|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.56 | 4.333 | 4.05 | 1.146 | 1.126 | 2.10 |
(-1.0) 2.00 |
(+1.0) 1.71 |
(3.5) 1.81 |
(3.5) 1.81 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(30)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(19)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Cambuur U21 Vinder
1.56
|
|
Uafgjort (Draw)
4.333
|
|
PEC Zwolle U21 Vinder
4.05
|
|
Cambuur U21 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.146
|
|
Cambuur U21 Vinder Eller PEC Zwolle U21 Vinder
1.126
|
|
PEC Zwolle U21 Vinder Eller uafgjort (draw)
2.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Cambuur U21 | PEC Zwolle U21 |
|---|---|
|
(-3.0)
8.70
|
(+3.0)
1.019
|
|
(-2.5)
4.65
|
(+2.5)
1.135
|
|
(-2.0)
3.90
|
(+2.0)
1.191
|
|
(-1.5)
2.48
|
(+1.5)
1.44
|
|
(-1.0)
2.00
|
(+1.0)
1.71
|
|
(0)
1.27
|
(0)
3.22
|
|
(+1.0)
1.028
|
(-1.0)
8.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
5.50
|
(2.0)
1.067
|
|
(2.5)
2.97
|
(2.5)
1.28
|
|
(3.0)
2.375
|
(3.0)
1.43
|
|
(3.5)
1.81
|
(3.5)
1.81
|
|
(4.0)
1.46
|
(4.0)
2.30
|
|
(4.5)
1.31
|
(4.5)
2.81
|
|
(5.0)
1.128
|
(5.0)
4.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.81 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cambuur U21)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.70
|
(1.5)
1.34
|
|
(2.0)
2.02
|
(2.0)
1.62
|
|
(2.5)
1.55
|
(2.5)
2.13
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (PEC Zwolle U21)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.375
|
(1.0)
1.44
|
|
(1.5)
1.57
|
(1.5)
2.12
|
|
(2.0)
1.186
|
(2.0)
3.68
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| PEC Zwolle U21 Scorer | 1.21 | 3.68 |
| Begge Hold Scorer | 1.36 | 2.75 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.20 | 1.27 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.31 | 2.97 |
| Cambuur U21 Scorer - Begge Halvlege | 1.95 | 1.71 |
| PEC Zwolle U21 Scorer - Begge Halvlege | 3.50 | 1.23 |
| Cambuur U21 Scorer - 1. Halvleg | 1.43 | 2.50 |
| Cambuur U21 Scorer - 2. Halvleg | 1.28 | 3.14 |
| PEC Zwolle U21 Scorer - 1. Halvleg | 1.97 | 1.69 |
| PEC Zwolle U21 Scorer - 2. Halvleg | 1.70 | 1.96 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 2.97 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.29 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.61 | 2.09 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 7.00 | 1.045 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Cambuur U21 Vinder
2.01
|
|
Uafgjort (Draw)
2.62
|
|
PEC Zwolle U21 Vinder
4.10
|
|
Cambuur U21 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.137
|
|
Cambuur U21 Vinder Eller PEC Zwolle U21 Vinder
1.35
|
|
PEC Zwolle U21 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Cambuur U21 | PEC Zwolle U21 |
|---|---|
|
(-1.0)
3.70
|
(+1.0)
1.197
|
|
(0)
1.36
|
(0)
2.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.10
|
(1.0)
1.25
|
|
(1.5)
1.78
|
(1.5)
1.82
|
|
(2.0)
1.32
|
(2.0)
2.74
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.78 |