|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.025 | 12.25 | 23.00 | — | — | 8.00 |
(-3.0) 1.75 |
(+3.0) 1.94 |
(4.5) 1.72 |
(4.5) 1.98 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(49)
|
Hovedmarkeder
(67)
|
|
Handicapmarkeder
(22)
|
I Alt-markeder
(46)
|
Markeder På Mål
(66)
|
|
Halvlegsmarkeder
(119)
|
Periodemarkeder
(45)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Twente Vinder
1.025
|
|
Uafgjort (Draw)
12.25
|
|
Willem II Vinder
23.00
|
|
Willem II Vinder Eller uafgjort (draw)
8.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Twente | Uafgjort (Draw) | Willem II |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
16.00
|
(0 - 0)
58.00
|
(0 - 1)
106.00
|
|
(2 - 0)
9.00
|
(1 - 1)
27.00
|
(1 - 2)
88.00
|
|
(2 - 1)
14.00
|
(2 - 2)
46.00
|
|
|
(3 - 0)
7.10
|
||
|
(3 - 1)
11.75
|
||
|
(3 - 2)
36.00
|
||
|
(4 - 0)
7.30
|
||
|
(4 - 1)
12.25
|
||
|
(4 - 2)
41.00
|
||
|
(5 - 0)
9.40
|
||
|
(5 - 1)
15.50
|
||
|
(5 - 2)
51.00
|
||
|
(6 - 0)
14.50
|
||
|
(6 - 1)
24.00
|
||
|
(6 - 2)
73.00
|
||
|
(7 - 0)
26.00
|
||
|
(7 - 1)
41.00
|
||
|
(7 - 2)
116.00
|
||
|
(8 - 0)
51.00
|
||
|
(8 - 1)
78.00
|
||
|
(9 - 0)
101.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| FC Twente | Willem II |
|---|---|
|
(-5.5)
5.50
|
(+5.5)
1.069
|
|
(-5.0)
4.95
|
(+5.0)
1.093
|
|
(-4.5)
3.22
|
(+4.5)
1.24
|
|
(-4.0)
2.72
|
(+4.0)
1.333
|
|
(-3.5)
2.06
|
(+3.5)
1.59
|
|
(-3.0)
1.75
|
(+3.0)
1.94
|
|
(-2.5)
1.47
|
(+2.5)
2.29
|
|
(-2.0)
1.222
|
(+2.0)
3.36
|
|
(-1.5)
1.156
|
(+1.5)
3.98
|
|
(-1.0)
1.025
|
(+1.0)
7.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
4.45
|
(2.5)
1.114
|
|
(3.0)
3.76
|
(3.0)
1.165
|
|
(3.5)
2.47
|
(3.5)
1.39
|
|
(4.0)
2.04
|
(4.0)
1.59
|
|
(4.5)
1.72
|
(4.5)
1.98
|
|
(5.0)
1.39
|
(5.0)
2.51
|
|
(5.5)
1.28
|
(5.5)
2.94
|
|
(6.0)
1.123
|
(6.0)
4.333
|
|
(6.5)
1.092
|
(6.5)
4.85
|
|
(7.0)
1.007
|
(7.0)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Twente)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
3.42
|
(2.5)
1.23
|
|
(3.0)
2.75
|
(3.0)
1.37
|
|
(3.5)
2.00
|
(3.5)
1.70
|
|
(4.0)
1.64
|
(4.0)
2.07
|
|
(4.5)
1.44
|
(4.5)
2.44
|
|
(5.0)
1.21
|
(5.0)
3.48
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Willem II)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.71
|
(0.5)
1.952
|
|
(1.0)
1.166
|
(1.0)
4.35
|
|
(1.5)
1.084
|
(1.5)
5.85
|
| Ulige | Lige |
| 2.58 | 1.43 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Willem II Scorer | 1.97 | 1.727 |
| Begge Hold Scorer | 2.06 | 1.66 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.50 | 1.049 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.183 | 4.15 |
| FC Twente Scorer - Begge Halvlege | 1.285 | 3.24 |
| FC Twente Scorer - 1. Halvleg | 1.135 | 4.85 |
| FC Twente Scorer - 2. Halvleg | 1.058 | 7.00 |
| Willem II Scorer - 1. Halvleg | 3.74 | 1.22 |
| Willem II Scorer - 2. Halvleg | 3.14 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.50 | 1.157 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.56 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.30 | 1.533 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 1.83 | 1.98 |
| Et Hold Scorer 5 Eller Flere Mål | 2.83 | 1.43 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.31 | 3.46 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.061 | 9.10 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.20 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.55 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.26 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 4.75 | 1.14 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 8.90 | 1.026 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 5.00 | 1.127 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.40 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 2.72 | 1.39 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 3.34 | 1.27 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.46 | 1.47 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 2.03 | 1.68 |
| FC Twente Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 2.06 | 1.66 |
| FC Twente Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.41 | 2.64 |
| FC Twente Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 3.40 | 1.26 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 2.06 | 1.66 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.40 | 2.68 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 3.40 | 1.26 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
FC Twente Vinder
1.25
|
|
Uafgjort (Draw)
4.15
|
|
Willem II Vinder
15.50
|
|
FC Twente Vinder Eller Willem II Vinder
1.158
|
|
Willem II Vinder Eller uafgjort (draw)
3.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| FC Twente | Willem II |
|---|---|
|
(-3.0)
8.50
|
(+3.0)
1.012
|
|
(-2.5)
4.15
|
(+2.5)
1.156
|
|
(-2.0)
3.28
|
(+2.0)
1.27
|
|
(-1.5)
2.10
|
(+1.5)
1.64
|
|
(-1.0)
1.48
|
(+1.0)
2.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.70
|
(1.0)
1.114
|
|
(1.5)
2.20
|
(1.5)
1.55
|
|
(2.0)
1.666
|
(2.0)
2.06
|
|
(2.5)
1.38
|
(2.5)
2.68
|
|
(3.0)
1.127
|
(3.0)
4.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Twente) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.34
|
(1.0)
1.27
|
|
(1.5)
1.85
|
(1.5)
1.83
|
|
(2.0)
1.39
|
(2.0)
2.72
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Willem II) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.22
|
(0.5)
3.74
|