|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.77 | 3.72 | 2.04 | 1.60 | 1.176 | 1.32 |
(0) 2.17 |
(0) 1.60 |
(3.5) 1.69 |
(3.5) 1.952 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(30)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(20)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Jong Almere City FC Vinder
2.77
|
|
Uafgjort (Draw)
3.72
|
|
Kozakken Boys Vinder
2.04
|
|
Jong Almere City FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.60
|
|
Jong Almere City FC Vinder Eller Kozakken Boys Vinder
1.176
|
|
Kozakken Boys Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Jong Almere City FC | Kozakken Boys |
|---|---|
|
(-1.5)
5.45
|
(+1.5)
1.094
|
|
(-1.0)
4.65
|
(+1.0)
1.134
|
|
(0)
2.17
|
(0)
1.60
|
|
(+1.0)
1.33
|
(-1.0)
2.90
|
|
(+1.5)
1.21
|
(-1.5)
3.68
|
|
(+2.0)
1.061
|
(-2.0)
6.50
|
|
(+2.5)
1.043
|
(-2.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
4.60
|
(2.0)
1.11
|
|
(2.5)
2.64
|
(2.5)
1.35
|
|
(3.0)
2.11
|
(3.0)
1.55
|
|
(3.5)
1.69
|
(3.5)
1.952
|
|
(4.0)
1.37
|
(4.0)
2.56
|
|
(4.5)
1.26
|
(4.5)
3.06
|
|
(5.0)
1.098
|
(5.0)
4.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jong Almere City FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.95
|
(1.0)
1.285
|
|
(1.5)
1.76
|
(1.5)
1.85
|
|
(2.0)
1.32
|
(2.0)
2.78
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Kozakken Boys)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.15
|
(1.0)
1.139
|
|
(1.5)
2.08
|
(1.5)
1.59
|
|
(2.0)
1.55
|
(2.0)
2.13
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Jong Almere City FC Scorer | 1.134 | 4.60 |
| Kozakken Boys Scorer | 1.069 | 6.15 |
| Begge Hold Scorer | 1.35 | 2.79 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.14 | 1.28 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.38 | 2.67 |
| Jong Almere City FC Scorer - Begge Halvlege | 2.92 | 1.32 |
| Kozakken Boys Scorer - Begge Halvlege | 2.41 | 1.46 |
| Jong Almere City FC Scorer - 1. Halvleg | 1.81 | 1.83 |
| Jong Almere City FC Scorer - 2. Halvleg | 1.55 | 2.20 |
| Kozakken Boys Scorer - 1. Halvleg | 1.63 | 2.06 |
| Kozakken Boys Scorer - 2. Halvleg | 1.41 | 2.56 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 2.97 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.29 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.615 | 2.08 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 6.75 | 1.051 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Jong Almere City FC Vinder
3.24
|
|
Uafgjort (Draw)
2.39
|
|
Kozakken Boys Vinder
2.52
|
|
Jong Almere City FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.38
|
|
Jong Almere City FC Vinder Eller Kozakken Boys Vinder
1.42
|
|
Kozakken Boys Vinder Eller uafgjort (draw)
1.23
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Jong Almere City FC | Kozakken Boys |
|---|---|
|
(0)
2.04
|
(0)
1.64
|
|
(+1.0)
1.088
|
(-1.0)
5.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.67
|
(1.0)
1.34
|
|
(1.5)
1.69
|
(1.5)
1.92
|
|
(2.0)
1.28
|
(2.0)
2.93
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.73 |