|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.03 | 3.88 | 2.73 | 1.333 | 1.166 | 1.61 |
(0) 1.61 |
(0) 2.14 |
(3.5) 1.67 |
(3.5) 2.06 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(30)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(20)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
VV Katwijk Vinder
2.03
|
|
Uafgjort (Draw)
3.88
|
|
Jong Almere City FC Vinder
2.73
|
|
VV Katwijk Vinder Eller uafgjort (draw)
1.333
|
|
VV Katwijk Vinder Eller Jong Almere City FC Vinder
1.166
|
|
Jong Almere City FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.61
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| VV Katwijk | Jong Almere City FC |
|---|---|
|
(-2.5)
7.60
|
(+2.5)
1.027
|
|
(-2.0)
6.75
|
(+2.0)
1.045
|
|
(-1.5)
3.68
|
(+1.5)
1.20
|
|
(-1.0)
2.92
|
(+1.0)
1.31
|
|
(0)
1.61
|
(0)
2.14
|
|
(+1.0)
1.126
|
(-1.0)
4.60
|
|
(+1.5)
1.084
|
(-1.5)
5.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
4.85
|
(2.0)
1.116
|
|
(2.5)
2.67
|
(2.5)
1.37
|
|
(3.0)
2.11
|
(3.0)
1.59
|
|
(3.5)
1.67
|
(3.5)
2.06
|
|
(4.0)
1.34
|
(4.0)
2.79
|
|
(4.5)
1.24
|
(4.5)
3.36
|
|
(5.0)
1.08
|
(5.0)
5.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.80 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (VV Katwijk)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.10
|
(1.0)
1.179
|
|
(1.5)
2.06
|
(1.5)
1.666
|
|
(2.0)
1.51
|
(2.0)
2.32
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jong Almere City FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.93
|
(1.0)
1.33
|
|
(1.5)
1.74
|
(1.5)
1.95
|
|
(2.0)
1.29
|
(2.0)
3.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| VV Katwijk Scorer | 1.088 | 5.55 |
| Jong Almere City FC Scorer | 1.157 | 4.25 |
| Begge Hold Scorer | 1.363 | 2.73 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.34 | 1.25 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.37 | 2.71 |
| VV Katwijk Scorer - Begge Halvlege | 2.44 | 1.45 |
| Jong Almere City FC Scorer - Begge Halvlege | 2.97 | 1.31 |
| VV Katwijk Scorer - 1. Halvleg | 1.615 | 2.08 |
| VV Katwijk Scorer - 2. Halvleg | 1.43 | 2.50 |
| Jong Almere City FC Scorer - 1. Halvleg | 1.80 | 1.84 |
| Jong Almere City FC Scorer - 2. Halvleg | 1.57 | 2.16 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.08 | 1.29 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.36 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.65 | 2.03 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 7.50 | 1.036 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
VV Katwijk Vinder
2.48
|
|
Uafgjort (Draw)
2.48
|
|
Jong Almere City FC Vinder
3.15
|
|
VV Katwijk Vinder Eller uafgjort (draw)
1.25
|
|
VV Katwijk Vinder Eller Jong Almere City FC Vinder
1.39
|
|
Jong Almere City FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.39
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| VV Katwijk | Jong Almere City FC |
|---|---|
|
(-1.0)
5.60
|
(+1.0)
1.079
|
|
(0)
1.64
|
(0)
2.04
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.75
|
(1.0)
1.36
|
|
(1.5)
1.666
|
(1.5)
2.05
|
|
(2.0)
1.25
|
(2.0)
3.34
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.78 |