 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 3.20 | 1.29 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.98 | 1.33 |
| FC Groningen Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.05 | 1.67 |
| FC Groningen Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.80 | 1.137 |
| SC Heerenveen Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.51 | 1.45 |
| SC Heerenveen Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.70 | 1.066 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.363 | 2.83 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.08 | 1.31 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 8.10 | 1.037 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
FC Groningen Vinder
2.56
|
|
Uafgjort (Draw)
2.46
|
|
SC Heerenveen Vinder
3.24
|
|
FC Groningen Vinder Eller uafgjort (draw)
1.26
|
|
FC Groningen Vinder Eller SC Heerenveen Vinder
1.44
|
|
SC Heerenveen Vinder Eller uafgjort (draw)
1.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| FC Groningen | SC Heerenveen |
|---|---|
|
(-1.5)
6.65
|
(+1.5)
1.047
|
|
(-1.0)
5.40
|
(+1.0)
1.094
|
|
(0)
1.666
|
(0)
2.05
|
|
(+1.0)
1.035
|
(-1.0)
7.50
|
|
(+1.5)
1.009
|
(-1.5)
8.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.15
|
(0.5)
1.149
|
|
(1.0)
2.86
|
(1.0)
1.333
|
|
(1.5)
1.76
|
(1.5)
1.93
|
|
(2.0)
1.31
|
(2.0)
2.99
|
|
(2.5)
1.186
|
(2.5)
3.74
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Groningen) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.37
|
(1.0)
2.80
|
|
(1.5)
1.174
|
(1.5)
4.25
|
|
(2.0)
1.002
|
(2.0)
11.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Heerenveen) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.89
|
(0.5)
1.79
|
|
(1.0)
1.25
|
(1.0)
3.48
|
|
(1.5)
1.117
|
(1.5)
5.20
|